Praca Wielka Brytania - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Wielka Brytania, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 196 ofert pracy Wielka Brytania.

następna strona
KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU (MIEJSCE PRACY KRAKÓW) - od 4 800 PLN

Dla firmy ICT na terenie Krakowa szukamy kandydatów z silnymi umiejętnościami w zakresie sprzedaży, marketingu lub marketingu cyfrowego, którzy dołączą do profesjonalnego europejskiego zespołu sprzedaży w Irlandii. Aplikacje mogą być obsługiwane przez rozmowy telefoniczne i wideo.Do obowiązków będzie należało:-Codzienny kontakt z klientami za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej-Konsultacje z klientami w celu zapewnienia najlepszego rozwiązania dla ich celów biznesowych-Budowanie relacji z klientami (rozwijanie księgowości i budowanie relacji strategicznych)-Wykorzystywanie istniejących danych klientów do formułowania niestandardowych rekomendacji dostosowanych do celów klienta. -Regularne przetwarzanie zamówień składanych przez klienta.
Delegate International Recruitment Ltd - 2018-08-08 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

DORADCA KLIENTA (MIEJSCE PRACY BUŁGARIA) - od 1 000 BGN

Praca w fimie telekomunikacyjnej. Będziesz odpowiedzialny za kontakt z dotychczasowymi klientami- udzielanie pomocy droga telefoniczną, za pośrednictwem poczty e-mail, czatu oraz poprzez media społecznościowe.
Delegate International Recruitment Ltd - 2018-08-03 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

ASYTENT WSPARCIA TECHNICZNEGO (MIEJSCE PRACY BUŁGARIA) - od 1 000 BGN

Praca w globalnej firmie IT mającej biura w 30 krajach. Będziesz się zajmował udzielaniem pierwszego poziomu wsparcia (pomoc w identyfikacji problemu i jego rozwiązaniu).
Delegate International Recruitment Ltd - 2018-08-03 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

DORADCA KLIENTA (MIEJSCE PRACY WIELKA BRYTANIA) - od 22 500 GBP

Będziesz odpowiedzialny zastały kontakt z klientami, wspieranie ich podczas podróży- pomoc w znalezieniu miejsca dojazdu na terenie całej Europy (od drogi do hotelu,najbliższej stacji benzynowej), koordynowanie pomocy drogowej, udzielanie informacji o numerach alarmowych i innych informacji. W razie konieczności będziesz odpowiedzialny za zarządzanie wezwaniami ratowniczymi w razie kolizji i nagłych sytuacji medycznych poprzez koordynację odpowiednich służb ratunkowych w razie potrzeby dla klienta. Będziesz przeprowadzał zadalną diagnotykę pojazdu- przy wsparciu nowoczesnej technologii.
Delegate International Recruitment Ltd - 2018-08-03 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

ASYSTENT WSPARCIA GRACZY KOMPUTEROWYCH (MIEJSCE PRACY BUŁGARIA) - od 1 050 BGN

Wsparcie klientów/graczy przy wyborze odpowiednich produktów, udzielanie wsparcia technicznego.
Delegate International Recruitment Ltd - 2018-08-02 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

DORADCA KLIENTA (MIEJSCE PRACY ROMUNIA) - od 97 836 RON

Będziesz reprezentowac wiodącego producenta samochodów. Będziesz odpowiedzialny za stały kontakt z klientami, wspieranie ich podczas podróży- pomoc w znalezieniu miejsca dojazdu na terenie całej Europy (od drogi do hotelu,najbliższej stacji benzynowej), koordynowanie pomocy drogowej, udzielanie informacji o numerach alarmowych i innych informacji. W razie konieczności będziesz odpowiedzialny za zarządzanie wezwaniami ratowniczymi w razie kolizji i nagłych sytuacji medycznych poprzez koordynację odpowiednich służb ratunkowych w razie potrzeby dla klienta. Będziesz przeprowadzał zdalną diagnostykę pojazdu- przy wsparciu nowoczesnej technologii.
Delegate International Recruitment Ltd - 2018-08-02 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KIEROWCA KAT. C+E - 5 000 - 7 000 PLN

transport towarów
SPEED TRANS LOGISTIC - 2018-07-27 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCJI ŻYWNOŚCI - od 7,83 GBP

