Praca mazowieckie - oferty pracyW serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy mazowieckie, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 200441 ofert pracy mazowieckie.

następna strona
PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH W WYDZIALE ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA (11Y) - od 2 300 PLN

Oferta robót publicznych:Zapoznanie się z przepisami wewnętrznymi Starostwa, przygotowanie do obsługi poczty w systemie EZD, przygotowanie korespondencji wychodzącej z Wydziału Architektury i Budownictwa, sporządzanie rejestrów spraw wpływających do Wydziału, przygotowywanie akt do archiwizacji, wsparcie pracowników Wydziału w obsłudze interesantów, w tym udzielanie informacji telefonicznej oraz udzielanie wyjaśnień , sporządzanie pism w sprawach z zakresu administracji architektoniczno-budowlanej i innych sprawach ogólno-administracyjnych, obsługa kancelaryjno-biurowa Wydziału Architektury i Budownictwa ,organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż.,ochrony środowiska, inne prace zlecone przez opiekuna.
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Otwock (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 550 PLN

prowadzenie negocjacji z dostacami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KURIER K/M - od 2 400 PLN

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie; prawo jazdy kat. B; 2 lata doświadczenia zawodowego; dobra znajomość j. polskiego; mile widziana dobra znajomość j. ukraińskiego w mowie, podstawowa znajomość j. ukraińskiego w piśmie; mile widziana dobra znajomość j. rosyjskiego w mowie, podstawowa znajomość j. rosyjskiego w piśmie. Obowiązki: dostawa paczek pocztowych.
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Warszawa (mazowieckie)

RZEŹNIK - od 2 250 PLN

Prace dotyczące wszystkich niezbędnych czynności przed/podczas i po uboju zwierząt w szczególności bezpośrednio po uboju bydła.
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Chobot (mazowieckie)

STAŻ URZĘDNICZY W SĄDZIE OKRĘGOWYM - STANOWISKO STAŻYSTY PRZEZNACZONE DO BIURA OBSŁUGI KLIENTA - od 2 250 PLN

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy :1. informowanie interesantów o sposobach wszczęcia postępowania i podstawowych dokumentach, które należy złożyć przy wnoszeniu sprawy do sądu oraz o kosztach sądowych,2. udostępnianie wzorów formularzy i pism sądowych,3. informowanie o strukturze organizacyjnej sądu, kierowanie do właściwych komórek,4. udostępnianie akt spraw uprawnionym interesantom.
Sąd Okręgowy w Płocku - 2019-06-18 - Płock (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - 1 033,7 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Radom (mazowieckie)

KONSULTANT DS. KLIENTA ZAGRANICZNEGO (J. UKRAIŃSKI) K/M - od 2 600 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie; znajomość obsługi komputera; prawo jazdy kat. B; rok doświadczenia zawodowego; dobra znajomość j. ukraińskiego; mile widziana komunikatywna znajomość j. polskiego; mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego. Obowiązki: podpisywanie umów w języku ukraińskim, w tym negocjowanie warunków umów w imieniu pracodawcy; wyjazdy - teren kraju oraz tereny Europy Wschodniej w celu pozyskiwania klienta.
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY K/M - od 3 000 PLN

budowanie wizerunku firmy na rynku; projektowanie kampanii sprzedażowych i promocyjnych; budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy; realizowanie planów sprzedażowych; przygotowywanie ofert handlowych; analizowanie działań konkurencji w celu udoskonalenia oferty handlowej; dobór części zamiennych do automatycznych skrzyń biegów, kalkulacja kosztów naprawy skrzyni biegów automatycznych, przekładni hydrokinetycznych i hydraulicznych sterowników.
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 3 000 PLN

Praca przy taśmie produkcyjnej. Napełnianie butelek płynem perfumeryjnym, wkładanie atomizerów, nakładanie nasadek na butelki, pakowanie w opakowania pojedyncze i zbiorcze, naklejanie etykiet. Praca od pon-pt w godz. 6:00-14:00.
City Cosmetics sp. z o.o. - 2019-06-18 - Żółwin (mazowieckie)

ASYSTENT MUZEALNY - 1 033,7 PLN

zadania związane z promocją Muzeum, obsługa strony internetowej, tworzenie tekstów promocyjnych, prowadzenie promocji wydarzeń w mediachDEKLARACJA ZATRUDNIENIA. PO STAŻU: umowa o pracę na min. 3 miesiące (min. 1/2 etatu)
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Pruszków (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY K/M - od 1 500 PLN

Sprzątanie lecznicy i gabinetów kosmetycznych.
Kosmetyczno - Lekarska Spółdzielnia Pracy "IZIS" - 2019-06-18 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 250 PLN

Uczestniczenie w planowaniu jadłospisów, obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie), rozdrabianie warzyw, owoców i innych surowców, , przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, dbanie o najwyższą jakość i smak posiłków (śniadanie, obiad, kolacja) i wydawanie ich o wyznaczonych godzinach, oszczędne gospodarowanie produktami spożywczymi i sprzętem, przestrzeganie właściwego podziału pracy w kuchni, utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych, BHP i ppoż. oraz dyscypliny pracy, mycie naczyń i sprzętu kuchennego, sprzątanie kuchni, obieralni i innych pomieszczeń kuchennych, pranie fartuchów i ścierek, doraźne zastępowanie kucharki w przypadku jej nieobecnosci, pomoc w zaopatrywaniu internatu w artykuły spożywcze i sprzęty stanowiące wyposażenie kuchni, wykonywanie innych poleceń dyrektora, intendenta i kucharki związanych z organizacją pracy szkoły.Praca w godzinach 05.00-13.00 lub 11.00-19.00.Dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Zespołu Szkół w Raciążu, ul. Kilińskiego 64, 09-140 Raciąż w formie pisemnej (osobiście) lub drogą pocztową na adres wskazany powyżej, drogą elektroniczną na maila sekretariat-zs (at) wp.pl.Termin składania dokumnetów do 31.07.2019r. do godziny 14.00.
Zespół Szkół w Raciążu - 2019-06-18 - Raciąż (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W PIEKARNI K/M - od 2 300 PLN

