Praca Irlandia - oferty pracyW serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Irlandia, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 92 ofert pracy Irlandia.

następna strona
OPIEKUN W DOMU OPIEKI_SILVER - od 24 000 EUR

Opieka nad pensjonariuszami w domu opieki – pomoc przy wstawaniu z łóżka, kąpaniu, przestrzeganiu ogólnej higieny, ubieraniu, korzystaniu z toalety, spożywaniu posiłków, asystowanie przy poruszaniu się, ścisła współpraca z personelem placówki.
Silver Stream Healthcare Group - 2019-11-15 - Irlandia (Irlandia)

RZEŹNIK/PRACOWNIK NA DZIALE MIĘSNYM - od 1 600 EUR

Wykonywanie wszelkich codziennych czynności w dziale mięsnym, czynności z zakresu HACCP, przygotowanie produktów do sekcji pakowania, zapewnienie odpowiedniej prezentacji produktów, zapewnianie wysokiego standardu obsługi klienta, wykonywanie wszelkich czynności zleconych przez kierownictwo.
kontakt przez OHP - 2019-10-31 - Irlandia (Irlandia)

PIEKARZ - od 1 800 EUR

Wyrób następujących produktów od podstaw oraz z półproduktów: bułki, francuskie bagietki, chleby, babeczki, muffiny, chleb irlandzki (soda bread), biszkopty.
kontakt przez OHP - 2019-10-31 - Irlandia (Irlandia)

CUKIERNIK - od 1 800 EUR

Wyrób następujących produktów: muffiny, ciasta do kawy, tarty jabłkowe, eklery, biszkopty, torty, torty urodzinowe, trufle, bezy, ciasta z kremem, serniki, torty na specjalne zamówienia, chlebki i bułeczki sodowe. Utrzymywanie czystości na miejscu pracy. Wypełnianie arkuszy HACCP i utrzymywanie standardów higieny, przyjmowanie i realizowanie zamówień klientów.
kontakt przez OHP - 2019-10-31 - Irlandia (Irlandia)

OPIEKUN W DOMACH PRYWATNYCH - od 22 000 EUR

Zapewnienie najwyższego standardu opieki dostosowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji pensjonariuszy w ich domach – osoby starsze oraz osoby niepełnosprawne fizycznie i intelektualnie – dorośli i dzieci – kąpanie, ubieranie, pomoc w korzystaniu z toalety, karmienie, asystowanie przy poruszaniu się. Praca kierowana przez pielęgniarkę.
Contact Care - 2019-09-27 - Irlandia (Irlandia)

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ W DOMU OPIEKI (HAVEN BAY) - od 18 EUR

Zapewnienie wysokiego standardu opieki pielęgniarskiej (dostosowanej do potrzeb pensjonariuszy) w domu opieki. Dbanie o domową atmosferę w placówce.
HAVEN BAY CARE CENTRE LIMITED - 2019-08-27 - Irlandia (Irlandia)

WYKWALIFIKOWANY ASYSTENT DS. OPIEKI ZDROWOTNEJ W DOMU OPIEKI (DUBLIN) - od 12 EUR

Zapewnienie najwyższego standardu kompleksowej opieki nad pensjonariuszami (osoby starsze i z niepełnosprawnościami) w domu opieki, zgodnie z planem opieki i potrzebami mieszkańców – pomoc w czynnościach higieny osobistej, spożywaniu posiłków, korzystaniu z toalety, asystowanie przy poruszaniu się, praca nad poprawą komfortu fizycznego i psychicznego mieszkańców, zachęcanie do mobilności i samodzielności, zapewnienie podstawowej opieki pielęgniarskiej pod nadzorem wyszkolonego personelu pielęgniarskiego i zgodnie z wytycznymi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, ścisła współpraca z personelem placówki, utrzymywanie doskonałej komunikacji z rodziną pensjonariusza, wykonywanie czynności zleconych przez przełożonych, uczestnictwo w szkoleniach.
The Care Team - 2019-08-27 - Irlandia (Irlandia)

