Praca Radlin - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Radlin, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 409 ofert pracy Radlin.

następna strona
SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 2 000 PLN

Tankowanie samochodów, kasjer, wydawanie towaru,
kontakt przez PUP - 2017-09-22 - Radlin (śląskie)

PRACOWNIK DS. MARKETINGU - od 2 200 PLN

Prowadzenie spraw biurowych związanych z marketingiem firmy, aktualizacja tekstów strony www, ddbanie o wizerunek w social media, opieka nad kanałem You Tube, mailing, budowanie wizerunku firmy.
Soniqanalytics Sp. zo.o. - 2017-09-22 - Radlin (śląskie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

Świadczenie usług w zakresie fryzjerstwa.
Frąckiewicz Agnieszka Firma Usługowo Handlowa - 2017-09-18 - Radlin (śląskie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, zdolności manualne. Kontakt z pracodawcą osobisty lub mailowy.
ADANEX SP. Z O.O. - 2017-09-14 - Radlin (śląskie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 14 PLN

wykonywanie stolarki budowlanej z drewna,wykonywanie mebli,sporządzanie szkiców roboczych,wykonywanie stolarki okiennej i drzwiowej.
kontakt przez PUP - 2017-09-11 - Radlin (świętokrzyskie)

MŁODSZY INSPEKTOR - od 2 000 PLN

Obliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac, obliczanie zasiłków, sporzązanie PK wynagrodzeń, obsługa zajęć komorniczych.
South Energy Partners Sp. z o. o. - 2017-09-10 - Radlin (śląskie)

DORADCA KLIENTA W ODDZIALE KASA STEFCZYKA - 3 500 - 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie minimum średnie, mile widziane doświadczenie w pracy w banku lub w pośrednictwie finansowym. Kultura osobista. Charakterystyka pracy: obsługa klientów w banku, dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętności sprzedażowe, budowanie relacji z klientami, komunikatywność. Wynagrodzenie od 3500 do 4500 tys. plus premia motywacyjna uzależniona od wyników sprzedażowych. Praca w Odziale Kasy Stefczyka ul. Korfantego 32 Radlin. Podania składać na adres: jacek.weglarz (at) kasastefczyka.pl
GRUPA FINANSOWA KAPITAŁ SP.ZO.O - 2017-09-08 - Radlin (śląskie)

DOZÓR ELEKTRYCZNY - od 2 500 PLN

Nadzór, naprawa, utrzymanie ruchu, sieci i systemów elektroenergetycznych oraz maszyn, aparatów i urządzeń elektrycznych.
Elektrociepłownia Marcel Sp. z o.o. - 2017-09-06 - Radlin (śląskie)

ELEKTROMONTER ROZDZIELŃ I SIECI ELEKTROENERGETYCZNYCH - od 2 350 PLN

Obsługa rozdzielń, urządzeń i maszyn elektrycznych, prace remontowe.
Elektrociepłownia Marcel Sp. z o.o. - 2017-09-05 - Radlin (śląskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

Remont i renowacja powierzchni nadwozi samochodowych, przygotowanie pojazdów do lakierowania
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Radlin (śląskie)

MONTER INSTALACJI WOD-KAN, CO - od 2 500 PLN

Obsługa bojlerów, wymienników ciepła, elektronarzędzi
WODOCIĄGI-ESOX SP. Z O.O. - 2017-09-01 - Radlin (śląskie)

TOKARZ - od 2 900 PLN

Toczenie elementów metalowych na tokarce uniwersalnej, wiercenie w elementach metalowych wiertarko-frezaką pionową, cięcie elementów przecinarką taśmową poziomą.
Hymar Zakład Remontowo - Naprawczy Sp. z o.o. - 2017-09-01 - Radlin (śląskie)

SPECJALISTA DS. NORM I DOKUMENTACJI TECHNOLOGICZNEJ - od 2 000 PLN

Obowiązki: tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji technologicznej produktów; pomiary i wyznaczanie norm produkcyjnych; tworzenie i aktualizacja bazy norm produkcyjnych; identyfikacja problemów i udział w ich rozwiązywaniu, współpraca z Działem Zaopatrzenia, Działem Sprzedaży, Działem Produkcji. Wymagania: wykształcenie średnie;komunikatywność; sprawna obsługa komputera w tym MS OFFICE; zdolność logicznego myślenia; umiejętności analityczne oraz organizacyjne; umiejętność współpracy z zespołem produkcyjnym; doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane. Oferujemy: stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania; ciekawą pracę w zgranym zespole; pakiety świadczeń socjalnych. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub mailowy: kadry (at) adanex.pl.
ADANEX SP. Z O.O. - 2017-09-01 - Radlin (śląskie)

KRAWIEC/KRAWCOWA/OBUWNIK SZWACZ - od 2 000 PLN

Oferujemy: szycie kolekcji obuwia na maszynie przemysłowej, stabilną pracę na umowę o pracę, premie od wydajności, pakiet dodatków socjalnych (wczasy pod gruszą, paczki na święta itp.), premie produkcyjne roczne, możliwość uczestnictwa w zakładowych imprezach integracyjnych. Praca w godzinach 6.00 do 14.00. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: kadry (at) adanex.pl
ADANEX SP. Z O.O. - 2017-08-31 - Radlin (śląskie)

INSTRUKTOR FITNESS/ TRENER - od 30 PLN

Prowadzenie zajęć fitness.
Bańczyk Krystyna KKB - 2017-08-31 - Radlin (śląskie)

