Praca Finlandia - oferty pracyW serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Finlandia, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 65 ofert pracy Finlandia.

następna strona
KUCHARZ/KUCHARKA - od 11,5 EUR

Praca dla kucharzy w restauracji słynącej z wypieku pizzy. Restauracja działa od maja do początków września (długość otwarcia uzależniona od pogody i zamarzania morza) i serwuje pyszne włoskie jedzenie.
Classic Pizza Restaurant - 2019-04-30 - Finlandia (Finlandia)

KUCHARZ/KUCHARKA - od 11,5 EUR

Restauracja w porcie słynąca z serwowania wspaniałych makaronów poszukuje w sezonie letnim od 15 maja do początku września kucharzy z doświadczeniem w kuchni włoskiej i przygotowaniu różnego rodzaju dań z makaronem.
Hangon Makaronitehdas Oy - 2019-04-30 - Finlandia (Finlandia)

KELNER/KELNERKA - od 11,5 EUR

Obsługa gości w restauracji słynącej z doskonałej pizzy i doskonałej obsługi klienta.
Classic Pizza Restaurant - 2019-04-30 - Finlandia (Finlandia)

PRACOWNIK FARMY - od 8,57 EUR

Do głównych zadań pracowników należeć będzie opieka nad zwierzętami i prace w terenie na świeżym powietrzu.
Auranmaan Henkilöstöpalvelu Oy - 2019-02-25 - Finlandia (Finlandia)

PRACOWNIK LEŚNY - od 10,82 EUR

Szukamy pracowników leśnych do prowadzenia gospodarki leśnej, jak sadzenie sadzonek drzew i opieki nad młodymi lasami.
kontakt przez OHP - 2019-02-11 - Finlandia (Finlandia)

PRACOWNIK LEŚNY - 2 500 - 3 500 EUR

Sadzenie sadzonek, pielęgnacja stanowiska siewnego i przed zbiorami za pomocą pilarki.
kontakt przez OHP - 2019-02-11 - Finlandia (Finlandia)

PRACOWNIK FARMY - od 8,43 EUR

Do głównych zadań pracowników należeć będzie opieka nad zwierzętami i prace w terenie na świeżym powietrzu.
Auranmaan Henkilöstöpalvelu Oy - 2018-10-31 - Finlandia (Finlandia)

PRACOWNIK PIEKARNI - od 1 700 EUR

Wszelkie czynności związane z wytwarzaniem produktów piekarniczych. Praca w środowisku wielokulturowym.
Laitilan Leipä S. Heinonen Oy - 2018-10-16 - Finlandia (Finlandia)

SPAWACZ MIG/TIG - od 13 EUR

Prace spawalnicze metodą MIG/TIG.
KARSTEEL Oy / Pekka Karppinen - 2018-10-11 - Finlandia (Finlandia)

RZEŹNIK - od 15 EUR

Praca w ubojni,
kontakt przez OHP - 2018-09-24 - Finlandia (Finlandia)

MONTER RUSZTOWAŃ - od 10 EUR

Montaż i demontaż rusztowań.
kontakt przez OHP - 2018-06-08 - Finlandia (Finlandia)

FRONT END DEVELOPER - 2 000 - 3 500 EUR

Pracodawca poszukuje osób z bardzo dobrą znajomością języków programowania oraz co najmniej 2 letnim doświadczeniem w JavaScript, CSS oraz HTML, znajomością takich narzędzi jak React i AngularJS.
Digitalist Finland Oy - 2018-05-11 - Finlandia (Finlandia)

FULL STACK DEVELOPER - 3 500 - 4 000 PLN

Pracodawca poszukuje osób z bardzo dobrą znajomością języków programowania oraz co najmniej 2 letnim doświadczeniem w JavaScript, Scala oraz Node, doświadczenie z DOM, JSON oraz wdrażaniu modeli danych.
kontakt przez OHP - 2018-05-11 - Finlandia (Finlandia)

PRACOWNIK ROLNY/PRACOWNIK SZKLARNI - od 8,43 EUR

Poszukiwani są pracownicy do pracy w szklarni i na polu przy uprawie warzyw i kwiatów. Do głównych zadań pracowników należeć będzie sadzenie i pakowanie oraz wszelkie czynności związane z pielęgnacją roślin i zbieraniem plonów.
Auranmaan Henkilöstöpalvelu Oy - 2018-04-30 - Finlandia (Finlandia)

JAVA SPRING DEVELOPER - od 2 500 EUR

Jako programista Java Spring byłbyś naszym specjalistą dla wszystkich rzeczy związanych z Javą. Byłbyś kimś, u kogo nasi programiści Javy szukają porad. W projektach odpowiadasz za backend Java. Nasz zespół jest mały i pracujemy nad różnymi projektami, więc od czasu do czasu możesz pracować z innymi technologiami niż Java.Twoja praca obejmowałaby projektowanie, opracowywanie i dokumentowanie mikroserwisów przy użyciu zwinnych praktyk. Będziesz także uczestniczyć w zapewnianiu jakości, w tym w przeglądach kodu, analizie kodu i udoskonalaniu procesów.
Sangre Oy - 2018-04-27 - Finlandia (Finlandia)