OPIEKUN MEDYCZNY W DOMU OPIEKI (BROOKHAVEN) - od 9,8 EUR

Zapewnienie najwyższego standardu opieki medycznej i ogólnej dostosowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji pensjonariuszy.
Brookhaven Nursing Home - 2019-08-27 - Irlandia (Irlandia)

OPIEKUN W DOMU OPIEKI - od 10 EUR

Zapewnienie najwyższego standardu opieki dostosowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji pensjonariuszy – kąpanie, ubieranie, pomoc w korzystaniu z toalety, karmienie, asystowanie przy poruszaniu się, ścisła współpraca z personelem placówki.
HAVEN BAY CARE CENTRE LIMITED - 2019-08-27 - Irlandia (Irlandia)

OPIEKUN W DOMU OPIEKI (THE CARE TEAM) - od 22 000 EUR

Zapewnienie wysokiego standardu kompleksowej opieki nad pensjonariuszami (osoby starsze) w domu opieki, dbanie o fizyczne i psychiczne samopoczucie mieszkańców oraz pomoc w codziennych czynnościach, ścisła współpraca z zespołem placówki. Praca zespołowa pod kierownictwem wykwalifikowanych pielęgniarek.
The Care Team - 2019-08-27 - Irlandia (Irlandia)

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ W DOMU OPIEKI (BROOKHAVEN) - od 17 EUR

Zapewnienie wysokiego standardu opieki pielęgniarskiej nad pensjonariuszami (osoby starsze) w domu opieki, podawanie leków.
Brookhaven Nursing Home - 2019-08-27 - Irlandia (Irlandia)

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ W DOMU OPIEKI (VIRTUE) - od 19,5 EUR

Zapewnienie wysokiego standardu opieki pielęgniarskiej nad pensjonariuszami. Współpraca z menadżerem pielęgniarek klinicznych. Zarządzanie personelem opiekunów (asystentów), nadzór nad ich pracą i motywowanie do pracy. Szkolenie nowych pracowników. Zarządzanie podawaniem/przechowywaniem i zamawianiem leków. Dbanie o zaopatrzenie domu w żywność, produkty kliniczne, prowadzenie dokumentacji medycznej. W razie potrzeby – zarządzanie skargami. Dbanie o zapewnienie bezpieczeństwa dla pensjonariuszy.
VIEC Management Ltd - 2019-08-20 - Irlandia (Irlandia)

ASYSTENT DS. OPIEKI ZDROWOTNEJ W DOMU OPIEKI (VIRTUE ) - od 10,5 EUR

Zapewnienie najwyższego standardu opieki nad pensjonariuszami (głównie osoby starsze) w domu opieki, zgodnie z planem opieki i potrzebami mieszkańców – pomoc w czynnościach higieny osobistej, spożywaniu posiłków, korzystaniu z toalety, asystowanie przy poruszaniu się, praca nad poprawą komfortu fizycznego i psychicznego mieszkańców, zachęcanie do mobilności i samodzielności, zapewnienie podstawowej opieki pielęgniarskiej pod nadzorem wyszkolonego personelu pielęgniarskiego i zgodnie z wytycznymi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, ścisła współpraca z personelem placówki, utrzymywanie doskonałej komunikacji z rodziną pensjonariusza, wykonywanie czynności zleconych przez przełożonych, uczestnictwo w szkoleniach, współpraca z koordynatorem opieki społecznej (w razie potrzeby).
VIEC Management Ltd - 2019-08-06 - Irlandia (Irlandia)

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY/KONSTRUKTOR PANELI IRLANDIA - od 45 000 EUR

• Montaż systemów sterowania maszyn specjalnego przeznaczenia i automatyki• Tworzenie i podłączanie obudowy elektrycznej takich systemów • Wykonywanie okablowania systemów zasilanie, IO, napędów, obwódów bezpieczeństwa itp.)• Testy i kontrola komponenty i systemów• Ściśla współpraca z innymi członkami zespołu, aby realizować projekty z automatyki o wysokim standardzie w uzgodnionych terminachDelegacje krajowe i zagraniczne w razie potrzeby!
kontakt przez OHP - 2019-04-25 - Irlandia (Irlandia)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 30 000 - 35 000 EUR

diagnostyka serwis i naprawa pojazdów mechanicznych
Lough Owel Motors - 2019-04-12 - Irlandia (Irlandia)

