Praca Wielka Brytania - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Wielka Brytania, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 158 ofert pracy Wielka Brytania.

następna strona
PRACOWNIK PRODUKCJI W PRZETWÓRNI DROBIU - od 7,5 GBP

praca przy linii produkcyjnej w przetwórni drobiu
Place UK Ltd, The International Farm Camp - 2017-09-18 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

WIELOJĘZYCZNY PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA (AUTOMOTIVE) – PRACA W CALL CENTER - od 18 000 GBP

Świadczenie wielojęzycznych usług dla klientów Automotive (światowy lider branży motoryzacyjnej), użytkowników systemu OnStar. Udzielanie odpowiedzi telefonicznie i mailowo na zapytania klientów – dot. ogólnych kwestii, ale również zapewnienie niezbędnego wsparcia kierowcom w razie wypadku lub w sytuacjach wyjątkowych. W razie potrzeby – korzystając z najnowszych technologii - pomoc kierowcom i pasażerom w trasowaniu – wyznaczanie trasy dla pakietu danych w sieci komputerowej, a następnie wysłanie go tą trasą, dokonywanie zdalnej diagnostyki pojazdów, zapewnienie pomocy w nagłej potrzebie. W razie wypadku - odpowiednie podejście do poszkodowanych, w tym wezwanie i koordynowanie przybycia służb ratowniczych w danym kraju - mając na uwadze wymagania dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa kierowców i ich pasażerów. Umiejętność prowadzenia rozmów z osobami poszkodowanymi do czasu nadejścia pomocy, uwzględniając różnice językowe i kulturowe. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji.
Concentrix - 2017-09-04 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN DOMOWY - od 75 GBP

Profesjonalny opiekun - będziesz mieszkał w domu klienta zapewniając mu wsparcie, którego potrzebuje: od osobistej opieki po posiłki i prace domowe.Pracując jako opiekun, będziesz odwiedzał klientów w ich domach w Wielkiej Brytanii, zapewniając im niezbędną opiekę i wsparcie. Może to obejmować zapewnienie towarzystwa i przygotowania posiłku, prace domowe i opiekę osobistą. Uważamy, że krótsze, bardziej elastyczne plany pracy gwarantują ochronę Twojego osobistego samopoczucia. Nasze plany pracy dają Ci mozliwość elastycznej pracy w Wielkiej Brytanii i możliwość spędzenia czas z rodziną w domu; obejmują one:1 tydzień pracy - 1 tydzień wolny lub 1 tydzień pracy 3 wolne2 tygodnie pracy - 2 tygodnie wolne lub 2 tygodnie pracy 4 wolne3 tygodnie pracy -1 tydzien wolny4 tygodnie pracy - 2 tygodnie wolne6 tygodni pracy - 2 tygodnie wolne
The Good Care Group - 2017-09-01 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KIEROWCA C+E - od 26 000 GBP

Firma AGRO Merchant Lurgan Transport Ltd poszukuje kierowców HGV.Obecnie rekrutujemy się do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy, w niepełnym wymiarze godzin i weekendy z opcją lokalnych, brytyjskich lub kontynentalnych typów transportu.Role i obowiązki:Przestrzeganie wymogów dotyczących codziennych kontroli pojazdów i przyczep.Ładowanie i zabezpieczenie ładunku.Odbieranie i przyjmowanie raportów dostaw.Pełna dokumentacja POD
Agro Merchants Lurgan Transport Ltd - 2017-07-21 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN KLIENTA Z JĘZYKIEM NIDERLANDZKIM - od 20 000 GBP

Praca w call center. Poszukiwanie partnerów biznesowych i klientów, pozyskiwanie i dostarczanie informacji na temat produktów i usług, uaktualnianie bazy danych. Współtworzenie projektów kampanii reklamowych w oparciu o aktualne potrzeby klienta, opracowywanie prognozy przyszłych oczekiwań klienta.
Market Resource Partners Ltd - 2017-07-21 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN KLIENTA - NIEMIECKOJĘZYCZNY - od 20 000 GBP

Praca w call center. Poszukiwanie partnerów biznesowych i klientów, pozyskiwanie i dostarczanie informacji na temat produktów i usług, uaktualnianie bazy danych. Współtworzenie projektów kampanii reklamowych w oparciu o aktualne potrzeby klienta, opracowywanie prognozy przyszłych oczekiwań klienta.
Market Resource Partners Ltd - 2017-07-21 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK STOŁÓWKI - od 7,5 GBP

