Praca Wielka Brytania - oferty pracyW serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Wielka Brytania, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 225 ofert pracy Wielka Brytania.

następna strona
SPAWACZ - od 8 300 PLN

spawanie elementów stali nierdzewnej i rur
TurMet Robert Chrzuszcz - 2019-11-13 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI NA RYNEK SKANDYNAWSKI - od 1 800 GBP

Prowadzenie procesu selekcji dla różnych działów w skandynawskich oddziałach firmy. Określanie przyszłych potrzeb rekrutacyjnych. Zarządzanie aplikacjami kandydatów do pracy. Prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych oraz przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych. Projektowanie materiałów rekrutacyjnych. Promowanie ofert pracy na odpowiednich platformach rekrutacyjnych.
kontakt przez OHP - 2019-11-13 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK DO ZBIORU KWIATÓW (PRACA SEZONOWA) - od 8,21 GBP

Zbiór kwiatów (żonkile) na polu, układanie i wiązanie w bukiety, pakowanie do skrzynek i przenoszenie do punktów odbioru. Praca w grupie, uzależniona od zmiennych warunków pogodowych oraz szybkości wzrostu roślin. Praca wymaga schylania się i przenoszenia skrzynek z kwiatami. Praca od stycznia do kwietnia.
Greenyard Flowers UK Ltd. of Varfell Farm - 2019-10-15 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KIEROWCA KAT. C+E - do 7 000 PLN

międzynarodowy transport towarów (ciągnik siodłowy+naczepa firana)
SPEED TRANS LOGISTIC - 2019-08-29 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

SPAWACZ - od 8 300 PLN

spawanie elementów stali nierdzewnej i rur
TURMET ROBERT CHRZUSZCZ - 2019-08-07 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

SPAWACZ - od 8 300 PLN

spawanie elementów stali nierdzewnej i rur
TURMET ROBERT CHRZUSZCZ - 2019-06-05 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

SPAWACZ - od 8 300 PLN

spawanie elementów stali nierdzewnej i rur
TURMET ROBERT CHRZUSZCZ - 2019-04-18 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

ROBOTNIK W PRZETWÓRSTWIE SPOŻYWCZYM - od 8,21 GBP

Zakres obowiązków obejmuje różne prace niewykwalifikowane związane z konserwacją skór bydlęcych i skór owczych, np. schładzanie i solenie skór i skórek, przycinanie, ważenie i sortowanie. Sporadycznie praca przy załadunku i rozładunku skrzyń z towarem.
Dunbia - 2019-04-04 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

ASYSTENT DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI - od 8,21 GBP

Kontrolowanie surowców oraz wyrobów gotowych, aby były zgodne ze specyfikacjami oraz spełniały uzgodnione kryteria. Nadzór nad prawidłowością prowadzonych procesów produkcyjnych, prowadzenie audytów wewnętrznych. Pobór prób mikrobiologicznych środowiskowych, surowców oraz produktu gotowego. Prowadzenie dokumentacji.
Dunbia - 2019-04-03 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KIEROWNIK MAGAZYNU - od 8,21 GBP

Kierowanie zespołem pracowników magazynu, kontrola podległego personelu i zakładowych procedur. Kierownik będzie odpowiedzialny również za utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów oraz wypełnianie wszelkiej dokumentacji.
Dunbia - 2019-04-02 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 8,21 GBP

Wykonywanie ogólnych obowiązków w obrębie zakładu głównego, obowiązki mogą obejmować pakowanie lub inne obowiązki w ubojni. Praca w zespole. Przestrzeganie przepisów BHP zgodnie z zasadami i przepisami firmy.
Dunbia - 2019-04-02 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

ŁADOWACZ - od 8,21 GBP

Firma chce zatrudnić wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych ładowaczy aby mogli pracować w naszej bazie rozładunkowej w Dungannon. Rozładunek produktów z samochodów ciężarowych, przestrzeganie procedury rotacji zapasów, praca w niższych temperaturach. Praca w zespole, zgodnie z zasadami BHP i przepisami firmy.
Dunbia - 2019-04-02 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK MAGAZYNU / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 8,21 GBP

Obsługa wózka widłowego, przewożenie palet z / do chłodni, załadunek i rozładunek ciężarówek. Praca zgodnie z zasadami BHP i przepisami firmy.
Dunbia - 2019-04-02 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

