Praca Hiszpania - oferty pracyW serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Hiszpania, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 76 ofert pracy Hiszpania.

następna strona
SPECJALISTA DS. WSPARCIA KLIENTA Z BIEGŁYM NIEMIECKIM I ANGIELSKIM - od 17 000 EUR

Obsługa klienta i wsparcie IT w języku niemieckim i angielskim, rozwiązywanie problemów, rozwiązywanie problemów informatycznych, konsultacje w sprawie funkcjonowania oprogramowania i komputerów, śledzenie wszystkich mogących pojawić się problemów, wdrażanie rozwiązań w przypadku eskalacji problemów.
Temporary Work Agency - 2019-11-25 - Hiszpania (Hiszpania)

PRACOWNIK DO UPRAWY I ZBIORU TRUSKWEK, MALIN I BORÓWEK - od 42,62 EUR

Pielęgnacja krzewów i zbiór owoców (truskawki, maliny,borówki).
PECHOAGRO S.L. - 2019-11-14 - Hiszpania (Hiszpania)

TECHNIK OBSŁUGI STATKÓW POWIETRZNYCH - od 2 200 EUR

Przeprowadzanie zaplanowanych czynności konserwacyjnych, codzienne kontrolowanie stanu statków powietrznych (w tym ciśnienie w kołach i tankowanie), czyszczenie i konserwacja samolotów oraz pojazdów na lotnisku, wymiana części zamiennych, komunikacja z CAMO (Organizacja Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu)
kontakt przez OHP - 2019-10-01 - Hiszpania (Hiszpania)

NAUCZYCIEL LOTNICTWA - od 2 500 EUR

Przeprowadzanie zaplanowanych kursów szkoleniowych pod nadzorem różnych Kierowników Obszarów, realizacja kursów szkoleniowych ATO, nadzór nad bezpieczeństwem studentów, przygotowywanie materiałów szkoleniowych
kontakt przez OHP - 2019-10-01 - Hiszpania (Hiszpania)

ODLEWNIK-FORMIERZ - od 32 000 EUR

Duża firma z północnej Hiszpanii z branży metalowej poszukuje odlewników/formierzy z doświadczeniem do pracowni wzornictwa. Wybrana osoba będzie pracować przy budowie i konserwacji form i skrzynek z rdzeniem piaskowym do odlewania piasku aluminiowego.
ASE RH - 2019-07-17 - Hiszpania (Hiszpania)

SPECJALISTA DS. PŁAC Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM - 1 550 - 2 000 EUR

Transfer wszystkich czynności związanych z listą płac z Niemiec i Austrii do Hiszpanii. Pełnienie funkcji punktu kontaktowego dla wszystkich wniosków związanych z listą płac dla Niemczech i Austrii. Tworzenie list płac w oparciu o SAP.
kontakt przez OHP - 2019-06-28 - Hiszpania (Hiszpania)

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ (MADRYT) - od 1 800 EUR

Wszystkie czynności związane z zawodem, praca na oddziałach w rezydencjach krajowych oraz placówkach prywatnych (Madryt)
CUIDUM - 2019-06-14 - Hiszpania (Hiszpania)

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ (MADRYT) - od 1 800 EUR

Wszystkie czynności związane z zawodem, praca na oddziałach w rezydencjach krajowych oraz placówkach prywatnych (Madryt)
CUIDUM - 2019-06-14 - Hiszpania (Hiszpania)

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ (LA RIOJA) - od 1 800 EUR

Wszystkie czynności związane z zawodem, praca na oddziałach w rezydencjach krajowych oraz placówkach prywatnych (La Rioja)
CUIDUM - 2019-06-14 - Hiszpania (Hiszpania)

STOLARZ / CIEŚLA OKRĘTOWY - od 11 EUR

Montaż elementów: sufitów, podłóg, mebli, drzwi, izolacji.
PROFESSIONAL WORK ETT S.L. - 2019-02-19 - Hiszpania (Hiszpania)

PRACOWNIK PRZY ZBIORZE WARZYW Z RODZINY SAŁAT - od 1 100 EUR

Praca przy zbiorze warzyw z rodziny sałat
AGROHERNI SCL - 2019-02-08 - Hiszpania (Hiszpania)

PRACOWNIK DO ZBIORU TRUSKAWEK - od 6,46 EUR

Praca przy zbiorze truskawek.
Masia Ciscar S.A. - 2019-01-10 - Hiszpania (Hiszpania)

ANIMATOR MŁODZIEŻOWY - od 1 519,09 EUR

Animator młodzieżowy planuje, organizuje i przeprowadza zajęcia dla młodzieży (12-15 lat), np. grę w siatkówkę, piłkę nożną, tenis, water polo, koszykówkę itp. Wieczorami zajmuje się organizacją gry w darta, zawodami rozgrywanymi na play station, water polo w świetle księżyca itp.
ZAFIRO HOTELS - 2018-12-17 - Hiszpania (Hiszpania)

