Praca Lublin - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Lublin, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 5442 ofert pracy Lublin.

następna strona
BRYGADZISTA ATESTUJACY - od 12 PLN

Nadzorowanie prawidłowego pobierania surowców i materiałów niezbędnych do produkcji, przekazywanie prawidłowo oznakowanych wyrobów gotowych, półproduktów do magazynu oraz nadzorowanie właściwego toku produkcji mrożonek owocowo-warzywnych/ sortowanie owoców i warzyw , przebieranie półproduktów, pakowanie.
TRENKWALDER & PARTNER SP. Z O.O. - 2017-12-01 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Praca w sklepie ogólnospożywczym: ekspozycja towaru, przyjmowanie towaru, sprzedaż, podstawowe czynności marketingowe.
"Społem" Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie - 2017-12-01 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, przychodni.
MUSI Lublin Sp.z.o.o - 2017-12-01 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW - od 3 500 PLN

Przygotowywanie i realizację projektów realizowanych przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie, nawiązywanie nowych relacji oraz przygotowywanie projektów.
Wyższa Szkoła Ekonomia i Innowacji w Lublinie - 2017-12-01 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA - od 2 250 PLN

prowadzenie pojazdu o masie powyżej 3,5 tony zgodnie z otrzymaną dyspozycją, nadzór i wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem, zabezpieczenie bezpieczeństwa przewozu ładunku pocztowego, właściwe zabezpieczenie pojazdu w trakcie i po zakończeniu pracy, terminowe przekazywanie pojazdów do naprawy i przeglądów okresowych, w tym dbałość o sprawność techniczną i czystość pojazdu, prowadzenie wymaganej dokumentacji eksploatacyjnej pojazdu
POCZTA POLSKA - 2017-12-01 - Lublin (lubelskie)

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNYCH I TEORETYCZNYCH PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH W BRANŻY INTROLIGATORSKIEJ - 2 000 - 3 149 PLN

Prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych dla dzieci w wieku ponadgimnazjalnym. Przekazywanie uczniom umiejętności zawodowych określonych w podstawach programowych kształcenia w zawodzie introligatora.Umowa o pracę na czas usprawiedliwionej nieobecności pracownika
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNYCH - 2017-12-01 - Lublin (lubelskie)

RATOWNIK MEDYCZNY - od 1 400 PLN

Udzielanie pomocy o charakterze ratowniczym w nagłych stanach zagrożenia życia, wypadkach i katastrofach, przy użyciu sprzętu ochrony osobistej, ratownictwa technicznego i medycznego. Komunikowanie się z pacjentami. Ocena parametrów życiowych, ustalanie wskazań co do kolejności, ich leczenia i transportu pacjentów oraz podejmowanie zleconego przez kierownika zespołu optymalnego postępowania ratowniczego, chroniącego zdrowie i życie poszkodowanych i transportowanych.
32 Wojskowy Oddział Gospodarczy - 2017-12-01 - Lublin (lubelskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 700 PLN

Prace ogólnobudowlane ze szczególnym uwzględnieniem wykonywania zbrojeń i robót betoniarskichPraca na terenie województw: lubelskiego i ościennych
Poleksbud Trade Sp. z o.o. - 2017-12-01 - Lublin (lubelskie)

ASYSTENT DS. SZKOLEŃ - od 2 100 PLN

Prowadzenie dokumentacji procesu kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych w formie papierowej i elektronicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami. Powielanie materiałów oraz udzielanie informacji. Sporządzanie zestawień oraz sprawozdań dot. kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych.
kontakt przez PUP - 2017-12-01 - Lublin (lubelskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 2 200 PLN

Cięcie profili aluminowych, frezowanie,zagniatanie, składanie okien i drzwi.
kontakt przez PUP - 2017-11-30 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 3 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie zasadnicze zawodowe, uprawnienia: prawo jazdy kat. C+E, doświadczenie zawodowe: min. 2 lata w transporcie międzynarodowym, znajomość j. angielskiego i ukraińskiego w stopniu b. dobrym, jęz. rosyjskiego - biegle. Ogólny zakres obowiązków: planowanie tras, kierowanie samochodem, rozładunek i załadunek towarów, przygotowywanie ciągnika siodłowego, prowadzenie dokumentacji przewozowej. Transport drogowy towarów: Lublin, Polska, UE, Europa Wschodnia.

PIEKARZ - od 2 700 PLN

Przygotowywanie, wypiek i spedycja wyrobów piekarskich i cukierniczych.
"Społem" Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie - 2017-11-30 - Lublin (lubelskie)

KSIĘGOWY - od 2 500 PLN

księgowanie operacji gospodarczych, obsługa klientów firmy
kontakt przez PUP - 2017-11-29 - Lublin (lubelskie)

MAJSTER- KIEROWNIK BUDOWY - 3 000 - 3 500 PLN

Kierowanie budową zgodnie z projektem i rysunkami technicznymi oraz sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przez pracowników ustalonych zasad wykonywania robót budowlanych oraz przepisów BHP. Udział w naradach oraz komisjach związanych ze sprawdzaniem lub odbiorem robót budowlanych, wykonywanie pomiarów do rozliczeń z podwykonawcami, przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego. Rozliczenie podwykonawców z terminu, jakości a także zakresu wykonywanych prac oraz rozliczenie budowy.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe EKO-BUD Krzysztof Okoniewski - 2017-11-29 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 3 200 PLN

Prace murarskie, sporządzanie zapraw, rozścieranie kruszyw, układanie kamieni, montaż rur PCV.
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWE VILLAGE ROMAN WRÓBEL - 2017-11-29 - Lublin (lubelskie)

GOSPODARZ DOMÓW - od 2 100 PLN

Sprzątanie terenu osiedla, chodników, schodów, ciągów pieszo-jezdnych, odśnieżanie, czyszczenie rynien i rur spustowych, ścinanie drzew i gałęzi, przycinanie krzewów, koszenie trawy, grabienie liści. Wykonywanie drobnych prac remontowych (malowanie, tynkowanie), w tym prowadzonych z drabin lub rusztowań, cięcie oraz odśnieżanie narzędziami elektrycznymi i spalinowymi , Dokonywanie drobnych konserwacji kanalizacji sanitarnej, sprzątanie korytarzy piwnic planowo oraz po awariach.

