Praca ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ Przeworsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: X

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przeworsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przeworski

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: X

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: przeworski

Gmina pracodawcy: Przeworsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przeworsk

Ulica pracodawcy: Jagiellońska

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

SPRZEDAWCA - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (UZUPEŁNIENIE PRAC INTERWENCYJNYCH) - od 1 850 PLN

sprzedaż pokryć dachowych w siedzibie firmy, pozyskiwanie klientów w terenie
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Lubin (dolnośląskie)

KONFEKCJONER ODZIEŻY - 2 000 - 2 700 PLN

Szycie drobnych elementów (opaski uciskowe).
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Tułowice (opolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 000 PLN

Przygotowanie do montażu i montaz elementów stalowych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Podpolichno (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Maciejowice (mazowieckie)

MONTER MEBLI - od 1 900 PLN

praca montera
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Sierpc (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 T - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 T
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Rokiciny-Kolonia (łódzkie)

kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Białobrzegi (mazowieckie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

pomoc w instalacji oprogramowania , instalowanie sprzętu komputerowego,
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Cieszyn (śląskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

sprzedaż części zamiennych i akcesoriów samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - STAŻ - 997,4 PLN

Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub administracyjne. Miejsce wykonywania stażu Krapkowice.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Otmęt (opolskie)

SPRZEDAWCA - PRACE INTERWENCYJNE - do 1 850 PLN

obsługa klienta, ustalanie cen detalicznych, przymowanie towatu, opakowań
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Tczew (pomorskie)

KIEROWNIK ZESPOŁU TECHNICZNY (TECHNICAL LEAD) - do 12 500 PLN

Wykształcenie min. średnie techniczne; co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowiskach technicznych w środowisku międzynarodowym; biegła znajomość j. angielskiego; wiedza i doś. dot. technik modelowania kosztów, analizy kosztów oraz szacowania kosztów obciążeń, wyboru i negocjacji z dostawcami, zrozumienia proces produkcyjnego i włączenia go do modelu kosztowego, znajomość inż. zaworów; Zakres obowiązków: rozwijanie procesu modelowego podejścia w celu oszacowania kosztu Produktu i Montażu, odpowiedzialność za część analizy dot. kosztu części chemicznej na wszystkich liniach produkcyjnych; analiza kosztów w zestawieniu z ofertą cenową producenta oraz identyfikacja różnic; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Gliwice (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Dębówka (lubelskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 850 PLN

Opieka nad osobami starszymi.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Jelitowo (wielkopolskie)

MONTER-ELEKTRONIK - URZĄDZENIA RADIOWO-TELEWIZYJNE - 997,4 PLN

montaż instalacji niskoproądowych takich jak: domofony, TV zbiorcza, videodomofony
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Nowe Pole (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMONTER - od 40 PLN

praca w zawodzie, kontrakt w Niemczech
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Niemcy (Niemcy)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Dział Inwentaryzacji
kontakt przez PUP - 2015-11-04 - Zbąszynek (lubuskie)

SZWACZKA - 1 850 - 2 600 PLN

Szycie i krojenie odzieży damskiej, lekkiej.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Chwaszczyno (pomorskie)

KRAWIEC - od 1 800 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 700 PLN

pozyskiwanie nowych kontrahentów na rynku ukraińskim, rosyjskim i niemieckim
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łosie (małopolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

obsługa maszyn stolarskicg, ocena elementów pod względem wad, montarz wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Nowy Targ (pomorskie)

KUCHARZ-KELNER - od 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie posiłków, zamawianie towarów, zakup towarów, catering - rozwóz przygotowanych posiłków, obsługa imprez oraz obsługa imprez cateringowych na miejscu zamawiającego z obsługą kelnerską; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe - gastronomiczner-kucharz, minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kucharza, mile widziane doświadczenie na stanowisku kelner, prawo jazdy kat. B, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, dobra-komunikatywna znajomość języka angielskiego potrzebna do porozumiewania się z gośćmi zagranicznymi przy obsłudze imprez cateringowych
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Woźniki (śląskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

glazura, elewacje, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

FORMIERZ ODLEWNIK - od 1 600 PLN

formierz
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Kraśnik (lubelskie)

MONTAŻYSTA - od 2 000 PLN

kierowanie zespołem serwisantów,działania serwisowe i montażowe
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Kraków (małopolskie)

WSPÓŁPRACOWNIK DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 4 210,18 PLN

dbanie o rynek azjatycki (zwłaszcza Indie), przygotowywanie prezentacji marketingowych, udzialenie wskazówek klientom, utrzymywannie kontaktów z klientami, dbanie o sieci społeczne, udział w targach, konferencjach
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Poznań (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 750 PLN

Naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Gniezno (wielkopolskie)