Praca śląskie - oferty pracy


bezpieczne zakupy - erli.pl

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy śląskie, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 237207 ofert pracy śląskie.

następna strona
ELEKTRYK - od 4 000 PLN

- usuwanie awarii maszyn i urządzeń- wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz lini produkcyjnych- działania mające na celu zapewnienie poprawnej, ciągłej pracy maszyn na terenie zakładu- identyfikacja potencjalnych zagrożeń w ciągłości produkcji- montaż instalacji elektrycznych maszyn i instalacji wewnątrz zakładowych- tworzenie prostych układów automatyki - udział w uruchomieniu oraz optymalizacji pracy maszyn i urządzeń- monitorowanie stanów zapasów działu w tym części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz zgłaszanie bieżących potrzeb zakupowych
TEKTURA OPAKOWANIA PAPIER SPÓŁKA AKCYJNA - 2020-12-18 - Tychy (śląskie)

OPERATOR LINII AUTOMATYCZNEJ - od 2 640 PLN

Sprawowanie nadzoru nad prawidłową eksploatacją maszyn, urządzeń i narzędzi oraz dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy; odpowiedzialność za wygląd i porządek nadzorowanego stanowiska; praca nad ciągłym ulepszeniem procesu produkcyjnego oraz optymalizacją wykorzystania materiałów produkcyjnych;
kontakt przez PUP - 2020-11-09 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK HALI - od 2 650 PLN

wykładanie towaru na sklepie
AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-10-23 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 600 PLN

- rozładunek i przyjmowanie złomu od dostawcy,- sortowanie i klasyfikowanie złomu,- gospodarowanie złomem na terenie placu,- przygotowanie i załadunek,- utrzymanie porządku na terenie placu,- inne czynności zlecone przez pracodawcę.
EUROMET PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-10-23 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

OPERATOR MASZYN POLIGRAFICZNYCH - do 2 600 PLN

Obsługa maszyny poligraficznej - złamywarka 6-kasetowa z 2-kasteowym łamem krzyżowym
kontakt przez PUP - 2020-10-23 - Knurów (śląskie)

ASYSTENT/-KA DS. POZYSKIWANIA SPRAW Z POWIATU TARNOGÓRSKIEGO - od 17 PLN

Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. do wykonania za pomocą internetu (zdalnie/elastycznie/dorywczo/zarobkowo, z domu, poprzez urządzenie połączone z internetem, do którego ma się dostęp), tj.poczty mejlowej, portalu społecznościowego Facebook, itp. przez około godzinę w tygodniu/co tydzień, ale z możliwościąprzerwy, gdy zajdzie taka potrzeba. Wynagrodzenie tylko i wyłącznie prowizyjne, czyli płatne za osiągnięty efekt (1% wartościpozyskanej sprawy, co najmniej w przedziale pomiędzy 25 a 70 zł/brutto za zlecenie detektywistyczne).
BIURO DETEKTYWISTYCZNE DAMkA ANETA NOWAK - 2020-10-23 - Tarnowskie Góry (śląskie)

PODINSPEKTOR W REFERACIE ADMINISTRACJI ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEJW WYDZIALE ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA W URZĘDZIE MIASTA KATOWICE - od 2 900 PLN

- Więcej informacji na stronie:https://bip.katowice.eu/Ogloszenia/OfertyPracy/ogloszenie.aspx?idr=1883&menu=729- Ogłoszenie Nr OZ/76/2020 Prezydent Miasta Katowice ul. Młyńska 4, Katowice Urząd Miasta Katowice poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze - podinspektor - w Referacie Administracji Architektoniczno-Budowlanej w Wydziale Architektury i Budownictwa.Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie:- współpracowała z inspektorami administracji architektoniczno-budowlanej w zakresie przygotowywania decyzji o pozwoleniu na budowę i zatwierdzeniu projektu budowlanego, przyjmowała zgłoszenia budowy obiektu budowlanego i przystąpienia do robót budowlanych,- przygotowywała korespondencję międzywydziałową,- kompletowała i przekazywała akta do archiwum miasta,- prowadziła bezpośrednią obsługę klienta zewnętrznego w Biurze Obsługi Mieszkańców oraz prowadziła sekretariat Wydziału Architektury i Budownictwa - w ramach zastępstwa.Warunki pracy na danym stanowisku: - pełny wymiar czasu pracy,- miejsce pracy - Katowice ul. Rynek 13 /budynek wyposażony w windę/,- praca przy komputerze, pod presja czasu, wymagająca wysokiego stopnia samodzielności, umiejętności pracy w zespole oraz kontaktu z klientem zewnętrznym.- na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.Naszym pracownikom oferujemy:- stabilne zatrudnienie,- kwartalne uznaniowe premie motywacyjne,- dodatkowe wynagrodzenie roczne - tzw. trzynastka,- nagrody jubileuszowe,- ruchomy czas pracy,- lokalizację z dogodnymi połączeniami komunikacji publicznej,- dofinansowanie wypoczynku, biletów do kina oraz teatru,- możliwość uczestnictwa w Pracowniczej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej, pozwalającej na uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych na nieprzewidziane lub zaplanowane wydatki, sfinansowanie inwestycji lub zmian,- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie, - możliwość nabycia legitymacji uprawniającej do ulgi na przejazdy Kolejami Śląskimi,- możliwość uczestnictwa w realizacji zaawansowanych projektów,- rozwój umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach.Praca: poniedziałku - środy w godz.: 7:30-15:30, w czwartek: 7:30-17:00, w piątek: 7:30-14:00.
URZĄD MIASTA KATOWICE - 2020-10-23 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 600 PLN