Pomoc w produkcji frytek oraz innych produktów ziemniaczanych i warzywnych.Czyszczenie i wszelkie inne obowiązki związane z przetwarzaniem żywności.
Chipmaster - 2018-06-07 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK FARMY - od 8 GBP

Farma posiada system doju dla 500 krów wymagających dojenia 2 razy dziennie. Obowiązki typowe dla pracy na farmie takie jak: dojenie krów, przeprowadzanie i czyszczenie zwierząt, prace porządkowe.
Agricola Recrutiment LLP - 2018-05-10 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK FARMY - od 8 GBP

Farma posiada system doju dla 500 krów wymagających dojenia 2 razy dziennie. Obowiązki typowe dla pracy na farmie takie jak: dojenie krów, przeprowadzanie i czyszczenie zwierząt, prace porządkowe.
Agricola Recrutiment LLP - 2018-05-10 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

NIEMIECKOJĘZYCZNY ASYSTENT DS. REKRUTACJI - od 17 000 GBP

Praca w zespole rekrutacyjnym. Identyfikacja nowych talentów i możliwości biznesowych. Pozyskiwanie klientów i kandydatów do pracy przy użyciu dostępnych oraz nowych dróg reklamowych. Zarządzanie aplikacjami kandydatów, wstępna selekcja i ocena, zgodnie z warunkami umów SLA. Tworzenie w różnych językach baz wykwalifikowanych kandydatów. Udział w projektach rekrutacyjnych i wykonywanie innych zadań zleconych.
Concentrix - 2018-05-01 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

MONTER Z FUNKCJĄ SPAWACZA( TIG,MAG,MIG) - od 40 PLN

monter z funkcją spawania konstrukcji w Wielkiej Brytanii
REAL - CONSTRUCT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2018-04-27 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY W PRZEMYŚLE MIĘSNYM - od 6,09 GBP

- ubój wołowy- rozbiór wołowy- obróbka mięsa (trybowanie, klasowanie)- pakowanie zgodnie ze specyfikacją
Wd Meats - 2018-04-20 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KIEROWCA C+E - od 2 500 GBP

Transport dalekobieżny i lokalny - Załadunek rozładunek
Bespoke Global Resourcing Ltd. - 2018-04-10 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 8,1 GBP

Codzienna opieka nad osobami starszymi w ich domach - Praca na etat (40 godzin tygoniowo mozliwe nadgodziny) Nie jest to opieka całodobowa.Zakres obowiązków: higiena osobista podopiecznego, podawanie leków, przygotowywanie posiłków, kontakty z członkami rodziny, spacery, utrzymanie domu
Bespoke Global Resourcing Ltd. - 2018-04-10 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPERATOR PRODUKCJI - od 7,88 GBP

Wszelkie czynności operacyjne przy produkcji zespołów elektronicznych zgodne ze standardami wydajności i jakości.
Elite Electronic Systems Ltd - 2018-04-03 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK MAGAZYNU – RÓŻNE STANOWISKA (PICKER, PAKOWACZ, OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO) - od 8,05 GBP

Praca w centrum dystrybucji działającym 24h/7 dni w tygodniu, DLA KANDYDATÓW ZE ZNAJOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGOKompletowanie i dekompletowanie zamówień w magazynie, w którym przechowywane są produkty spożywcze, szampony, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza. Przygotowywanie towaru do wysyłki.Obsługa wózków podnośnikowych, skanera (nie wymagane wcześniejsze doświadczenie). Obsługa wózków unoszących (wymagane min. 6 miesięczne doświadczenie).Praca wymaga wykonywania powtarzających się oraz monotonnych czynności polegających na podnoszeniu oraz układaniu ciężkich towarów (brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tego typu pracy). Wymagana jest uwaga, staranność oraz koncentracja, aby zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy. Ze względu na obowiązujące w firmie standardy zaopatrzenia i utrzymania stanu magazynu praca jest poddawana ocenie, zgodnie z przyjętymiwskaźnikami.Od pracowników wymaga się przestrzegania polityki dotyczącej zasad higieny, zakazu spożywania oraz znajdowania się pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Na terenie obowiązuje także zakaz palenia poza specjalnie do tego wyznaczonymi strefami. Od kandydatów oczekuje się wykonywania wyznaczonych przez pracodawcę norm.
Bespoke Global Resourcing Ltd. - 2018-03-22 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 8,5 GBP