KOSMETOLOG - od 2 000 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych

PRACOWNIK BIUROWY - 2 000 - 3 000 PLN

Spisywanie umów z kontrahentami przygotowywanie korespondencji, obsługa biura, wystawianie faktur, wprowadzanie danych do systemu, pozyskiwanie klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych.
Sitek Tomasz F.H.U Auto Kolor, Debitum Doradztwo Ubezpieczeniowe - 2017-08-28 - Radlin (śląskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - 2 775 - 3 200 PLN

Przygotowanie zajęć w oparciu o program nauczania, prowadzenie zajęć z grupą, sprawowanie opieki w trakcie trwania zajęć, prowadzenie zajęć dydaktyczno- wychowawczych, prowadzenie dziennika zajęć.
KSK Edukacja Sp. z o.o. - 2017-08-24 - Radlin (śląskie)

OBŁUGA SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ - od 2 500 PLN

Wykształcenie średnie, obsługa komputera i internetu. Kontakt e-mailowy z pracodawcą: androla (at) androla.pl
ANDROLA ANDRZEJ BŁAŻEWICZ - 2017-08-23 - Radlin (śląskie)

LIDER ZMIANY - od 2 900 PLN

Wspieranie kierownika sklepu w zarządzaniu i nadzorowaniu przebiegu procesów w sklepie w celu zapewnienia obsługi klientów na najwyższym poziomie i realizacji celów firmy.
Tesco Polska Sp.z.o.o - 2017-08-22 - Radlin (śląskie)

Oferujemy: szycie kolekcji obuwia na maszynie przemysłowej, stabilną pracę na umowę o pracę, premie od wydajności,pakiet dodatków socjalnych (wczasy pod gruszą, paczki na święta itp.), premie produkcyjne roczne, możliwość uczestnictwa w zakładowych imprezach integracyjnych. Praca w godzinach 6.00 do 14.00. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: kadry (at) adanex.pl
ADANEX SP. Z O.O. - 2017-08-16 - Radlin (śląskie)

ASYSTENT DETEKTYWA - 997,4 PLN

Wykonywanie prac biurowych, asysta w trakcie wykonywania czynności detektywistycznych, obserwacja osób i mienia, praca w biurze i w terenie.
kontakt przez PUP - 2017-08-11 - Radlin (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Kierowanie samochodem ciężarowym w transporcie międzynarodowym na terenie Europy
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Radlin (śląskie)

LISTONOSZ ROWEROWY - od 2 200 PLN

- praca z ludźmi otwartymi, chętnymi do współpracy,- doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,- wsparcie placówki pocztowej w innych zadaniach związanych z obsługą przesyłek.
Poczta Polska S.A. - 2017-08-07 - Radlin (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIURA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

- wypisywnie dokumentów, - kserowanie dokumentów,- wysyłanie korespondencji,- tworzenie dokumentów w programie WORD i EXEL,- archiwizacja dokumentów,- obsługa urządzeń biurowych,
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Radlin (śląskie)

REFERENT DS. SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: wspomaganie pracy przedstawicieli handlowych, obsługa klientów zgodnie z procedurami ,dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy klientami, a odpowiednimi jednostkami organizacyjnymi firmy, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, tworzenie dokumentacji handlowej, tworzenie prostych analiz i zestawień danych.Wymagania kwalifikacyjne: wykształcenie min. średnie,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ,umiejętność obsługi klienta przez specyficzne kanały: telefon, Internet, e-mail, umiejętności obsługi sprzętu biurowego oraz komputera, znajomość pakietu biurowego (np. MS Office), komunikatywność, wysoka kultura osobista, bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność, umiejętność pracy w zespoleKontakt e- mail: kadry (at) adanex.pl
ADANEX SP Z O.O. - 2017-08-02 - Radlin (śląskie)

OPERATOR NALEWAREK I KONTROLA JAKOŚCI - od 2 000 PLN

Wymagania/zakres obowiązków: obsługa maszyn do zalewania spodów obuwia, dbałość o powierzone maszyny, mile widziana znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, sumienność, dokładność. Firma oferuje: stabilną pracę na umowę o pracę, premie od wydajności, pakiet dodatków socjalnych (wczasy pod gruszą, paczki na święta itp.), premie produkcyjne roczne, możliwość uczestnictwa w zakładowych imprezach integracyjnych. Równoważny czas pracy, praca w dni wolne. Kontakt z pracodawcą telefoniczny, osobisty po wcześniejszym umówieniu lub e-mailowy kadry (at) adanex.pl.
Adanex sp. z o.o. - 2017-07-28 - Radlin (śląskie)

Pakowanie przesyłek (elektronarzędzia, motoryzacja) przygotowywanie druków przewozowych, wystawianie faktur.
Błażewicz Andrzej "Androla" - 2017-07-27 - Radlin (śląskie)

KIEROWCA-MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

Dostarczanie klientom zakupionych towarów, obsługa powierzonego samochodu, utrzymanie porządku w miejscu pracy.
Olszar Piotr Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy - 2017-07-27 - Radlin (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 5 000 PLN

Przewóz towarów w transporcie międzynarodowym (Polska-Włochy)
Porwoł Henryk Transport Ciężki - 2017-07-27 - Radlin (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wprowadzanie korespondencji (przychodzącej i wychodzącej) do programu obiegu dokumentów, prowadzenie ich rejestrów. Archiwizacja dokumentów wytworzonych we wszystkich działach Zakladu Gospodarki Komunalnej. Dostarczanie korespondencji wychodzącej do placówki Urzędu Pocztowego. Przyjmowanie petentów oraz kierowanie ich do odpowiednich działów. Wykonywanie innych poleceń wydawanych przez Przełożonego.
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Radlin (śląskie)

Wybierz miejscowość