RZEŹNIK - STAŻ (PRZYUCZENIE DO ZAWODU) - od 8,21 GBP

Masz problem ze znalezieniem stałej pracy? Czekasz codziennie na telefon z agencji czy jutro pracujesz, czy nie?Chcesz zdobyć konkretny zawód i nie martwić się przyszłość?ZADZWOŃ DO NAS – MAMY MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO ZAWODU RZEŹNIKA w ramach programu szkoleniowego przygotowujacego do zawodu (PRAKTYKI ZAWODOWE). Przyuczenie odbywa się w zarówno w formie lekcji, jak i na stanowisku pracy w zakładzie przetwórswa mięsnego. Po tym kursie juz nigdy nie bedziesz mial problemu ze znalezieniem pracy!
360 Recruitment ltd. - 2019-03-29 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

LIDER ZESPOŁU SPRZEDAŻY - od 26 000 EUR

Wyznaczanie bieżących i długofalowych celów, zarządzanie zespołem sprzedażowym, dostosowywanie zadań do możliwości pracowników w celu osiągniecia optymalnych wyników, koordynacja i nadzór pracy grupy, weryfikowanie czynionych przez nich postępów, nagradzanie i wyciąganie konsekwencji, motywowanie do działania.
Delegate International Recruitment Ltd - 2019-03-28 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK SZKLARNI - od 8,21 GBP

Praca polega na dbaniu o rośliny w szklarni, w tym przycinanie / usuwanie liści i zbieranie pomidorów papryki i ogórków. Mile widziane ale nie obowiazkowe doświadczenie w zbiorach, sortowaniu, podwiazywaniu pedow i cięciu winorośli.
Red Eagle - 2019-03-20 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPERATOR MASZYN - od 8,78 GBP

Konfigurowanie i obsługa maszyn zgodnie z instrukcją, przestrzeganie przepisów BHP. Konserwacja maszyn i urządzeń, postępowanie zgodnie z procedurami operacyjnymi i instrukcjami, aby zapewnić terminową dostawę wysokiej jakości produktów spożywczych.
Finnebrogue - 2019-03-12 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY - od 8,7 GBP

Czyszczenie sprzętu przetwórczego i linii produkcyjnych, w tym głębokie czyszczenie obszarów produkcyjnych. Zgłaszanie wszelkich incydentów lub problemów przełożonemu. Praca w różnych działach firmy. Pracodawca zapewnia odpowiednią odzież ochronną.
Finnebrogue - 2019-03-12 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KIEROWNIK PRODUKCJI - od 9,45 GBP

Kierownik będzie odpowiedzialny za zarządzanie przydzielonym obszarem produkcji i osiągnięcie wyznaczonych celów.Inne czynności: zapewnienie, że wszystkie produkty są wytwarzane na czas i są odpowiedniej jakości. Ponadto wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, upewnianie się, że produkty są pakowane, etykietowane zgodnie ze specyfikacją. Ciągłe monitorowanie i sprawdzanie jakości produktu zgodnie z umowami.
Finnebrogue - 2019-03-12 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 8,23 GBP

Produkcja sucharów i herbatników, produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciast.
Finnebrogue - 2019-03-12 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY - od 9,45 GBP

Monitoring i zarządzanie rezerwacjami, zapewnienie, że wszystkie dostarczone towary mieszczą się w specyfikacji produktu. Wypełnianie dokumentacji związanej z procesem zamówień produktów, aktualizacja danych w systemie komputerowym. Zarządzanie zapasami surowców, weryfikacja danych giełdowych. Sprawdzanie wszystkich zamówień klientów i upewnianie się, że są wysłane na czas. Nadzorowanie pracowników działu zamówień.
Finnebrogue - 2019-03-12 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KIEROWNIK PERSONELU SPRZĄTAJĄCEGO - od 9,45 GBP

Zarządzanie zespołem pracowników w wypełnianiu codziennych zadań i obowiązków. Motywowanie i coaching własnego zespołu. Sprawdzanie jakości czyszczenia sprzętu przetwórczego i linii produkcyjnych. Po sprawdzeniu czyszczenia, upewnianie się, że wszystkie czynności zostały wykonane prawidłowo.
Finnebrogue - 2019-03-12 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK DZIAŁU ZAMÓWIEŃ - od 8,49 GBP