PRACOWNIK SZKLARNI - od 8,43 EUR

Poszukiwani są pracownicy do szklarni z warzywami i kwiatami. Do głównych zadań pracowników należeć będzie sadzenie i pakowanie kwiatów, wszelkie czynności związane z pielęgnacją roślin i zbieraniem plonów.
Auranmaan Henkilöstöpalvelu Oy - 2018-03-19 - Finlandia (Finlandia)

SPAWACZE MIG/TIG I MONTERZY BOJLERÓW CIŚNIENIOWYCH - od 18 EUR

Praca polega na demontażu i usuwaniu starych części oraz instalacji nowych części bojlerów. Pracodawca poszukuje do instatlacji i wymiany części bojlerów ciśnieniowych: 10 spawaczy TIM,MIG oraz monterów, a także grupę brygadzistę. Do zadań brygadzisty będzie należało wykonywanie i prowadzenie prac instalacyjnych zgodnie z grafikiem oraz zasadami bezpieczeństwa, a także nadzór nad ich prawidłowym wykonaniem.
MAKI Service Engineering Oy - 2018-02-14 - Finlandia (Finlandia)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - 10 - 13 EUR

PRACA NA TAŚMIE PRODUKCYJNEJ PRZY OBRÓBCE DROBIU, FILETOWANIE, TRYBOWANIE, PAKOWANIE
kontakt przez OHP - 2018-01-31 - Finlandia (Finlandia)

PRACOWNIK DO ZBIORU MALIN I BORÓWEK. - od 8,29 EUR

Zbieranie malin i borówki wysokiej.
kontakt przez OHP - 2018-01-29 - Finlandia (Finlandia)

SPAWACZ - od 12 EUR

Prace spawalnicze w tym spawanie spoin wytrzymałościowych. Umiejętność czytania dokumentacji technicznej. Prace montażowe.Pracodawca docelowy zajmuje się produkcją części maszyn, płyt i elementów spawalniczych (głównie z blach grubych) dla przemysłu ciężkiego. Usługi obejmują: cięcie plazmowe i płomieniowe, gięcie, spawanie, obróbkę cieplną, malowanie, obróbkę skrawaniem i montaż.
Yrityspalvelu Voima Oy - 2017-11-07 - Finlandia (Finlandia)

MONTER NA LINII PRODUKCYJNEJ - od 10 EUR

Praca w grupie. Grupa montuje części samochodowe na linii produkcyjnej.
ResRent Finland Oy - 2017-11-03 - Finlandia (Finlandia)

MONTER IZOLACJI - od 13,98 EUR

Wykonywanie ognioodpornych izoalacji przewodów wentylacyjnych i innych przewodów, rur przechodzących przez główny plac budowy elektrowni jądrowej. Pracodawca zapewni odpowiednie przygotowanie do pracy.
ResRent Finland Oy - 2017-11-03 - Finlandia (Finlandia)

SPAWACZ PLAZMOWY (TIG) - od 14,5 EUR

Spawanie plazmowe i Tig stali nierdzewnej, stali węglowej i innych stopów. Praca polega na spawaniu, cięciu i montażu rurociągów (wodociągowych i sanitarnych) oraz rur na chemikaliowcach.Wykształcenie:Nie określonoDoświadczenie zawodowe: Wymagane wcześniejsze doświadczenie zawodowe jako spawacz PAW (plasma arc welding) i TIG – metoda 141 i 115 w szczególności w branży hydraulicznejInne:Umiejętność czytania rysunku technicznegoUmiejętność samodzielnej pracyZnajomość języków: Język - angielski w mowie i piśmie - komunikatywny, poziom B1Kwalifikacje:Uprawnienia do spawania
Henkilöstövuokrausyhtiö Kipinä Oy - 2017-10-09 - Finlandia (Finlandia)

SZEF KUCHNI, KUCHARZE, GŁÓWNY KELNER, KELNERZY - od 11 EUR

Liczba etatów:1 szef kucharzy lub kucharz w okresie październik-listopad 20171 główny kelner lub kelner w okresie październik-listopad 20178 kucharzy na sezon: kwiecień – wrzesień 20188 kelnerów na sezon: kwiecień – wrzesień 2018Opis stanowiska/zakres obowiązków:Wykonywanie pracy w restauracji na ww. stanowiskach.W przypadku szefa kuchni i głównego kelnera dodatkowo: odpowiedzialność za zespół, układanie menu, układanie grafików i przeciwdziałanie trudnościom.W przypadku kelnerów: wiedza z zakresu przyjmowania zamówień przy stoliku, prezentowania dań, polecania win, pomoc przy transakcjach płatniczych.WYMAGANIADoświadczenie zawodowe: Ponad 1 rokZnajomość języków: Dobra znajomość języka angielskiego.Mile widziana dodatkowo znajomość języka szwedzkiego, fińskiego lub innych ale nie jest niezbędna. Inne:- mile widziane prawo jazdy nie jest wymagane- profesjonalna i uprzejma obsługa klientów- umiejętność efektywnej pracy w sytuacjach stresowych
Smakbyn / Nordiska Matkompaniet Ab - 2017-10-09 - Finlandia (Finlandia)