Przygotowywanie dań gotowych do serwisu. Obsługa posiłków dla uczniów i nauczycieli. Robienie kanapek i inne zadania związane z przygotowywaniem potraw. Obsługa zmywarki do naczyń. Dbanie o czystość.
kontakt przez OHP - 2017-07-11 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

STOLARZ/STOLARZ BUDOWLANY - od 10 GBP

Samodzielne stanowisko pracy, w związku z czym kluczowe jest tu doświadczenie. Miejscem pracy jest stolarnia mieszcząca się na hali produkcyjnej naszej firmy. Obowiązki Stolarza obejmują:- produkcje drzwi drewnianych - produkcje i montaż schodów drewnianych- produkcje mebli drewnianychA także innych materiałów wedle życzenia naszego klienta.
D&A Projects Limited - 2017-06-29 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 3 000 - 5 000 PLN

Opieka nad osobami starszymi, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego.
CARE SOLUTIONS DE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-06-29 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

RZEŹNIK/ WYKRAWACZ - od 9 GBP

* Wycinanie, przycinanie i przycinanie wołowiny, jagnięciny i wieprzowiny* Przygotowanie dużych kawałków mięsa do dystrybucji* Używanie mięsa do produkcji pieczeni / kiełbasy
Industrial Temps - 2017-06-29 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 7,05 GBP

- pakowanie mięsa i inne zadania produkcyjne- bsługa maszyn
Industrial Temps - 2017-06-23 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PIELĘGNIARKA REJESTROWANA - od 1 680 GBP

Zapewnienie opieki pacjentom, szkolenie personelu, konsultacje z pacjentami, ocena potrzeb pacjentów, badanie pacjenta, gromadzenie informacji, opracowanie planu opieki pielęgniarskiej, przekazywanie planu pielęgnacyjnego innym członkom zespołu opieki zdrowotnej, aktualizacja oraz modyfikowanie planu leczenia.
kontakt przez OHP - 2017-06-12 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

RZEŹNIK - od 7,5 GBP

W związku z nowymi kontraktami, poszukujemy wykwalifikowanych rzeźników, wykrawaczy i ubojowych z doświadczeniem w pracy przy wieprzowinie, wołowinie i baraninie.
360 Recruitment ltd. - 2017-06-07 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 7,5 GBP

- Pakowanie mięsa - Obsługa maszyn- Układanie surowych produktów w fabryce/magazynie- - Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny na stanowisku pracy
Industrial Temps - 2017-06-05 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK DO KOMPLETOWANIA EKSKLUZYWNEJ ODZIEŻY BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - od 7,5 GBP

Praca w centrum dystrybucji działającym 24h/7 dni w tygodniu, RÓWNIEŻ DLA OSÓB BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGOKompletowanie i pakowanie ekskluzywnej odzieży oraz przygotowywanie paczek do wysyłki.Obsługa wózków podnośnikowych, skanera (nie wymagane wcześniejsze doświadczenie).Praca wymaga wykonywania powtarzających się czynności polegających na zbieraniu, kompletowaniu oraz pakowaniu odzieży w celu przygotowania wysyłki do klienta (brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tego typu pracy). Wymagana jest uwaga, staranność oraz koncentracja, aby zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy. Ze względu na obowiązujące w firmie standardy zaopatrzenia i utrzymania stanu magazynu praca jest poddawana ocenie, zgodnie z przyjętymiwskaźnikami.Od pracowników wymaga się przestrzegania polityki dotyczącej zasad higieny, zakazu spożywania oraz znajdowania się pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Na terenie obowiązuje także zakaz palenia poza specjalnie do tego wyznaczonymi strefami. Od kandydatów oczekuje się wykonywania wyznaczonych przez pracodawcę norm.
Staffline Group plc. - 2017-06-01 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK MAGAZYNU (BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA) - od 8 GBP

Praca w centrum dystrybucji działającym 24h/7 dni w tygodniu, RÓWNIEŻ DLA OSÓB BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGOKompletowanie i dekompletowanie zamówień w magazynie, w którym przechowywane są produkty spożywcze, szampony, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza. Obsługa wózków podnośnikowych, skanera (nie wymagane wcześniejsze doświadczenie).Praca wymaga wykonywania powtarzających się oraz monotonnych czynności polegających na podnoszeniu oraz układaniu ciężkich towarów (brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tego typu pracy). Wymagana jest uwaga, staranność oraz koncentracja, aby zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy. Ze względu na obowiązujące w firmie standardy zaopatrzenia i utrzymania stanu magazynu praca jest poddawana ocenie, zgodnie z przyjętymiwskaźnikami.Od pracowników wymaga się przestrzegania polityki dotyczącej zasad higieny, zakazu spożywania oraz znajdowania się pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Na terenie obowiązuje także zakaz palenia poza specjalnie do tego wyznaczonymi strefami. Od kandydatów oczekuje się wykonywania wyznaczonych przez pracodawcę norm.
Staffline Group plc. - 2017-05-29 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 9,3 GBP