KIEROWCA CIĘŻARÓWKI PRZEGUBOWEJ - od 600 EUR

Załadunek tirów i przewóz towaru z centrum dystrybucyjnego klientów do supermarketów.
Aidan Doherty Transport Ltd - 2019-04-11 - Irlandia (Irlandia)

KIEROWCA WYWROTKI - od 600 EUR

Oczyszczanie terenu, obsługa wywrotki.
Aidan Doherty Transport Ltd - 2019-04-11 - Irlandia (Irlandia)

WYKWALIFIKOWANY PRACOWNIK PRODUKCJI W BRANŻY STALI NIERDZEWNEJ - od 35 000 EUR

Jedna z wiodących irlandzkich firm produkujących stal nierdzewną zatrudnia wykwalifikowanych / doświadczonych pracownikówWymagane jest wysokie doświadczenie we wszystkich aspektach spawania i wytwarzania. Doświadczenie w produkcji stali nierdzewnej będzie zaletą.
Strikebox Engineering - 2019-03-29 - Irlandia (Irlandia)

STARSZY INŻYNIER AUTOMATYKI IRLANDIA - od 3 100 EUR

projektowanie układów sterowania dla maszyn zautomatyzowanych; zarządzanie budową systemu sterowania; pisanie, instalowanie, testowanie oprogramowanie PLC i HMI; projektowanie i konfiguracja systemów bezpieczeństwa; uzupełnianie dokumentacji projektu; współpraca z klientem.
PEM Automation - 2019-03-11 - Irlandia (Irlandia)

OPERATOR GENERALNY PRODUKCJI W PRZETWÓRSTWIE MIĘSNYM - od 19 874 EUR

Nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Raportowanie bieżących wyników pracy Kierownikowi lub Inspektorowi produkcji. Informowanie serwisantów, zatrudnionych w przedsiębiorstwie o jakichkolwiek nieprawidłowościach w działaniu maszyn. Czuwanie nad jakością, sprawnością i bezpieczeństwem produkcji. Dbanie o wydajność pracy oraz osiąganie dziennych i tygodniowych norm produkcji, utrzymywanie czystości sprzętu oraz porządku w miejscu pracy. Bezwzględne przestrzeganie procedur produkcji i instrukcji w miejscu pracy. Monitorowanie wartości wskazywanych przez urządzenia pomiarowe i weryfikacja ich zgodność z ogólnie przyjętymi normami, a także modyfikacja ustawienia sprzętu celem zapewnienia maksymalnej wydajności i zminimalizowania zużycia części mechanicznych.
kontakt przez WUP - 2019-02-19 - Irlandia (Irlandia)

OPERATOR GENERALNY PRODUKCJI W PRZETWÓRSTWIE MIĘSNYM - od 19 874 EUR

Nadzór nad pracą zespołu na linii produkcyjnej w zakładzie przetwórstwa mięsnego (wieprzowina). Raportowanie bieżących wyników pracy Kierownikowi lub Inspektorowi produkcji. Czuwanie nad jakością, sprawnością i bezpieczeństwem produkcji. Dbanie o wydajność pracy oraz osiąganie dziennych i tygodniowych norm produkcji, utrzymywanie czystości sprzętu oraz porządku w miejscu pracy. Bezwzględne przestrzeganie procedur produkcji i instrukcji w miejscu pracy. W razie potrzeby – wspomaganie personelu innych działów (utrzymania, jakości, produkcji) w celu utrzymania bezpiecznej i wydajnej produkcji oraz zapewnienia wysokiej jakości wytwarzanych produktów.
kontakt przez WUP - 2019-02-19 - Irlandia (Irlandia)