PROGRAMISTA MASZYN CNC - od 15 EUR

Poszukujemy wysoko wykwalifikowanych programistów CNC dla naszych klientów w regionie Puntala, Imatra w Finlandii Wschodniej.Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i edytowanie programów CNC za pomocą oprogramowania CNC Haas, Fanuc i Mazak Nexus, które obsługują obróbkę dużych, złożonych, precyzyjnych elementów metalowych, wykonanych na wieloosiowych centrach obróbkowych CNC.Wymagania pracodawcy:- udokumentowane doświadczenie w pracy jako programista i operator CNC, umiejętność tworzenia i edytowania programów CNC wspomagających obróbkę dużych, złożonych, precyzyjnych elementów metalowych,- dobra znajomość języka angielskiego lub fińskiego (na poziomie B1/B2),- umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych, analityczne myślenie, zorientowanie na wyniki, umiejętność pracy samodzielnej.
Henkilöstövuokrausyhtiö Kipinä Oy - 2017-09-26 - Finlandia (Finlandia)

SPAWACZ METODĄ MIG/TIG - od 14 EUR

Spawanie mig/tig – metoda 135,141 i 111WYMAGANIAWykształcenie: Nie określonoDoświadczenie zawodowe: Wymagane wcześniejsze doświadczenie zawodowe jako spawacz mig/tig – metoda 135,141 i 111Inne: Umiejętność czytania rysunku technicznegoUmiejętność samodzielnej pracyZnajomość języków: Język - angielski w mowie i piśmie - poziom komunikatywny, poziom B1/B2
Henkilöstövuokrausyhtiö Kipinä Oy - 2017-09-26 - Finlandia (Finlandia)

PROGRAMISTA MASZYN CNC - od 14,5 EUR

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i edytowanie programów do maszyn CNC - obrabiarek Mazak 400 i 500 oraz Multiblexi 6200 obsługujących produkcję różnorodnych, złożonych, zarówno dużych jak i małych, precyzyjnych elementów metalowych.Wymagania pracodawcy:- udokumentowane doświadczenie w programowaniu i obsłudze CNC, umiejętność tworzenia i edytowania programów CNC wspomagających obróbkę dużych, złożonych, precyzyjnych elementów metalowych,- dobra znajomość języka angielskiego lub fińskiego (na poziomie B1/B2),- umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych, analityczne myślenie, zorientowanie na wyniki, umiejętność pracy samodzielnej.
Henkilöstövuokrausyhtiö Kipinä Oy - 2017-09-26 - Finlandia (Finlandia)

TOKARZ - od 12 EUR

Praca na tokarce ręcznejWYMAGANIAWykształcenie: Nie określonoDoświadczenie zawodowe: Wymagane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w pracy z frezarkąInne:- umiejętność czytania rysunku technicznego- umiejętność pracy z bliskimi tolerancjami (typowo ± 0,025 mm)- wysoki poziom dokładności z dobrym liczeniem i umiejętnościami organizacyjnymi, aby zapewnić, jak najwyższy standard jakości komponentów.Znajomość języków: angielski w mowie i piśmie- komunikatywny, poziom B1/B2
Henkilöstövuokrausyhtiö Kipinä Oy - 2017-09-26 - Finlandia (Finlandia)

PRACOWNIK DO WYLEWANIA PÓŁSUCHYCH BETONOWYCH POSADZEK - od 2 500 EUR

Wylewanie betonu metodą półsuchą.
kontakt przez OHP - 2017-09-14 - Finlandia (Finlandia)

PRACOWNIK FARMY - od 8,3 EUR

Do głównych zadań pracowników należeć będzie opieka nad zwierzętami i prace w terenie na świeżym powietrzu.
Auramaan Henkilöstöpalvelu Oy - 2017-09-08 - Finlandia (Finlandia)

OPERATOR GIĘTARKI CNC - od 12,5 EUR

Obsługa giętarki CNC - AMADA HFE 220, 3 metrowa lub/i 400 ton Bystronic Xpert sterowanie ByVision. Obróbka zgodnie z podanymi wymaganiami wymiarowymi. Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym.
VPS Henkilöstöpalvelu Ky - 2017-09-07 - Finlandia (Finlandia)

następna strona