Pracownik będzie odpowiedzialny za przyjmowanie zamówień, wydawanie i wysyłanie towarów do klientów.
Finnebrogue - 2019-03-12 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK DO WYTWARZANIA WYROBÓW Z TWORZYW TERMOPLASTYCZNYCH/LAMINATOR GDR - od 8 GBP

Produkcja wyrobów z tworzyw termoplastycznych - zbiorników, rur, pokryw zbiorników, drabin i platform oraz kompletnych systemów kontroli zapachu i chemicznego oczyszczania. Praca zespołowa.
SILOTANK - 2019-01-11 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

SPAWACZ - WYTWÓRCA - od 11 GBP

Wytwarzanie różnych metalowych jednostek i podjednostek za pomocą spawania oraz innych metod produkcji. Samodzielne montowanie i łączenie konstrukcji na podstawie rysunku technicznego, szkicu, informacji ustnej. Umiejętność czytania zleceń i norm produkcyjnych, rozumienie i przestrzeganie wymagań jakościowych produktów. Określanie materiałów potrzebnych do produkcji danych jednostek oraz planowanie kolejności wykonywanych zadań. Ustawianie i obsługa ciężkich maszyn do obróbki metalu, w tym palników, wiertarek, szlifierki barwników, szlifierek, młotów, poziomnic, przecinarek plazmowych i suwnic. Montowanie, podnoszenie i przenoszenie materiałów w fabryce.
Global Equipment Spares Ltd - 2018-10-05 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

SPRZEDAWCA - PLATFORMY SPRZEDAŻOWE - 1 500 - 1 840 GBP

Firma poszukuje polskojęzycznych sprzedawców, Doświadczenie w sprzedaży na Allegro, Amazon, eBay, Aliexpress mile widziane. Tworzenie list produktów dla platform sprzedaży online, Obsługa kampanii marketingowych i promocyjnych w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych, Monitorowanie sprzedaży i stanów magazynowych w centrach realizacji zamówień, Obsługa zapytań telefonicznych i e-mailowych od klientów.
August International - 2018-09-04 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCJI (PRZETWÓRSTWO RYBNE) - od 7,83 GBP

Praca na linii produkcyjnej w zakładzie przetwórstwa ryb i skorupiaków. Patroszenie, filetowanie, przycinanie i porcjowanie ryb. Czyszczenie skorupiaków. Sortowanie i klasyfikowanie owoców morza. Pakowanie gotowego produktu. Obsługa maszyn i urządzeń.
ELL Recruitment Ltd. - 2018-08-24 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 11 GBP

Kopanie fundamentów, oczyszczanie terenów i załadunek ciężarówek.
Historic Town Paving - 2018-08-20 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

MALARZ NATRYSKOWY - od 12 GBP

Malowanie natryskowe powypadkowych pojazdów pasażerskich oraz lekkich pojazdów użytkowych.
W. Smyth Accident Repairs Centre Ltd - 2018-08-16 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU (MIEJSCE PRACY KRAKÓW) - od 4 800 PLN

Dla firmy ICT na terenie Krakowa szukamy kandydatów z silnymi umiejętnościami w zakresie sprzedaży, marketingu lub marketingu cyfrowego, którzy dołączą do profesjonalnego europejskiego zespołu sprzedaży w Irlandii. Aplikacje mogą być obsługiwane przez rozmowy telefoniczne i wideo.Do obowiązków będzie należało:-Codzienny kontakt z klientami za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej-Konsultacje z klientami w celu zapewnienia najlepszego rozwiązania dla ich celów biznesowych-Budowanie relacji z klientami (rozwijanie księgowości i budowanie relacji strategicznych)-Wykorzystywanie istniejących danych klientów do formułowania niestandardowych rekomendacji dostosowanych do celów klienta. -Regularne przetwarzanie zamówień składanych przez klienta.
Delegate International Recruitment Ltd - 2018-08-08 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

DORADCA KLIENTA (MIEJSCE PRACY BUŁGARIA) - od 1 000 BGN

Praca w fimie telekomunikacyjnej. Będziesz odpowiedzialny za kontakt z dotychczasowymi klientami- udzielanie pomocy droga telefoniczną, za pośrednictwem poczty e-mail, czatu oraz poprzez media społecznościowe.
Delegate International Recruitment Ltd - 2018-08-03 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

następna strona