KUCHARZ KUCHNI UKRAIŃSKIEJ - od 1 287 PLN

Przygotowywanie potraw według receptur, dbanie o dobór składników, właściwe przechowywanie produktów, układanie menu, przygotowywanie dań kuchni ukraińskiej, składanie zamówień na produkty do przygotowywanie dań. Wymagania pracodawcy: wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie zawodowe gastronomiczne, znajomość kuchni ukraińskiej, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, doświadczenie: min 6 m-cy na podobnym stanowisku, mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

MONTER INSTALACJI - od 2 500 PLN

Wykonywanie izlolacji rurociągów wody lodowej i CT. Wymagania pracodawcy: wykształcenie zawodowe, kurs- monter izolacji termicznych, min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

CUKIERNIK - od 2 100 PLN

Produkcja i wypiek ciast.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Edyta Machoń - 2017-11-29 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR POMPY DO BETONU - KIEROWCA - od 2 000 PLN

prowadzenie pojazdu oraz przepompowywanie betonu; obsługa pompy;
TRANSPORT CIĘŻAROWY S.C. HENRYK I MIROSŁAW SŁAWIŃSCY - 2017-11-29 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK DO SPRAW EKSPEDYCYJNO-ROZDZIELCZYCH - od 18,5 PLN

-Przyjmowanie i opracowywanie przesyłek-Rozdział przyjętych przesyłek z wyznaczonymi i opisanymi kierunkami-Przygotowanie do wysyłki opakowania zbiorczego
kontakt przez OHP - 2017-11-28 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY PRODUKCJI CUKIERKÓW - do 13 PLN

Prace pomocnicze przy produkcji cukierków,odważanie,zawijanie,pakowanie w kartony itp.

DORADCA KLIENTA - od 13 PLN

Sprzedaż produktów finansowych - pożyczki gotówkowe w terenie, prowadzenie aktywnych działań w z zakresie pozyskiwania klientów. Podejmowanie działań marketingowych na wyznacznym terenie.Praca na terenie Mińska Mazowieckiego.
ARENA s.c. - 2017-11-27 - Lublin (lubelskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klientów przy wykorzystaniu kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie o właściwą ekspozycję oraz porządek w miejscu pracy.
Kuna Małgorzata Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe MAŁGOŚKA - 2017-11-27 - Lublin (lubelskie)

GOSPODARZ TERENU - od 2 000 PLN

utrzymanie w porządku terenu, koszenie, odśnieżanie, grabienie, podcinanie żywopłotów, opróżnianie śmietników, zamiatanie;
SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO-MIESZKANIOWA "INSTALATOR" W LUBLINIE - 2017-11-27 - Lublin (lubelskie)

KSIĘGOWY - 2 000 - 2 500 PLN

Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz dokonywanie rozliczeń z ZUS dla klientów biura rachunkowego.Obsługa komputera oraz urządzeń biurowych, realizowanie kontaktów z klientami biura.
BIURO PODATKOWE MAGDALENA SZYSZKO - 2017-11-27 - Lublin (lubelskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 2 300 PLN

Rozwijanie u uczniów rozumienia podstawowych pojęć arytmetyki i geometrii rozwijanie pamięci, wyobraźni, myślenia abstrakcyjnego i logicznego rozumowania;rozwijanie umiejętności czytania i tworzenia tekstów w stylu matematycznym;kształtowanie u uczniów podstawowych umiejętności intelektualnych i praktycznych określonych w podstawach programowych przedmiotu;realizowanie programu nauczania przedmiotu według zasad współczesnej dydaktyki i z zastosowaniem nowoczesnych metod nauczania i środków dydaktycznych;aktualizowanie treści kształcenia w związku z rozwojem nauk matematyczno- pedagogicznych;udoskonalanie metod oraz treści nauczania i wychowania;stałe ocenianie umiejętności uczniów, ich postępów w nauce oraz aktualizowanie przyczyn niepowodzeń;
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W LUBLINIE - 2017-11-27 - Lublin (lubelskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 2 000 PLN

przepakowywanie wyrobów spożywczych
PT MAKARUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-11-27 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 15 PLN

Ogólny zakres obowiązków: analizowanie rynku tureckiego i ofert konkurencji, pozyskiwanie nowych klientów na rynku tureckim, negocjowanie umów i warunków handlowych. Wymagania dotyczące kandydatów: wykształcenie wyższe; umiejętności: znajomość rynku tureckiego w branży rolniczej i budowlanej; uprawnienia: prawo jazdy kat. B; doświadczenie zawodowe 5 lat; znajomość języków obcych: j. turecki, j. angielski w stopniu bardzo dobrym. Miejsce wykonywania pracy - Lublin.
kontakt przez PUP - 2017-11-27 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ Z LICENCJĄ - od 2 000 PLN

Ochrona Zakładu produkcyjnego.
GROUP V CO. AGENCJA ROBERT GĄTNICKI - 2017-11-24 - Lublin (lubelskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta-bezpośrednio, telefoniczna, mailowa, przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej; przygotowywanie dokumentacji; organizacja spotkań
kontakt przez PUP - 2017-11-24 - Lublin (lubelskie)