Praca Wielka Brytania - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Wielka Brytania, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 175 ofert pracy Wielka Brytania.

następna strona
RZEŹNIK - od 7,5 GBP

W związku z nowymi kontraktami poszukujemy wykwalifikowanych rzeźników, wykrawaczy i ubojowych z doświadczeniem w pracy przy wieprzowinie, wołowinie i baraninie. Praca dla wykrawaczy oraz klasowaczy na linii produkcyjnej (według specyfikacji klienta) w różnych lokalizacjach na terenie Wielkiej Brytanii.
360 Recruitment ltd. - 2018-01-09 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPERATOR TOKARKI CNC - od 50 PLN

Przygotowanie procesów obróbki, wykonywanie prac na maszynach, kontrola jakości, sporządzanie szkiców.Praca na terenie Wielkiej Brytanii, Pracodawca zapewnia przejazd do miejsca pracy oraz mieszkanie podczas 2 pierwszych tygodni pobytu.
SAS Polska sp.z o.o. Biały Zdrój - 2017-12-18 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KRAWIEC / KRAWCOWA - od 7,5 GBP

Szycie i naprawa odzieży w tym odzieży ślubnej i wizytowej.
The Zip Yard Ltd - 2017-12-04 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN DOMOWY - od 20 500 GBP

Praca jako opiekun w domu prywatnym. Zakres obowiązków: higiena osobista podopiecznego, podawanie leków, przygotowywanie posiłków, kontakty z członkami rodziny oraz z przedstawicielami służby zdrowia.
Care in Hands Ltd - 2017-11-03 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

TŁUMACZ - od 5 000 PLN

praca w Anglii, zamawianie towaru
AAA Invest Łukasz Iwanczewski - 2017-10-19 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KUCHARZ – SZEF SEKCJI - 1 350 - 1 440 GBP

Przygotowywanie śniadań, obiadów oraz kolacji dla dużej liczby osób, pomoc szefowi kuchni w przygotowywaniu wysokiej jakości dań, pomoc w zamawianiu i odbieraniu produktów od dostawców, odpowiedzialność za świeżość produktów oraz dań oraz przestrzeganie norm HS oraz COSHH.
kontakt przez OHP - 2017-10-13 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

POMOC KUCHENNA - od 8 GBP

Przygotowywanie samoobsługowego bufetu, przygotowywanie kanapek, podawanie posiłków uczniom i nauczycielom, obsługa zmywarki, sprzątanie (zamiatanie, mycie podłóg, wyrzucanie śmieci), inne podstawowe czynności związane z przygotowaniem posiłków.
kontakt przez OHP - 2017-10-12 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY W PRZEMYŚLE MIĘSNYM - od 7,5 GBP

Firma Foyle Food Group poszukje zarówno wykfalifikowanych jak i niewykwalifikowanych pracowników w specjalizacjach związanych z przetwórstwem mięsa wołowego np. rozbieracz wykrawacz wołowiny, rzeźnik (wołowina), pracownik produkcji w przemyśle mięsnym.Zakwalifikowani pracownicy zostaną wyposażeni w odzież roboczą i niezbędne narzędzia, przejdą szkolenia i otrzymają wszelkie informacje dotyczące zatrudnienia.Firma posiada możliwość zatrudnienia w różnych lokalizacjach, wg preferencji kandydatów:- w Irlandii Północnej - Foyle Campsie w Londonderry, - Foyle Hilton w Cookstown, - Foyle Omagh;- w Anglii - Foyle Melton Mowbray w Sixhills, - Foyle Gloucester w Cinderford;- w Irlandii - Foyle Donegal w Carrigans w Irlandii
Foyle Food Group - 2017-10-12 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCJI (PAKOWALNIA) - od 7,05 GBP

Praca w pakowalni szparagów. Sortowanie szparagów ze względu na wielkość i jakość, pakowanie szparagów. Praca wymaga dobrej kondycji fizycznej.
Cobrey Farms - 2017-10-04 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK DO ZBIORU SZPARAGÓW - od 7,05 GBP

Zbiór szparagów, wycinka nożem zgodnie z określonymi przez pracodawcę standardami. Prace przy tunelach foliowych, montowanie folii ogrodniczej na metalowych stelażach. Praca wymaga dobrej kondycji fizycznej.
Cobrey Farms - 2017-10-04 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 5 000 PLN

prace pomocnicze w budownictwie przy wykończeniu wnętrz w Wielkiej Brytanii
AAA Invest Łukasz Iwanczewski - 2017-10-03 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 5 000 PLN

prace remontowo-budowlane - wykończenie wnętrz, kafelkowanie, gładzie, tynki, malowanie, praca w Wielkiej Brytani
AAA Invest Łukasz Iwanczewski - 2017-10-03 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 7,5 GBP

