Praca otwocki - oferty pracy (2)

bezpieczne zakupy - erli.pl
poprzednia strona
następna strona
PRACOWNIK PIELĘGNACJI ROŚLIN ( 294 OP) - od 2 600 PLN

PRACE ZWIĄZANE Z USUWANIEM ZBĘDNYCH CZĘŚCI ROŚLIN, ZBIOREM OWOCÓW I PRZYGOTOWANIEM ICH DO SPRZEDAŻY
kontakt przez PUP - 2020-08-27 - Piotrowice (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW ( 269 J) - od 3 000 PLN

Obsługa klientów stacji, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość i porządek
RAWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-08-26 - Józefów (mazowieckie)

ŚLUSARZ - SPAWACZ (270 J) - od 4 000 PLN

Twoje zadania:•przygotowanie materiału i spawanie,•realizacja procesu produkcyjnego zgodnie ze specyfikacją i dokumentacją rysunkową,Oczekujemy:•umiejętności pracy zespołowej,•umiejętności spawania metodą MIG/MAG,•umiejętności czytania rysunku technicznego,•doświadczenia w pracy z konstrukcjami metalowymi,•odpowiedzialności i zaangażowania,
kontakt przez PUP - 2020-08-26 - Stefanówka (mazowieckie)

POMOCNIK CIASTKARZA ( 289 OP) - od 2 600 PLN

Przygotowanie półproduktów do wyrobów ciastkarskich. Dekorowanie ciast. Pakowanie ciast. Przygotowywanie do transportu.
kontakt przez PUP - 2020-08-26 - Otwock (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY ( 290 OP) - od 2 600 PLN

Praca przy pakowaniu opakowań plastikowych służących do przechowywania żywności. Współpraca z osobami ukraińskojęzycznymi.
kontakt przez PUP - 2020-08-26 - Rzakta (mazowieckie)

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH W WYDZIALE ORGANIZACYJNYM I SPRAW SPOŁECZNYCH - od 2 600 PLN

Oferta w ramach Robót publicznych-Wsparcie pracowników Kancelarii Starostwa w obsłudze interesantów,-obsługa kancelaryjna pracowników Starostwa,rejestrowanie i podział zadekretowanej pocztyna poszczególne komórki organizacyjne Starostwa-inne prace administracyjne zlecone przez opiekuna pracownika-przyjmowanie, rozdzielanie i wysyłanie korespondencji oraz przesyłek,-organizowanie stanowiska zgodnie z zasadami BHP, ochroy p.poż, ochrony środowiska,-inne prace zlecone

REFERENT (24Y) - od 2 600 PLN

Oferta pracy w ramach Robót PublicznychObsługa urządzeń biurowych, porządkowanie dokumentów jednostki oraz ich odpowiednia archiwizacja, pomoc w bieżących obowiązkach pracownikom.

PRACOWNIK MAGAZYNOWY ( 271 J) - od 17 PLN

sortowanie i przygotowywanie sprzetu
Uzet Ruszt Krzysztof Zych - 2020-08-26 - Ostrowik (mazowieckie)

SEKRETARKA ( 268 J) - od 2 600 PLN

prowadzenie sekretariatu firmy: kontakt z klientami, odbieranie telefonów, wydawanie prac, fakturowanie, przyjmowanie płatności kartą i gotówką,
ACAD, Mirosław Przywózki - 2020-08-25 - Józefów (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY ZAJMUJĄCY SIĘ SPRZĄTANIEM GDZIE INDZIEJ NIESKLAS.( 286 OP) - od 17 PLN

WYKONYWANIE CZYNNOŚCI SPRZĄTAJĄCYCH W BUDYNKU I WOKÓŁ BUDYNKU, DBANIE O CZYSTOŚĆ WE WSZYSTKICH POMIESZCZENIACH BUDYNKU I NA TERENIE PRZYLEGŁYM UTRZYMYWANIE POMIESZCZEŃ W NIENAGANNYM PORZĄDKU ORAZ ODŚNIEŻANIE WOKÓŁ BUDYNKU W OKRESIE ZIMOWYM.
kontakt przez PUP - 2020-08-24 - Józefów (mazowieckie)

OPERATOR ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ ( 285 OP) - od 17 PLN

nadzorowanie procesu wytwarzania produktów zgodnie z technologią jakości i zasadami bezpieczeństwa, produkcja przy linii.

OPERATOR ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ ( 287 OP) - od 17 PLN

Nadzór procesu wytwarzania produktów zgodnie z technologią jakości i zasadami bezpieczeństwa.

SAMODZIELNY KUCHARZ ( 267 J) - od 3 138 PLN

przygotowanie i porcjowanie wyobów kulinarnych,zabezpieczanie przed zepsuciem surowców i półproduktów, wyrobów gotowych.
Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. - 2020-08-24 - Otwock (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY ZAJMUJĄCY SIĘ SPRZĄTANIEM GDZIE INDZIEJ NIESKLAS. ( 284 OP) - od 17 PLN

SPRZEDAWCA-KASJER ( 283 OP) - od 2 600 PLN

Sprzedaż, obsługa i poszukiwanie nabywców sprzedawanych towarów. Przyjmowanie dostaw. reklamacje. Rejestracja zamówień na towary. Przygotowywanie ofert sprzedaży rownież w języku obcym. itp
kontakt przez PUP - 2020-08-24 - Otwock (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA ( 288 OP) - od 2 600 PLN

