Praca kujawsko-pomorskie - oferty pracy

bezpieczne zakupy - erli.pl

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy kujawsko-pomorskie, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 123498 ofert pracy kujawsko-pomorskie.

następna strona
SPAWACZ - od 2 600 PLN

spawanie elementów detali metalowych; spawanie metoda TIG lub MAG; dwie zmiany 6-14-22kontakt: ksiegowosc (at) metal-fan.pl
METAL-FAN BIS SPÓŁKA z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-09-16 - Stanisławka (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT C+E - od 4 500 PLN

przewóz towarów do klientów i przewóz towarów od dostawców oraz pomiędzy oddziałami Spółki
AGRO-SIEĆ SP. Z O.O. - 2020-09-16 - Chełmno (kujawsko-pomorskie)

TOKARZ- OBRÓBKA METALU - do 2 600 PLN

Obsługa obrabiarek manualnych, obsługa narzędzi pomiarowych, czytanie rysunku technicznego.
kontakt przez PUP - 2020-09-16 - Lubicz Górny (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 2 600 PLN

( dla osób po 30rż) obsługa wtryskarki: zasypywanie surowcem leja, mieszanie przemiału z barwnikiem, obsługa młynka; produkcja wieszaków na odzież;
kontakt przez PUP - 2020-09-16 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROAUTOMATYK - od 5 000 PLN

Praca w dziale utrzymania ruchu, obsługa urządzeń produkcyjnych.
AA Euro Recruitment - 2020-09-16 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - od 2 600 PLN

obróbka elementów metalowych; dwie zmiany 6-14-22kontakt: ksiegowosc (at) metal-fan.pl

MONTER - 2 600 - 3 500 PLN

wykonywanie prac montażowych przy produkcji okien i wyposażenia taboru szynowego
RAIL - BOHAMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-09-15 - Paterek (kujawsko-pomorskie)

WULKANIZATOR - od 2 600 PLN

Montaż, wyważanie, naprawa i sprawdzanie opon i felg
Firma Handlowo-Usługowa CARLOS Natalia Fandzloch - 2020-09-15 - Kruszyny (kujawsko-pomorskie)

ADMINISTRATOR DO SPRAW PRZETWARZANIA DANYCH Z KONTROLI(NR 2664) - od 2 600 PLN

Podstawowe zadania na stanowisku: - redagowanie pism w sprawach prowadzonych przez Wydział Inspekcji; - wprowadzanie danych z kontroli oraz obsługa systemów informatycznych użytkowanych w Inspektoracie; - sporządzanie sprawozdań z bieżącej działalności Wydziału Inspekcji;- wsparcie procesów eksploatacji pojazdów służbowych wymagające prowadzenia pojazdów typu furgon.Oferta przeznaczona dla osób pełno i niepełnosprawnychWarunki pracy na danym stanowisku pracy: - praca przy komputerze; - prowadzenie pojazdów osobowych oraz pojazdów typu furgon; - praca w pomieszczeniach na IV piętrze w budynku bez windy.
Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Bydgoszczy - 2020-09-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS/HURTU - BRANŻA CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA(NR 2652) - od 4 000 PLN

Zakres obowiązków:- obsługa klientów hurtowych - w siedzibie firmy oraz w terenie; - aktywne budowanie rynku, - pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami firmy; - doradztwo techniczno-handlowe - przygotowywanie ofert, dobór urządzeń; - realizacja przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie;- koordynacja procesu realizacji zamówień Wynagrodzenie brutto: od 4000 PLN + premie od obrotu Pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia pracy samochód, telefon służbowy, laptop
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PRYMUS" ZYGMUNT GRYGORCZUK - 2020-09-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 600 PLN

Obługa klienta , ukaładanie towaru na półkach ,dbanie o należyty porządek w miejscu pracy
Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa w Rypinie - 2020-09-15 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA (NR 2683) - od 2 800 PLN

przygotowanie i wstępna obróbka artykułów spożywczych na potrzeby serwowanych dań (mycie, obieranie, krojenie) utrzymywanie w czystości naczyń, sprzętu i pomieszczeń zaplecza gastronomicznego, mycie naczyń.
MINH PHU Thang Nguyen Van - 2020-09-15 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 600 PLN

sporzadzanie pism, archiwizacja
kontakt przez PUP - 2020-09-15 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ (NR 2663) - od 2 600 PLN

Montaż / demontaż elementów wyposażenia związanych ze stolarkąKwota wynagrodzenia uzależniona od umiejętnościStawka godzinowa + premiaWymiar czasu pracy 8 - 12 h
B&S SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-09-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA-KURIER (NR 2680) - od 3 400 PLN