SZEWC (IRLANDIA) - 11 - 16 EUR

Tutty chce zatrudnić szewca, który dołączy do naszego zespołu. Szukamy osób z doświadczeniem w pracy ze skórzanym podszewkowaniem, ma to obejmować umiejętność obsługi zarówno maszyn Blake, jak i wyrobu podeszw. Będziesz pracować z podeszwami skórzanymi, gumowymi i EVA. Praca polega na tworzeniu platform i podeszw rocker dla obuwia ortopedycznego. Proces wykańczania będzie obejmował przycinanie, farbowanie i znakowanie podeszw.
Tutty's - 2019-02-07 - Irlandia (Irlandia)

KIEROWCA KAT. C (DOSTAWCA TOWARU DO RÓŻNYCH KLIENTÓW) - od 34 500 EUR

praca jako kierowca kat. C, dostawy żywności do wielu klientów na danym terenie, przewóz i rozładunek żywności (również schłodzonej i mrożonek) do klientów zgodnie z harmonogramem przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi klienta, dotrzymywanie harmonogramu dotyczącego tras, przygotowania, badań i obsługi pojazdu, chłodni i podnośnika, obsługa dokumentacji dostawl, przyjmowanie gotówki i współpraca z biurem transportu
Lynas Foodservice - 2019-01-22 - Irlandia (Irlandia)

OPERATOR PRODUKCJI W PRZESTWÓRSTWIE MIĘSNYM - od 9,8 EUR

Praca na linii produkcyjnej w zespole –rozbiór mięsa, ważenie oraz pakowanie, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta
kontakt przez WUP - 2019-01-08 - Irlandia (Irlandia)

OPERATOR PRODUKCJI W PRZETWÓRSTWIE MIĘSNYM - od 22 347 EUR

Ogólna obróbka mięsa w zakładzie przetwórstwa mięsnego na różnych stanowiskach. Praca fizyczna w niskich temperaturach oraz w chłodni, w pozycji stojącej, również podnoszenie.
Slaney Foods International - 2019-01-08 - Irlandia (Irlandia)

TECHNIK UTRZYMANIA - od 18,5 EUR

• Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych w zakładzie przetwórstwa mięsnego,• Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji,• Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń,• Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw,• Realizacja modyfikacji w wyposażeniu zakładu,• Planowanie dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.
Dawn Meats - 2018-12-03 - Irlandia (Irlandia)

INŻYNIER ELEKTRYK - od 18,5 EUR

Zgłaszanie do konserwatora usterek instalacji elektrycznych w urządzeniach znajdujących się w zakładzie przetwórstwa mięsnego. Nadzór i wsparcie techniczne napraw. Kontrola nad harmonogramem przeglądu i konserwacji sprzętu. Praca z układami pneumatycznymi i hydraulicznymi.
kontakt przez WUP - 2018-11-29 - Irlandia (Irlandia)

SPECJALISTA DS. PRZEMYSŁOWYCH DRZWI ELEKTRYCZNYCH - INŻYNIER LUB TECHNIK - 16 - 19 EUR

Praca obejmuje podróże do siedziby naszych klientów w Dublinie i całej Irlandii oraz prowadzenie, konserwację, naprawy, serwis i instalację elektrycznych drzwi przemysłowych.
Sercheck Industrial Ireland - 2018-10-25 - Irlandia (Irlandia)

KIEROWCA KAT. C (DOSTAWCA TOWARU DO RÓŻNYCH KLIENTÓW) - od 34 500 EUR

praca jako kierowca kat. C, dostawy żywności do wielu klientów na danym terenie, przewóz i rozładunek żywności (również schłodzonej i mrożonek) do kleintów zgodnie z harmonogramem przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi klienta, dotrzymywanie harmonogramu dotyczących tras, przygotowania, badań i obsługi pojazdu, chłodni i podnośnika, obsługa dokumentacji dostaw, przyjmowanie gotówki i współpraca z biurem transportu
Lynas Foodservice - 2018-09-25 - Irlandia (Irlandia)

OPERATOR PRODUKCJI W PRZETWÓRSTWIE MIĘSNYM - od 22 347 EUR

Ogólna obróbka mięsa w zakładzie przetwórstwa mięsnego na różnych stanowiskach. Praca fizyczna w niskich temperaturach oraz w chłodni, w pozycji stojącej, również podnoszenie.
Slaney Foods International - 2018-08-31 - Irlandia (Irlandia)

następna strona