- towarzyszenie dzieciom w ich codziennych, przedszkolnych aktywnościach- pomoc dzieciom przy czynnościach samoobsługowych- współpraca z nauczycielami w zakresie wychowania i opieki nad dziećmi- podawanie posiłków (dostarczonych przez firmę cateringową)- proste prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2020-08-24 - Zakręt (mazowieckie)

PRACOWNIK/SPECJALISTA DS.KADR ( 264 J) - od 4 500 PLN

prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy);– sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy;– sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie) dla zleceniobiorców;– sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych;– rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie;– sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON;– sporządzanie ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych;– ewidencja zwolnień lekarskich;– nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników;– organizowanie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP;– wystawianie zaświadczeń
Bell PPHU Krzysztof Pałyska - 2020-08-21 - Józefów (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA ( 261 J) - od 2 650 PLN

Wstępna obróbka, przygotowanie warzyw, pomoc przy przygotowaniu posiłków, mycie stołów, dezynfekcja urządzeń kuchennych.
SP Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy - 2020-08-21 - Otwock (mazowieckie)

MANIKIURZYSTKA ( 282 OP) - od 2 700 PLN

wykonywanie zabiegów manicure i pedicure
kontakt przez PUP - 2020-08-21 - Otwock (mazowieckie)

PRACOWNIK NALEWANIA POLIURETANU ( 262 J) - od 3 000 PLN

Obsługa maszyn odlewniczych, nalewanie poiiuretanu do form zgodnie ze zleceniem produkcyjnym.
ASMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-08-21 - Wola Ducka (mazowieckie)

STOLARZ - ZBIJANIE PALET ( 260 J) - od 2 600 PLN

Zbijanie palet
DENTAP SP. Z O.O. - 2020-08-21 - Rudno (mazowieckie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA KAT. B ( 265 J) - od 3 421 PLN

Przyjmowanie dostaw, przygotowywanie palet, rozwożenie lekkich materiałów budowlanych do składów budowlanych.
TAURUS s.c. Paweł Burkowski, Piotr - 2020-08-21 - Piotrowice (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI GOSPODARCZEJ ( 266 J) - od 2 600 PLN

1.Utrzymanie czystości i porządku na terenie należącym do Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.2.Dbanie o należyty stan powierzonego sprzętu, zgłaszanie stwierdzonych usterek.3.Wyjazdy pojazdem służbowym na polecenie przełożonego.4.Prowadzenie prac w zakresie zaopatrywania Komendy i jednostek podległych terenowo w sprzęt i materiały.5.Prowadzenie racjonalnej gospodarki rozdzielnictwa sprzętu, środków i materiałów otrzymywanych z zaopatrzenia centralnego.
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W OTWOCKU - 2020-08-21 - Otwock (mazowieckie)

PRACOWNIK PLACOWY , KIEROWCA KAT B ( 281 OP) - od 3 700 PLN

Pracownik placowy -segregacja , kierowca
kontakt przez PUP - 2020-08-21 - Karczew (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ( 263 J) - od 2 800 PLN

Przygotowanie surowców do produkcji mas czekoladowych , obsługa maszyn produkcyjnych
Chocomoco sp z oo - 2020-08-21 - Wiązowna (mazowieckie)

CZYNNOŚCI PRODUKCYJNE, MONTERSKIE,LOGISTYCZNE, KONFEKCYJNE ( 280 OP) - od 17 PLN

Wykonywanie prostych czynności przy produkcji gotowych wyrobów metalowych, montowanie komponentów, kontrola ilościowa kjomponentów, uzupełnianie komponentów przy linii produkcyjnej, pakowanie komponentów i elementów, obsługa maszyn. Współpraca z osobami obcojęzycznymi stąd wymóg znajomości języków obcych.
kontakt przez PUP - 2020-08-20 - Karczew (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - od 2 600 PLN

PIobsługa MS Office, podstawowa znajomość logistyki, transportu, skrupulatność
Firma Handlowo Usługowa "BRUKBUD"Piotr Skoczek - 2020-08-20 - Celestynów (mazowieckie)

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH ( 258 J) - od 2 600 PLN

POMOC W CZYNNOŚCIACH CODZIENNYCH OSOBOM STARSZYM I NIEPEŁNOSPRAWNYM
CRO Poland Sp. z o.o. - 2020-08-19 - Otwock (mazowieckie)

POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ ( 278 OP) - od 2 750 PLN

Pomoc przy montażu, demontażu rusztowań budowlanych
kontakt przez PUP - 2020-08-18 - Pogorzel (mazowieckie)

TECHNIK ZESPOŁU DS. ŁĄCZNOŚCI I INFORMATYKI ( 253 J) - od 3 166,79 PLN

1.Zapewnienie sprawności działania oraz nadzór nad prawidłowym eksploatowaniem urządzeń i systemów łączności, informatyki.2.Bieżące wsparcie teleinformatyczne i teletechniczne użytkowników końcowych systemów teleinformatycznych.3.Rozwiązywanie problemów użytkowników końcowych systemów teleinformatycznych oraz podejmowanie działań naprawczych, serwisowych sprzętu teleinformatycznego i łączności w miarę możliwości technicznych.4.Wykonywanie zadań lokalnego administratora technicznego systemów teleinformatycznych jednostki.5.Nadzór i współpraca z operatorami publicznymi, serwisami zewnętrznymi w zakresie prac wykonywanych na potrzeby systemów łączności.6.Planowanie, ustalanie potrzeb i zaopatrywanie stanowisk w sprzęt i materiały eksploatacyjne.
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W OTWOCKU - 2020-08-18 - Otwock (mazowieckie)