- pakowanie mięsa- obsługa maszyn (będzie zapewnione szkolenie)- przygotowanie towaru do wysyłki - wizualna kontrola paczek pod kątem uszkodzeń- stosowanie dodatkowych etykiet w razie potrzeby- pakowanie gotowych produktów do skrzynek/pudeł- stosowanie się do zaleceń klienta odnośnie pakowania i standardów QAS- inne czynności związane z produkcją.
CSA Recruitment - 2017-09-29 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KIEROWNIK /TEAM LEADER - od 7,8 GBP

Zarządzanie zespołem pracowników sezonowych (zajmujących się zbiorem i pakowaniem szparagów, borówek, rabarbaru i fasoli). Od kandydatów do pracy oczekuje się dużej motywacji, zorganizowania, niezawodności. Pracownik musi posługiwać się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym komunikację, znajomość języka bułgarskiego lub rumuńskiego będzie dodatkowym atutem.
Cobrey Farms - 2017-09-29 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

TAPICER MEBLOWY - od 312 GBP

Wykonanie, obicie oraz wykończenie wyrobów tapicerskich – puf, sof oraz foteli pod konkretne zamówienia klientów używając różnych materiałów i tkanin. Zadaniem tapicera będzie również zapewnienie wysokiego poziomu jakości i usług oraz zdolność do sprostania wymaganiom.
gap personnel - 2017-09-28 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 7,5 GBP

Ogólne obowiązki na stanowisku montażowymObsługa maszyn produkcyjnychUtrzymanie ciągłości produkcjiMontaż elementów zgodnie z procedurami stanowiskowymi Pomiar i test wyrobów gotowych
Industrial Temps - 2017-09-27 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

SZWACZKA TAPICERSKA - od 292,5 GBP

Wykonanie poszyć do mebli tapicerowanych – puf, sof oraz foteli pod konkretne zamówienia klientów używając różnych materiałów i tkanin. Zadaniem szwaczki będzie również zapewnienie wysokiego poziomu jakości i usług oraz zdolność do sprostania wymaganiom pracy.
gap personnel - 2017-09-27 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCJI W PRZETWÓRNI DROBIU - od 7,5 GBP

praca przy linii produkcyjnej w przetwórni drobiu
Place UK Ltd, The International Farm Camp - 2017-09-18 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

WIELOJĘZYCZNY PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA (AUTOMOTIVE) – PRACA W CALL CENTER - od 18 000 GBP

Świadczenie wielojęzycznych usług dla klientów Automotive (światowy lider branży motoryzacyjnej), użytkowników systemu OnStar. Udzielanie odpowiedzi telefonicznie i mailowo na zapytania klientów – dot. ogólnych kwestii, ale również zapewnienie niezbędnego wsparcia kierowcom w razie wypadku lub w sytuacjach wyjątkowych. W razie potrzeby – korzystając z najnowszych technologii - pomoc kierowcom i pasażerom w trasowaniu – wyznaczanie trasy dla pakietu danych w sieci komputerowej, a następnie wysłanie go tą trasą, dokonywanie zdalnej diagnostyki pojazdów, zapewnienie pomocy w nagłej potrzebie. W razie wypadku - odpowiednie podejście do poszkodowanych, w tym wezwanie i koordynowanie przybycia służb ratowniczych w danym kraju - mając na uwadze wymagania dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa kierowców i ich pasażerów. Umiejętność prowadzenia rozmów z osobami poszkodowanymi do czasu nadejścia pomocy, uwzględniając różnice językowe i kulturowe. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji.
Concentrix - 2017-09-04 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN DOMOWY - od 75 GBP

Profesjonalny opiekun - będziesz mieszkał w domu klienta zapewniając mu wsparcie, którego potrzebuje: od osobistej opieki po posiłki i prace domowe.Pracując jako opiekun, będziesz odwiedzał klientów w ich domach w Wielkiej Brytanii, zapewniając im niezbędną opiekę i wsparcie. Może to obejmować zapewnienie towarzystwa i przygotowania posiłku, prace domowe i opiekę osobistą. Uważamy, że krótsze, bardziej elastyczne plany pracy gwarantują ochronę Twojego osobistego samopoczucia. Nasze plany pracy dają Ci mozliwość elastycznej pracy w Wielkiej Brytanii i możliwość spędzenia czas z rodziną w domu; obejmują one:1 tydzień pracy - 1 tydzień wolny lub 1 tydzień pracy 3 wolne2 tygodnie pracy - 2 tygodnie wolne lub 2 tygodnie pracy 4 wolne3 tygodnie pracy -1 tydzien wolny4 tygodnie pracy - 2 tygodnie wolne6 tygodni pracy - 2 tygodnie wolne
The Good Care Group - 2017-09-01 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