Praca w centrum dystrybucji działającym 24h/7 dni w tygodniu, RÓWNIEŻ DLA OSÓB BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGOKompletowanie i dekompletowanie zamówień w magazynie, w którym przechowywane są produkty spożywcze, szampony, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza. Obsługa wózków podnośnikowych, skanera (nie wymagane wcześniejsze doświadczenie).Praca wymaga wykonywania powtarzających się oraz monotonnych czynności polegających na podnoszeniu oraz układaniu ciężkich towarów (brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tego typu pracy). Wymagana jest uwaga, staranność oraz koncentracja, aby zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy. Ze względu na obowiązujące w firmie standardy zaopatrzenia i utrzymania stanu magazynu praca jest poddawana ocenie, zgodnie z przyjętymiwskaźnikami.Od pracowników wymaga się przestrzegania polityki dotyczącej zasad higieny, zakazu spożywania oraz znajdowania się pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Na terenie obowiązuje także zakaz palenia poza specjalnie do tego wyznaczonymi strefami. Od kandydatów oczekuje się wykonywania wyznaczonych przez pracodawcę norm.
Staffline Group plc. - 2018-03-14 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN DOMOWY - od 75 GBP

Profesjonalny opiekun - będziesz mieszkał w domu klienta zapewniając mu wsparcie, którego potrzebuje: od osobistej opieki po posiłki i prace domowe.Pracując jako opiekun, będziesz odwiedzał klientów w ich domach w Wielkiej Brytanii,zapewniając im niezbędną opiekę i wsparcie. Może to obejmować zapewnienie towarzystwa i przygotowania posiłku, prace domowe i opiekę osobistą.Uważamy, że krótsze, bardziej elastyczne plany pracy gwarantują ochronę Twojego osobistego samopoczucia. Nasze plany pracy dają Ci mozliwość elastycznej pracy w Wielkiej Brytanii i możliwość spędzenia czas z rodziną w domu; obejmują one:1 tydzień pracy - 1 tydzień wolny lub 1 tydzień pracy 3 wolne2 tygodnie pracy - 2 tygodnie wolne lub 2 tygodnie pracy 4 wolne3 tygodnie pracy -1 tydzien wolny4 tygodnie pracy - 2 tygodnie wolne6 tygodni pracy - 2 tygodnie wolne
The Good Care Group - 2018-02-09 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KRAWIEC / KRAWCOWA - od 8,5 GBP

Szycie i naprawa odzieży w tym odzieży ślubnej i wizytowej.
The Zip Yard Ltd - 2018-01-24 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY W PRZEMYŚLE MIĘSNYM - od 7,5 GBP

Firma Foyle Food Group poszukje zarówno wykfalifikowanych jak i niewykwalifikowanych pracowników w specjalizacjach związanych z przetwórstwem mięsa wołowego np. rozbieracz wykrawacz wołowiny, rzeźnik (wołowina), pracownik produkcji w przemyśle mięsnym.Zakwalifikowani pracownicy zostaną wyposażeni w odzież roboczą i niezbędne narzędzia, przejdą szkolenia i otrzymają wszelkie informacje dotyczące zatrudnienia.Firma posiada możliwość zatrudnienia w różnych lokalizacjach, wg preferencji kandydatów:- w Irlandii Północnej - Foyle Campsie w Londonderry, - Foyle Hilton w Cookstown, - Foyle Omagh;- w Anglii - Foyle Melton Mowbray w Sixhills, - Foyle Gloucester w Cinderford;- w Irlandii - Foyle Donegal w Carrigans w Irlandii
Foyle Food Group - 2018-01-24 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

