Praca ASYSTENT OPERATORA DŹWIĘKU Płońsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsługa techniczna nagłośnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OPERATORA DŹWIĘKU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płońsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: płoński

Zawód: asystent operatora dźwięku

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 20.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Wolności 12, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: płoński

Gmina pracodawcy: Płońsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płońsk

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent operatora dźwięku

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Zakrzewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

sprzątanie hal, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Obsługa programów sprzedaży FPP, obsługa programów ratalnych, obsługa klienta, wykładanie towaru na miejsca ekspozycji
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Tarnów (małopolskie)

POMOCNIK BLACHARZA SAMOCHODOWEGO, ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

przygotowanie samochodów do blacharki, transport samochodów z warsztatu samochodowego do lakierni na lawecie, zamawianie i odbiór częsci samochodowych na warsztat, prace gospodarcze - utrzymanie porządku w warsztacie; doświadczenie jako blacharz samochodwy
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Krośnica (opolskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Przyłęk (mazowieckie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

Korespondencja, organizowanie i obsługa spotkań, obsługa urządzeń biurowych i administracji, dbanie o ład i porządek biura.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Kraków (małopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac dekarskich
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Strzałkowo (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 850 PLN

Prowadzenie bazy danych klientów, analiza rynku oraz monitoringu działań konkurencji, działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów, przestawianie umów, prezentacja oferty produktów
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

kasjer handlowy
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Kikół (kujawsko-pomorskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

prace murarskie, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Głogówek (opolskie)

prace porządkowe i remontowe na terenie gminy Sławno
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Sławno (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

PRACZKA - do 1 850 PLN

Pranie pościeli, maglowanie,prasowanie, wydawanie pościeli itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

INFORMATYK - od 2 000 PLN

obsługa serwera, giodo, naprawa programów.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Lipa (łódzkie)

DZIENNIKARZ - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Długie (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

W.Organizacyjny i Inwestycji - kancelaria
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Śrem (wielkopolskie)

FRYZJER/KA - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu zawartym we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Katowice (śląskie)

SPAWACZ - od 19,92 PLN

Spawanie różnymi technikami za pomocą urządzeń spawalniczych, praca na terenie Krakowa oraz całej Polski
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA - ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

przewoz materiałów i gotowych wyrobów, pomoc przy obróbce kamienia
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Pruchnik (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Częstochowa (śląskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

odbieranie telefonów i umawianie spotkań klientów w serwisie samochodowym
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Libertów (małopolskie)

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji niskonapięciowych,teletechnicznych,montaż urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Częstochowa (śląskie)

POKOJOWA - do 2 200,6 PLN

Utrzymanie czystości w obiektach. Sprzątanie pokoi, dostarczanie ręczników, środków czystości, utrzymanie czystości w pomiesczeniach wspólnych
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

zapakowanie towaru do wywozu, rozwiezienie pieczywa do odbiorców, zebranie koszy, zamówień i przekazanie do biura.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Jagodne (warmińsko-mazurskie)