wykładanie towaru, obsługa klienta, utrzymanie czystości
"AIMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-10-23 - Tarnowskie Góry (śląskie)

ASYSTENT/-KA DS. POZYSKIWANIA ZLECEŃ DETEKTYWISTYCZNYCH Z ZABRZA - 25 - 70 PLN

Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. do wykonania za pomocą internetu (zdalnie/elastycznie/dorywczo/zarobkowo, z domu, poprzez urządzenie połączone z internetem, do którego ma się dostęp), tj.poczty mailowej, portalu społecznościowego Facebook, itp. przez około godzinę w tygodniu/co tydzień, ale z możliwościąprzerwy, gdy zajdzie taka potrzeba. Wynagrodzenie tylko i wyłącznie prowizyjne, czyli płatne za osiągnięty efekt (1% wartościpozyskanej sprawy, co najmniej w przedziale pomiędzy 25 a 70 zł/brutto za zlecenie detektywistyczne).
Biuro Detektywistyczne DAMkA Aneta Nowak - 2020-10-23 - Zabrze (śląskie)

FRYZJER - od 2 600 PLN

fryzjer
kontakt przez PUP - 2020-10-23 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ELEKTRONIK - do 3 800 PLN

Bieżąca kontrola pracy urządzeń, instalacji i automatyki/elektroniki.Przegląd, bieżąca konserwacja, modernizacja i naprawa urządzeń.
COGNOR S.A. Oddział ferrostal Łabędy w Gliwicach - 2020-10-23 - Gliwice (śląskie)

MONTER INSTALATOR SIECI WODNYCH - od 17 PLN

Mile widziane doświadczenie w ww. zawodzie lub osoba do przyuczenia. Praca na terenie całego kraju, godziny pracy do uzgodnienia. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu lub telefoniczny e-mailowy biuro (at) insbud-instalacje.pl
INSBUD SP. Z O.O. - 2020-10-23 - Rybnik (śląskie)

ELEKTROMONTER - od 2 600 PLN

1. Zakres obowiązków:- konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych;- usuwanie awarii maszyn i urzadzeń;- wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznej;Wymagania- Wykształcenie zawodowe lub średnie,- Umiejętność czytania schematów elektrycznych,- Zdolność do pracy na wysokości (powyżej 3m),- Mile widziane uprawnienia SEP do 15 kV.
ODLEWNIA RAFAMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-10-23 - Kuźnia Raciborska (śląskie)

MECHANIK/SERWISANT URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - 3 000 - 6 000 PLN

kontrola stanu technicznego urządzeń, udział w pracach montażowych, udział w rozruchu instalacji, sporządzanie protokołów z czynności serwisowych, prowadzenie pojazdu służbowego, możliwość pracy w delegacji
Deft Polska Marian Buroń - 2020-10-23 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ SOLANKA, BOROWINA - od 17 PLN

Przygotowanie borowiny do zabiegów; dbałość o infrastrukturę basenu solankowego
Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia "Ustroń" Sp. z o.o. - 2020-10-23 - Ustroń (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 300 PLN

- sprzedaż towarów, - obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej, - dbanie o porządek w miejscu pracy.Praca od poniedziałku do piątku zgodnie z ustalonym grafikiem.
RATAJSKA GENOWEFA Firma Handlowa "Michał" - 2020-10-23 - Rydułtowy (śląskie)

WAGOWA/WAGOWY - do 3 300 PLN

obsługa wagi samochodowej, ważenie samochodów, wystawianie dokumentacji wagowej i wysyłkowej
COGNOR S.A. Oddział ferrostal Łabędy w Gliwicach - 2020-10-23 - Gliwice (śląskie)

ASYSTENT/-KA DS. POZYSKIWANIA SPRAW Z SIEMIANOWIC ŚLĄSKICH - od 17 PLN

Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. do wykonania za pomocą internetu (zdalnie/elastycznie/dorywczo/zarobkowo, z domu, poprzez urządzenie połączone z internetem, do którego ma się dostęp), tj.poczty mejlowej, portalu społecznościowego Facebook, itp. przez około godzinę w tygodniu/co tydzień, ale z możliwościąprzerwy, gdy zajdzie taka potrzeba. Wynagrodzenie tylko i wyłącznie prowizyjne, czyli płatne za osiągnięty efekt (1% wartościpozyskanej sprawy, co najmniej w przedziale pomiędzy 25 a 70 zł/brutto za zlecenie detektywistyczne).
Biuro Detektywistyczne DAMkA Aneta Nowak - 2020-10-23 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