KIEROWCA C+E - od 26 000 GBP

Firma AGRO Merchant Lurgan Transport Ltd poszukuje kierowców HGV.Obecnie rekrutujemy się do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy, w niepełnym wymiarze godzin i weekendy z opcją lokalnych, brytyjskich lub kontynentalnych typów transportu.Role i obowiązki:Przestrzeganie wymogów dotyczących codziennych kontroli pojazdów i przyczep.Ładowanie i zabezpieczenie ładunku.Odbieranie i przyjmowanie raportów dostaw.Pełna dokumentacja POD
Agro Merchants Lurgan Transport Ltd - 2017-07-21 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN KLIENTA Z JĘZYKIEM NIDERLANDZKIM - od 20 000 GBP

Praca w call center. Poszukiwanie partnerów biznesowych i klientów, pozyskiwanie i dostarczanie informacji na temat produktów i usług, uaktualnianie bazy danych. Współtworzenie projektów kampanii reklamowych w oparciu o aktualne potrzeby klienta, opracowywanie prognozy przyszłych oczekiwań klienta.
Market Resource Partners Ltd - 2017-07-21 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN KLIENTA - NIEMIECKOJĘZYCZNY - od 20 000 GBP

Praca w call center. Poszukiwanie partnerów biznesowych i klientów, pozyskiwanie i dostarczanie informacji na temat produktów i usług, uaktualnianie bazy danych. Współtworzenie projektów kampanii reklamowych w oparciu o aktualne potrzeby klienta, opracowywanie prognozy przyszłych oczekiwań klienta.
Market Resource Partners Ltd - 2017-07-21 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK STOŁÓWKI - od 7,5 GBP

Przygotowywanie dań gotowych do serwisu. Obsługa posiłków dla uczniów i nauczycieli. Robienie kanapek i inne zadania związane z przygotowywaniem potraw. Obsługa zmywarki do naczyń. Dbanie o czystość.
kontakt przez OHP - 2017-07-11 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

STOLARZ/STOLARZ BUDOWLANY - od 10 GBP

Samodzielne stanowisko pracy, w związku z czym kluczowe jest tu doświadczenie. Miejscem pracy jest stolarnia mieszcząca się na hali produkcyjnej naszej firmy. Obowiązki Stolarza obejmują:- produkcje drzwi drewnianych - produkcje i montaż schodów drewnianych- produkcje mebli drewnianychA także innych materiałów wedle życzenia naszego klienta.
D&A Projects Limited - 2017-06-29 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 3 000 - 5 000 PLN

Opieka nad osobami starszymi, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego.
CARE SOLUTIONS DE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-06-29 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

RZEŹNIK/ WYKRAWACZ - od 9 GBP

* Wycinanie, przycinanie i przycinanie wołowiny, jagnięciny i wieprzowiny* Przygotowanie dużych kawałków mięsa do dystrybucji* Używanie mięsa do produkcji pieczeni / kiełbasy
Industrial Temps - 2017-06-29 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 7,05 GBP

- pakowanie mięsa i inne zadania produkcyjne- bsługa maszyn
Industrial Temps - 2017-06-23 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PIELĘGNIARKA REJESTROWANA - od 1 680 GBP

Zapewnienie opieki pacjentom, szkolenie personelu, konsultacje z pacjentami, ocena potrzeb pacjentów, badanie pacjenta, gromadzenie informacji, opracowanie planu opieki pielęgniarskiej, przekazywanie planu pielęgnacyjnego innym członkom zespołu opieki zdrowotnej, aktualizacja oraz modyfikowanie planu leczenia.
kontakt przez OHP - 2017-06-12 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

RZEŹNIK - od 7,5 GBP

W związku z nowymi kontraktami, poszukujemy wykwalifikowanych rzeźników, wykrawaczy i ubojowych z doświadczeniem w pracy przy wieprzowinie, wołowinie i baraninie.
360 Recruitment ltd. - 2017-06-07 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 7,5 GBP

- Pakowanie mięsa - Obsługa maszyn- Układanie surowych produktów w fabryce/magazynie- - Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny na stanowisku pracy
Industrial Temps - 2017-06-05 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

następna strona

Wybierz województwo

Wybierz kraj