Opieka nad osobami starszymi w ich domach- zabiegi pielęgnacyjno-higieniczne, pomoc w zcynnościach związanych z |wieczorną toaletą, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, podawanie posiłków, robienie zakupów i inne lekkie prace domowe
Alpenbest Ltd - 2017-05-22 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PIELĘNIARKA/PIELĘGNIARZ - 14 - 41 GBP

Wykonywanie czynności pielęgniarskich.
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

NAUCZYCIEL BIOLOGII - od 1 966 GBP

Wykonywanie obowiązków nauczyciela nauczania ogólnego w szkole średniej (Science Teacher) na terenie Wielkiej Brytanii. W programie nauczania poza biologiątakże podstawowa wiedza z zakresu przedmiotów ścislych: chemii i fizyki.
Uteach Ltd - 2017-04-28 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

NAUCZYCIEL FIZYKI - od 1 966 GBP

Wykonywanie obowiązków nauczyciela fizyki w szkole średniej.
Uteach Ltd - 2017-04-28 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ - od 25 000 GBP

Praca w domu opieki (zachodnia Anglia).
Acqua Dolce - 2017-04-27 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ - od 22 000 GBP

Praca w domach opieki społecznej.
Acqua Dolce - 2017-04-27 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK OPIEKI SPOŁECZNEJ - od 9 GBP

Opieka nad osobami starszymi w ich własnych domach- dotrzymywanie towarzystwa, pomoc w zachowaniu higieny osobistej itp.
Acqua Dolce - 2017-04-27 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ - od 22 000 GBP

Praca w domu opieki który znajduje się w pięknej wiosce niedaleko miasta Leicester.
Acqua Dolce - 2017-04-27 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ - od 24 000 GBP

Praca w szpitalu zlokalizowanym na południe od Londynu.
Acqua Dolce - 2017-04-27 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN/OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - od 15 000 GBP

Opieka nad osobami starszymi w domach spokojnej starości, domach opieki,- dotrzymywanie towarzystwa, pomocw zachowaniu higieny osobistej itp.Domy zlokalizowane sa na terenie Wielkiej Brytanii, południowe wybrzeże Szkocji i wschodniej Anglii oraz Walii.
Acqua Dolce - 2017-04-27 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ UMYSŁOWĄ - od 15 600 GBP

Osoba zatrudniona na tym stanowsiku będzię zajmowała się pomocą dorosłym i dzieciom z zburzeniami psychicznymi.
Acqua Dolce - 2017-04-27 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

NAUCZYCIEL INFORMATYKI W SZKOLE ŚREDNIEJ - od 2 177 GBP

Praca w chatakterze nauczyciela informatyki w szkole średniej służacej lokalnej, wielokulturowej społeczności. Uczniowie są w wieku od 11 do 16 lat.
Uteach Ltd - 2017-04-26 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 2 177 GBP

Wykonywanie obowiązków nauczyciela matematyki na terenie Wielkiej Brytanii.
Uteach Ltd - 2017-04-26 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

ROSYJSKOJĘZYCZNY PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA (CISCO) – FRONTLINE AGENT - od 18 000 EUR

Punkt pierwszego kontaktu dla klientów Cisco (światowy lider światowy lider branży IT) – doradztwo w wyborze produktów - osobiście, drogą telefoniczną i elektroniczną.
Concentrix - 2017-04-24 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

NIEMIECKOJĘZYCZNY SPECJALISTA DO OBSŁUGI MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH - od 18 000 EUR

Obsługa mediów społecznościowych – skuteczna komunikacja z klientami, udzielanie profesjonalnych odpowiedzi na pytania i komentarze klientów – użytkowników mediów i innych kanałów komunikacyjnych, rozwiązywanie problemów technicznych , związanych z używaniem narzędzi komunikacji
Concentrix - 2017-04-24 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

następna strona

Wybierz województwo

Wybierz kraj