WYKONYWANIE ZLECONYCH PRAC PORZĄDKOWYCH NA TERENACH OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH, HANDLOWYCH ORAZ BIUROWYCH - od 17 PLN

- Utrzymywanie czystości na terenie budynków, obiektów handlowych, przemysłowych i biurowych, belowanie makulatury oraz pakowanie w paczki.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba Pracodawcy Katowice + teren całego kraju według zleceń.- Zlecenie wykonywane w godzinach 6:00-23:00 + soboty i niedziele handlowe.
kontakt przez PUP - 2020-10-23 - Katowice (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 650 PLN

Sprzątanie biur, szatni, magazynów
PUP ELEKTROWSKAZ SPÓŁKA CYWILNA FIDEWICZ STEFAN, HNIDA WALDEMAR - 2020-10-23 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWO - BIUROWY - od 17 PLN

wsparcie techniczno-dokumentalne produkcji
LAGMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-10-23 - Sosnowiec (śląskie)

STOLARZ - POMOC - od 3 000 PLN

Obsługa maszyn - stolarnia:cięcie, klejenie, szlifowanie, lakierowanie elementów drewnianychOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny 3 m-ce, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-170 Łaziska Górne ul. Chopina 27PRACA W DNIACH I GODZINACH:pn-pt, 6.00-14.00
STOLMIX S.C. PHU STOLARSKIE J.NAWRAT U.KISZKA M.KOPIENIOK - 2020-10-23 - Łaziska Górne (śląskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 2 600 PLN

- Pakowanie paczek, odbiór towaru, dostarczanie towaru do klienta.- Praca w siedzibie firmy oraz w terenie na terenie całej Polski.- Godziny pracy: 7:30-15:30.
Iwona Ziaja "ARMET" - 2020-10-23 - Katowice (śląskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 2 600 PLN

prace budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych,
kontakt przez PUP - 2020-10-23 - Piekary Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY/PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ - od 2 600 PLN

Możliwość również przyuczenia do zawodu. Wymagane zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, umiejętności budowlane. Wynagrodzenie do omówienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej w zależności od umiejętności. Praca na terenie Śląska. Pracodawca zapewnia transport na teren prac zleconych z Czerwionki-Leszczyn. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH DAKPRO KRZYSZTOF PROFASKA - 2020-10-23 - Ornontowice (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 500 PLN

Przygotowywanie zamówień dla klientów, kontakt z klientami firmy równiez w języku chińskim w celu odebrania i przygotowania zamówienia. Współpraca z dostawcami i pracownikami firmy równiez wj ęzyku chińskim.
"LUYU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-10-23 - Jaworzno (śląskie)

ASYSTENT/-KA DS. POZYSKIWANIA SPRAW Z POWIATU CIESZYŃSKIEGO - 25 - 70 PLN

Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. do wykonania za pomocą internetu (zdalnie/ elastycznie/dorywczo/zarobkowo, z domu, poprzez urządzenie połączone z internetem, do którego ma się dostęp), tj. poczty mejlowej, portalu społecznościowego Facebook, itp. przez około godzinę w tygodniu/co tydzień, ale z możliwością przerwy, gdy zajdzie taka potrzeba. Wynagrodzenie tylko i wyłącznie prowizyjne, czyli płatne za osiągnięty efekt (1% wartości pozyskanej sprawy, co najmniej w przedziale pomiędzy 25 a 70 zł/brutto za zlecenie detektywistyczne).
Biuro Detektywistyczne DAMkA Aneta Nowak - 2020-10-23 - Cieszyn (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - od 17 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2020-10-23 - Tychy (śląskie)

HANDLOWIEC - od 3 000 PLN

Obsługa klientów, tworzenie bazy klientów, wysyłanie ofert sprzedaży i wynajmu.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny 3 m-ce (docelowo na czas nieokreślony).MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów ul. Dzieńdziela 40PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 8-16
ABR SP. Z O.O. - 2020-10-23 - Mikołów (śląskie)

ROBOTNIK LEŚNY - do 1 300 PLN

Prace fizyczne wykonywane w lesie.
kontakt przez PUP - 2020-10-23 - Gliwice (śląskie)

KRAWCOWA - od 2 600 PLN

szycie wyrobów z powierzonych materiałów, szycie pościeli i artykułów dekoracyjnych
P.P.U. MERINO S.C. K.B.i T. Rycerz - 2020-10-23 - Żory (śląskie)

następna strona

bezpieczne zakupy - erli.pl