obsluga termiala i kasy fiskalniej; utrzymanie czystosci w miejscu pracy; obsługa klientów; wydawanie paragonów oraz faktury; zamawianie towaru; sporządzanie raportu na temat sprzedaży; pilnowanie o odpowiednią ekspozycję w piekarni.Praca w godz. 5:30-13:30, 13:30-21:30 (pon.-niedz.)
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Warszawa (mazowieckie)

SZEF KUCHNI K/M ( KUCHNIA INDYJSKA) - od 2 800 PLN

Przygotowywanie posiłków zgodnych z zasadami kuchni indyjskiej i hinduskiej, kontrola jakości posiłków przygotowywanych przez pomocników kucharza, zamawianie produktów w specjalistycznych hurtowniach z produktami w/w kuchni.praca dwuzmianowa w godz. 9.00-23.00
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 3 000 - 4 000 PLN

praca przy dociepleniach domków jednorodzinnych
P.H.U. Zbigniew Tomaszewski - 2019-06-18 - Ciechanów (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 250 PLN

Praca na produkcji w pralni przemysłowej związana z sortowaniem, praniem, podsuszaniem, wieszanie, składanie i pakowanie odzieży.
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Zwoleń (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 250 PLN

Świadczenie usług fryzjerskich, strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja. Praca w Płocku w systemie dwuzmianowym w godz. 8-16, 11-19.
ZAKŁAD FRYZJERSKI MARIANNA WOJTYŃSKA - 2019-06-18 - Płock (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 650 PLN

prowadzenie negocjacji z dostacami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - od 2 400 PLN

Praca montera polega na wykonywaniu prac dotyczących budowlanych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz oczyszczaniu ścieków. Prace wykonywane są na zewnątrz budynków. Polegają na montażu przewodów wodociągowych i kanalizacyjnych, sprawdzaniu szczelności połączeń i prawidłowości działania uzbrojenia, konserwacji uzbrojenia, udrażnianiu przewodów kanalizacyjnych. Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych zajmuje się również eksploatacją sieci, polegającą na wykonywaniu prac remontowych. Do obowiązków montera należy wykonywanie i zabezpieczanie wykopów, łączenie elementów przewodów w sposób rozłączny oraz nierozłączny, lokalizowanie i usuwanie awarii samodzielnie lub przy pomocy innych pracowników, przeprowadzanie próby szczelności, sporządzanie zapotrzebowania na materiały.
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Płońsk (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. KADROWYCH K/M - od 4 000 PLN

Komunikacja z klientem w sprawach kadrowych, sporządzanie umów, wyliczanie wypat, sporządzanie deklaracji, obsługa programu Płatnik
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 350 PLN

Praca na hali sprzedaży, obsługa kasy, obsługa klientów, wykładanie towaru, praca na stoisku mięsnym.
"DINO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2019-06-18 - Rozlazłów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 250 PLN

obsługa kasy fiskalnej oraz klientów zgodnie ze standardami spółki, zachowanie ciągłości sprzedaży i właściwej ekspozycji towaru na sali sprzedaży
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 250 PLN

Odkurzanie, szpachlowanie, piaskowanie, malowanie. Zlecenia - Warszawa, Łódź.Pracodawca organizuje dowóz do miejsca pracy.Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia.Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są najpierw o kontakt telefoniczny 730 160 880.
P&W PROJECT CONSTRUCTION WASIAK PIOTR - 2019-06-18 - Płońsk (mazowieckie)

LISTONOSZ - od 2 250 PLN

Do zadań pracownika będzie należeć:- profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych,- doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów,- prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów,- zbieranie i aktualizacja danych dotyczących rejonu doręczeń oraz bazy adresowej firm,- prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej,- monitorowanie estetyki i stanu technicznego nadawczych i oddawczych skrzynek pocztowych,- kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A.
POCZTA POLSKA SA Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Płocku - 2019-06-18 - Płock (mazowieckie)

PAKOWACZ - od 14,7 PLN

kompletowanie, przyjmowanie towaru, sortowanie, paczkowanie towaru, obsługa urządzeń technicznych, załadunek, rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Piaseczno (mazowieckie)

OPERATOR KAMERY - od 2 250 PLN

Praca z kamerą (nagrywanie programów do telewizji). Praca według zleceń.
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Płock (mazowieckie)

WOŹNA K/M - od 2 520 PLN

Podawanie posiłków, pomoc przy odbieraniu dzieci, prace porządkowe w pomieszczeniach przedszkola.
PRZEDSZKOLE NR 217 SIÓSTR RODZINY MARYI - 2019-06-18 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA K/M - od 2 400 PLN

pomoc na kuchni w przygotowywaniu posiłków dla gości restauracyjnych, krojenie sałatek, zmywanie naczyń.Praca w godzinach 10:00-20:00
kontakt przez PUP - 2019-06-18 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 250 PLN

Prace gospodarcze na terenie obiektu i terenach zewnętrznych ( w tym koszenie trawy ,odśnieżanie itp.)
Gwarant Agencja Ochrony SA - 2019-06-18 - Radom (mazowieckie)

następna strona

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Wybierz kraj