RZEŹNIK - od 7,5 GBP

W związku z nowymi kontraktami poszukujemy wykwalifikowanych rzeźników, wykrawaczy i ubojowych z doświadczeniem w pracy przy wieprzowinie, wołowinie i baraninie. Praca dla wykrawaczy oraz klasowaczy na linii produkcyjnej (według specyfikacji klienta) w różnych lokalizacjach na terenie Wielkiej Brytanii.
360 Recruitment ltd. - 2018-01-09 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPERATOR TOKARKI CNC - od 50 PLN

Przygotowanie procesów obróbki, wykonywanie prac na maszynach, kontrola jakości, sporządzanie szkiców.Praca na terenie Wielkiej Brytanii, Pracodawca zapewnia przejazd do miejsca pracy oraz mieszkanie podczas 2 pierwszych tygodni pobytu.
SAS Polska sp.z o.o. Biały Zdrój - 2017-12-18 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KRAWIEC / KRAWCOWA - od 7,5 GBP

Szycie i naprawa odzieży w tym odzieży ślubnej i wizytowej.
The Zip Yard Ltd - 2017-12-04 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN DOMOWY - od 20 500 GBP

Praca jako opiekun w domu prywatnym. Zakres obowiązków: higiena osobista podopiecznego, podawanie leków, przygotowywanie posiłków, kontakty z członkami rodziny oraz z przedstawicielami służby zdrowia.
Care in Hands Ltd - 2017-11-03 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

TŁUMACZ - od 5 000 PLN

praca w Anglii, zamawianie towaru
AAA Invest Łukasz Iwanczewski - 2017-10-19 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KUCHARZ – SZEF SEKCJI - 1 350 - 1 440 GBP

Przygotowywanie śniadań, obiadów oraz kolacji dla dużej liczby osób, pomoc szefowi kuchni w przygotowywaniu wysokiej jakości dań, pomoc w zamawianiu i odbieraniu produktów od dostawców, odpowiedzialność za świeżość produktów oraz dań oraz przestrzeganie norm HS oraz COSHH.
kontakt przez OHP - 2017-10-13 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

POMOC KUCHENNA - od 8 GBP

Przygotowywanie samoobsługowego bufetu, przygotowywanie kanapek, podawanie posiłków uczniom i nauczycielom, obsługa zmywarki, sprzątanie (zamiatanie, mycie podłóg, wyrzucanie śmieci), inne podstawowe czynności związane z przygotowaniem posiłków.
kontakt przez OHP - 2017-10-12 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY W PRZEMYŚLE MIĘSNYM - od 7,5 GBP

Firma Foyle Food Group poszukje zarówno wykfalifikowanych jak i niewykwalifikowanych pracowników w specjalizacjach związanych z przetwórstwem mięsa wołowego np. rozbieracz wykrawacz wołowiny, rzeźnik (wołowina), pracownik produkcji w przemyśle mięsnym.Zakwalifikowani pracownicy zostaną wyposażeni w odzież roboczą i niezbędne narzędzia, przejdą szkolenia i otrzymają wszelkie informacje dotyczące zatrudnienia.Firma posiada możliwość zatrudnienia w różnych lokalizacjach, wg preferencji kandydatów:- w Irlandii Północnej - Foyle Campsie w Londonderry, - Foyle Hilton w Cookstown, - Foyle Omagh;- w Anglii - Foyle Melton Mowbray w Sixhills, - Foyle Gloucester w Cinderford;- w Irlandii - Foyle Donegal w Carrigans w Irlandii
Foyle Food Group - 2017-10-12 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCJI (PAKOWALNIA) - od 7,05 GBP

Praca w pakowalni szparagów. Sortowanie szparagów ze względu na wielkość i jakość, pakowanie szparagów. Praca wymaga dobrej kondycji fizycznej.
Cobrey Farms - 2017-10-04 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK DO ZBIORU SZPARAGÓW - od 7,05 GBP

Zbiór szparagów, wycinka nożem zgodnie z określonymi przez pracodawcę standardami. Prace przy tunelach foliowych, montowanie folii ogrodniczej na metalowych stelażach. Praca wymaga dobrej kondycji fizycznej.
Cobrey Farms - 2017-10-04 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

następna strona

Wybierz województwo

Wybierz kraj