ANIMATOR DZIECIĘCY - od 1 519,09 EUR

Pracodawca poszukuje animatorów dziecięcych. Do ich obowiązków należy zabawianie i aktywizowanie najmłodszych gości hotelu Zafiro dzięki organizacji gier, zajęć sportowych oraz innych aktywności, takich jak malowanie twarzy, szukanie skarbów, zajęć twórczych, zawodów o medale, robienia zwierząt z balonów, tańczenia na mini disco, uczestnictwa w pokazach dzieci.
ZAFIRO HOTELS - 2018-12-17 - Hiszpania (Hiszpania)

ANIMATOR SPORTOWY - od 1 519,09 EUR

Animator sportowy organizuje gry, zajęcia sportowe i inne aktywności dla dorosłych gości, np. organizowanie wycieczek, aerobik, spinning, pilates, jogę, gimnastyke w wodzie, siatkówkę, piłkę nożną, tenisa stołowego, darta, taniec na mini disco, strzelanie. W godzinach nocnych/wieczornych uczestniczy w przedstawieniach.
ZAFIRO HOTELS - 2018-12-17 - Hiszpania (Hiszpania)

ANIMATOR FIT & BALANCE - od 1 519,09 EUR

Animator Fit & Balance planuje, organizuje i realizuje zajęcia sportowe dla gości hotelu, np. gimnastykę, aerobik, gimnastykę w wodzie, spinning, pilates, jogę, step itp.
ZAFIRO HOTELS - 2018-12-17 - Hiszpania (Hiszpania)

CHOREOGRAF - od 1 814 EUR

Pracodawca poszukuje choreografów tańca nowoczesnego lub klasycznego posiadających wiedzę z zakresu choreografii do musicali i przedstawień. Osoby zatrudnione na tym stanowisku muszą mieć udokumentowane przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w organizowaniu zabaw w hotelach lub w branży animacyjnej dla turystów. Choreograf powinien umieć pracować z osobami o różnym stopniu zaawansowania w tańcu. Znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym, znajomość innych języków obcych jest mile widziana.
GARDEN HOTELS - 2018-12-17 - Hiszpania (Hiszpania)

ANIMATOR CZASU WOLNEGO/TECHNIK DŹWIĘK I ŚWIATŁO - od 1 519,09 EUR

Animator czasu wolnego/technik (dżwięk i światło) przy przedstawieniach obsługuje przedstawienia od strony technicznej, organizuje zajęcia sportowe (siatkówkę, aerobik, strzelanie) i inne aktywności dla dzieci (np. malowanie twarzy, zajęcia kreatywne, szukanie skarbów itp.) i dorosłych.
ZAFIRO HOTELS - 2018-12-17 - Hiszpania (Hiszpania)

ANIMATOR CZASU WOLNEGO/ANIMATOR SPORTOWY - od 1 500 EUR

Pracodawca poszukuje animatorów kultury (dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych). Organizacja wieczornych przedstawień dla gości hotelowych (np. mini disco, bingo, zabawy i gry zespołowe, przedstawienia), taniec, śpiewanie. Praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pracodawca poszukuje również animatorów i instruktorów sportowych (np. fitness, aerobik, step, pilates, nordic walking, tenis, tai chi i inne).
GARDEN HOTELS - 2018-12-03 - Hiszpania (Hiszpania)

PRACOWNIK DO ZBIORU OWOCÓW SEZONOWYCH - od 6,5 EUR

Praca sezonowa przy zbiorach owoców sezonowych: czereśnie, brzoskwinie, jabłka, wiśnie, brzoskwinie paragwajskie (ufo), nektarynki, pakowanie owoców do skrzynek w magazynie.
Frucarez - 2018-11-14 - Hiszpania (Hiszpania)

ANIMATOR TURYSTYCZNY - COSTA BRAVA - 950 - 1 200 EUR

Pracodawca poszukuje dynamicznych osób jako animatorów na campingu dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Organizacja dziennych i wieczornych aktywności sportowych oraz muzycznych dla gości campingu. Wymagana dobra znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2 oraz dobra znajomość niemieckiego. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
CAMPING CAR S.L. - 2018-06-19 - Hiszpania (Hiszpania)

ANIMATORZY TURYSTYCZNI - GRAN CANARIA - 786 - 950 PLN

Pracodawca poszukuje dynamicznych osób jako animatorów na campingu dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Organizacja dziennych i wieczornych aktywności sportowych oraz muzycznych dla gości hotelowych na Gran Canaria. Wymagana bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego, angielskiego i podstawowa hiszpańskiego. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
kontakt przez OHP - 2018-06-19 - Hiszpania (Hiszpania)

