Praca Roztoka - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Roztoka, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 76 ofert pracy Roztoka.

następna strona
KAMIENIARZ - od 2 600 PLN

prace kamieniarskie, obróbka kamienia
kontakt przez PUP - 2020-03-27 - Roztoka (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA CZĘŚCI DO MASZYN - od 3 500 PLN

Podstawowy zakres obowiązków:-obsługa klienta-przyjmowanie towarów-odbieranie telefonówNie wymagamy doświadczenia w branży. Umiejętności możliwe do nabycia w trakcie szkolenia w firmie i pracy w zespoleOczekujemy dyspozycyjności i zaangażowania. Oferujemy dobre warunki pracy i płacy oraz miłą atmosferę w zespole.
STEKRO - 2020-01-31 - Roztoka (małopolskie)

NAUCZYCIEL FIZYKI (5/18) -13 - od 3 817 PLN

nauczanie fizyki w Szkole Podstawowej.
Szkoła Podstawowa IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ROZTOCE - 2020-01-07 - Roztoka (dolnośląskie)

KLINIARZ - od 2 250 PLN

klinowanie, łupanie, obróbka ręczna
kontakt przez PUP - 2019-12-07 - Roztoka (dolnośląskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 2 250 PLN

obsługa ładowarki
kontakt przez PUP - 2019-06-25 - Roztoka (dolnośląskie)

kontakt przez PUP - 2019-06-14 - Roztoka (dolnośląskie)

ASYSTENT - SPRZEDAWCA FŚW - od 2 250 PLN

obsługa komputera, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
U ANI Anna Dola - 2019-06-03 - Roztoka (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL - 593 - od 2 500 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z podstawą programową , opieka nad dziećmi w grupie mieszanej 3-4 latki , współpraca z rodzicami oraz pozostałymi pracownikami placówki.
FUNDACJA DOBREGO STARTU - 2019-05-13 - Roztoka (dolnośląskie)

TECHNOLOG PRODUKCJI, OPERATOR MASZYN - od 2 250 PLN

obsługa maszyn kamieniarskich, nadzór nad produkcją.
kontakt przez PUP - 2019-05-13 - Roztoka (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL - 551I - od 2 500 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z podstawą programową , opieka nad dziećmi w grupie mieszanej 3-4 latki , współpraca z rodzicami oraz pozostałym personelem placówki.
FUNDACJA DOBREGO STARTU - 2019-04-30 - Roztoka (dolnośląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 250 PLN

Obsługa stacji paliw.
"TANK-ROM" KAŹMIEROWSCY SP.J. - 2019-04-05 - Roztoka (wielkopolskie)

Ręczna obróbka kamienia, produkcja elementów z kamienia
kontakt przez PUP - 2019-02-01 - Roztoka (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA FŚW - od 2 100 PLN

sprzedaż towarów handlowychdbanie o porządek w miejscu pracyoferta skierowana dla osób do 30 roku życia zarejestrowanych w Urzędzie Pracy
kontakt przez PUP - 2018-10-26 - Roztoka (dolnośląskie)

MECHANIK ZE ZNAJOMOŚCIĄ ELEKTROMECHANIKI (O) - od 3 493,08 PLN

Mechanik ze znajomością elektromechaniki
Stanisław Kuboń Auto Części i Elektromechanika - 2018-09-05 - Roztoka (małopolskie)

BIBLIOTEKARZ - 1283 - od 1 500 PLN

pełnienie obowiązków bibliotekarza w szkole podstawowej
Szkoła Podstawowa IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ROZTOCE - 2018-08-29 - Roztoka (dolnośląskie)

POMOC NAUCZYCIELA- OPIEKUN UCZNIA - 1 017,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2018-08-24 - Roztoka (dolnośląskie)

KLINIARZ - od 2 100 PLN

klinowanie ,łupanie, obróbka ręczna.
kontakt przez PUP - 2018-08-08 - Roztoka (dolnośląskie)

KONSREWATOR - 698 - od 2 400 PLN

wykonywanie prac naprawczo-remontowych, dbanie o stan techniczny sprzętu szkolnego, wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości wokół budynków, estetyki terenu zilonego, prace zlecone.
Szkoła Podstawowa IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ROZTOCE - 2018-05-17 - Roztoka (dolnośląskie)