Poszukujemy kierowcę-kuriera do pracy w firmie kurierskiej z siedzibą w Solcu Kujawskim ,stały rejon Oferujemy:stabilne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę,zarobki 2 500 zł na rękę podczas okresu próbnegopracę od godziny 7:00,pracę w przyjaznej atmosferze.Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:załadunek i rozładunek towaru,terminowe dostarczanie towaru do Klientów,dbałość o relacje z Klientem i wizerunek firmy.Od Kandydata wymagamy:prawa jazdy kat. B,umiejętności prowadzenia samochodów dostawczych,znajomości topografii województwa Kujawsko-pomorskiego,odpowiedzialności, dokładności i zaangażowania.doświadczenie w pracy jako kurier będzie dodatkowym atutemOferujemy szkolenie w zakresie przygotowania do powierzonych obowiązków, samochód dostawczy
TRANS-MAR AGNIESZKA MARON - 2020-09-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA-KROJCZA - od 2 600 PLN

zszywanie ze sobą tkanin o różnej strukturze, grubości, wszywanie zamków
Homesofa Sp z o.o. - 2020-09-15 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

TECHNOLOG - od 2 600 PLN

- opieka nad technologią firmy- kontrola jakości
kontakt przez PUP - 2020-09-15 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY REFERENT Z OBOWIĄZKIEM ODBYCIA STAŻU URZĘDNICZEGO W PROKURATURZE OKRĘGOWEJ W TORUNIU - od 2 600 PLN

wykonywanie czynności kancelaryjno-biurowych, obsługa aplikacji biurowych; sporządzanie projektów pism, prowadzenie korespondencji; prowadzenie urządzeń ewidencyjnych określonych w przepisach regulującychzakres działania sekretariatów oraz innych działów administracji w powszechnychjednostkach organizacyjnych prokuratury; zapewnienie sprawnego obiegu wpływających i sporządzonych dokumentówprocesowych i innych dokumentów oraz ich ewidencjonowanie i rejestrowanie; porządkowanie materiału aktowego.
PROKURATURA OKRĘGOWA W TORUNIU - 2020-09-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY - od 2 960 PLN

zgodny ze stanowiskiem,obsługa sprzętu eksploatacji,praca w warunkach polowych, budowa eksploatacjio pojazdu, wypełbnianie dokumentacjio szkoleniowej i ekspoatacyjnej
13 Wojskowy Oddział Gospodarczy/Centrum Szkolenia Logistyki - 2020-09-15 - Grupa (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA- PRACOWNIK DO OBSŁUGI MYJNI R52/2165-1054/20 - od 2 600 PLN

Mycie samochodów, przyjmowanie towarów do sklepu, wystawianie faktur i paragonów dla klientów i firm, obsługa komputera.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "POLINEUSZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-09-15 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRANIA, PRASOWANIA I CHEMICZNEGO CZYSZCZENIA TEKSTYLIÓW (NR 2675) - od 17 PLN

czyszczenie chemiczne zgodnie z technologią (wodne i chemiczne), dobór środków chemicznych, suszenie i prasowanie, obsługa i nadzór nad maszynami na wszystkich etapach, prowadzenie dokumentacji
Lenexpo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - 2020-09-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

HYDRAULIK (NR 2660) - od 2 600 PLN

Montaż / demontaż elementów wyposażenia związanych z WOD-KANKwota wynagrodzenia uzależniona od umiejętnościStawka godzinowa + premiaWymiar czasu pracy 8 - 12 h

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 700 PLN

przewóz pasażerski, sprzedaż biletów
ARRIVA BUS Transport Polska Sp. zo.o. - 2020-09-15 - Chełmno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEADAWCA DORACA KLIENTA (NR 2678) - od 2 600 PLN

- Doradztwo i obsługa Klientów sklepu medycznego- Sporządzanie i kontrola dokumentacji- Znajomość oferty produktowej, typowej dla sklepu medycznego- Znajomość zasad obsługi programów sprzedażowych
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE IMPORT-EXPORT BIMAX Nguyen Xuan Bich - 2020-09-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY NA MAGAZYNIE - od 17 PLN

Kompletacja, sortowanie, pakowanie paczek
kontakt przez PUP - 2020-09-15 - Chełmno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY (NR 2667) - od 2 600 PLN

Firma BM GRUPA z długoletnim doświadczeniem w produkcji przyczep, food trucków, zabudów na pojazdy zatrudni osobę do pracy na stanowisko: Pracownik magazynowy z orzeczeniemZakres obowiązków:- prowadzenie magazynu zgodnie z procedurami firmy- doraźne prace gospodarcze oraz porządkoweOferujemy- Atrakcyjne wynagrodzenie- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży- Niezbędne narzędzia pracy- Możliwość rozwoju dzięki pracy z kreatywnym, otwartym, dynamicznym zespołem- Dużą samodzielność w realizacji zadań
BM GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2020-09-15 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)