ANIMATOR TURYSTYCZNY - BLANES - od 1 200 EUR

Pracodawca poszukuje dynamicznych osób jako animatorów na campingu dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Organizacja dziennych i wieczornych aktywności sportowych oraz muzycznych dla gości campingu. Wymagana bardzo dobra znajomość jęz. holenderskiego oraz dobra znajomość jęz.angielskiego. Znajomość francuskiego będzie dodatkowym atutem.
XOPS, S.L. Camping El Pinar - 2018-06-19 - Hiszpania (Hiszpania)

INŻYNIER SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - 2 250 - 2 500 EUR

Pracodawca poszukuje inżynierów z co najmniej 2 letnim doświadczeniem w zakresie architektury i wymogów systemów informatycznych. Wymagana bardzo dobra znajomość jęz.angielskiego oraz prawo jazdy kat.B
kontakt przez OHP - 2018-06-05 - Hiszpania (Hiszpania)

INŻYNIER INFORMATYK - 3 000 - 3 250 EUR

Pracodawca poszukuje inżynierów z co najmniej 2 letnim doświadczeniem w zakresie rozwoju branży motoryzacyjnej (system, hardware, software) oraz w tworzeniu koncepcji bezpieczeństwa i analiz (FMEA, FTA). Wymagana bardzo dobra znajomość jęz.angielskiego oraz prawo jazdy kat.B
GENERATION RFID, S.L. - 2018-06-05 - Hiszpania (Hiszpania)

INŻYNIER WBUDOWANYCH APLIKACJI SYSTEMU - 1 750 - 2 000 EUR

Pracodawca poszukuje inżynierów z co najmniej 2 letnim doświadczeniem w zakresie oprogramowania dla rozwoju branży motoryzacyjnej (software). Wymagana bardzo dobra znajomość jęz.angielskiego oraz prawo jazdy kat.B
GENERATION RFID, S.L. - 2018-06-05 - Hiszpania (Hiszpania)

ORTOPEDA - TRAUMATOLOG - od 6 000 EUR

Diagnozowanie, leczenie i rehabilitacja chorób narządu ruchu (kości, stawy, mięśnie).
kontakt przez OHP - 2018-04-13 - Hiszpania (Hiszpania)

ANIMATOR TURYSTYCZNY - COSTA BRAVA - 900 - 1 200 EUR

Pracodawca poszukuje dynamicznych osób jako animatorów na campingu dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Organizacja dziennych i wieczornych aktywności sportowych oraz muzycznych dla gości campingu. Wymagana dobra znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2 oraz preferowana znajomość niemieckiego.
kontakt przez OHP - 2018-03-29 - Hiszpania (Hiszpania)

ANIMATOR SPORTOWY, INSTRUKTOR FITNESS, ANIMATOR ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH I TAŃCA, ANIMATOR DZIECIĘCY - od 1 200 EUR

Prowadzenie zajęć sportowych, fitness, dla dzieci. Poniżej linki z krótkimi prezentacjami oferowanych stanowisk pracy:Sports: https://www.youtube.com/watch?v=nO4c5jdRyPg Fit&fun: https://www.youtube.com/watch?v=9SZeF8rB9fw Kids: https://www.youtube.com/watch?v=RPYMFTYDBkY https://www.youtube.com/watch?v=SBxGUyI2A6o
IBEROSTAR Hotels y Apartamentos, S.L. - 2018-02-09 - Hiszpania (Hiszpania)

TANCERZE I CHOREOGRAFOWIE - od 1 100 EUR

Praca dla tancerza lub choreografa hotelu 4-gwiazdkowym na Palma de Mallorca lub Ibizie.. Podczas szkolenia wstępnego każda osoba musi nauczyć się nowych choreografii.
BG Hotels - 2018-02-07 - Hiszpania (Hiszpania)

ANIMATOR CZASU WOLNEGO - od 1 100 EUR

Praca animatora czasu wolnego dla dzieci w hotelu 4-gwiazdkowym na Palma de Mallorca lub Ibizie. Praca w zespołach męsko – żeńskich. Podczas szkolenia wstępnego każda osoba musi nauczyć się choreografii do musicali: Moulin Rouge, Blues Brothers, Horror show, Flower power, Grease, Oliver Twist, Walt Disney. Należy nauczyć się organizować i przeprowadzać zajęcia sportowe z: siatkówki, tenisa, darta, ping ponga.
BG Hotels - 2018-02-07 - Hiszpania (Hiszpania)

następna strona