Praca Norwegia - oferty pracyW serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Norwegia, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 254 ofert pracy Norwegia.

następna strona
RZEŹNIK/UBOJOWIEC - od 200 NOK

Otwieranie, czyszczenie i patroszenie tuszy (wieprzowina, wołowina i baranina). Otwieranie i skórowanie tuszy, czyszczenie tuszy do dalszej produkcji, praca z piłą, inne zadania związane z wykonywaną pracą. Praca w niskich temperaturach oraz w chłodni. Szybkie tempo pracy, powtarzalność zadań.
Adecco Norge AS Stavanger - 2019-02-04 - Norwegia (Norwegia)

STOLARZ/CIEŚLA - od 210 NOK

Firma poszukuje wykwalifikowanych i doświadczonych stolarzy konstrukcyjnych.WYMAGANIAWykształcenie: Zawodowe jako stolarz/cieślaDoświadczenie zawodowe: Co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowegoZnajomość języków: Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego Kwalifikacje:Uprawnienia do wykonywania pracy jako stolarz – cieśla konstrukcyjnyInne: Mile widziane prawo jazdy kat. B, minimum 2 referencje od poprzednich pracodawców
Fagarbeideren AS - 2019-01-29 - Norwegia (Norwegia)

HYDRAULIK (HVAC) - od 210 NOK

Firma poszukuje wykwalifikowanych i doświadczonych hydraulików instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC).WYMAGANIAWykształcenie:Zawodowe jako hydraulikDoświadczenie zawodowe: Co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowegoZnajomość języków:Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego Kwalifikacje:Uprawnienia do wykonywania pracy jako hydraulikInne: Mile widziane prawo jazdy kat. B, minimum 2 referencje od poprzednich pracodawców
Fagarbeideren AS - 2019-01-29 - Norwegia (Norwegia)

MENADŻER RESTAURACJI - od 27 000 NOK

Zarządzanie hotelową restauracją
STALHEIM HOTEL - 2019-01-21 - Norwegia (Norwegia)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE Z PAMIĄTKAMI - od 24 800 NOK

Obsługa hotelowego sklepu z pamiątkami.
STALHEIM HOTEL - 2019-01-21 - Norwegia (Norwegia)

KELNER/KELNERKA/BARMAN/BARMANKA - od 25 500 NOK

Obsługa restauracji i baru w hotelu.
STALHEIM HOTEL - 2019-01-21 - Norwegia (Norwegia)

CHEF DE PARTIE/SZEF KUCHNI - od 27 000 NOK

Chef de partie to osoba odpowiedzialna za realizację zadań w wyznaczonym stanowisku pracy, tj. części kuchni wyspecjalizowanej w przygotowaniu określonych składników i potraw. Przygotowywanie posiłków w hotelowej restauracji, praca zespołowa.
STALHEIM HOTEL - 2019-01-21 - Norwegia (Norwegia)

POKOJÓWKA/POKOJOWY - od 24 800 NOK

Sprzątanie pokoi hotelowych.
STALHEIM HOTEL - 2019-01-21 - Norwegia (Norwegia)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 180,7 NOK

Sprzątanie firmy produkcyjnej zgodnie z instrukcją pracy, praca zespołowa. Współpraca z bezpośrednim przełożonym – menadżerem jakości.
Hitramat AS - 2019-01-15 - Norwegia (Norwegia)

ELEKTRYK - od 30 000 NOK

Wykonywanie zadań i obowiązków elektryka – prace instalacyjne w nowych apartamentach mieszkalnych, szkołach, biurach i budynkach przemysłowych. Praca wykonywana jest przede wszystkim na terenie Oslo, ale zachodzi również konieczność podróżowania i wykonywania projektów na terenie całej Norwegii.
STAR Entreprenørservice AS - 2019-01-14 - Norwegia (Norwegia)

PROGRAMISTA - od 4 000 EUR

Firma poszukuje wykwalifikowanego, doświadczonego i kreatywnego programisty który będzie odpowiedzialny za różne aspekty tworzenia oprogramowania zaczynając od projektu, poprzez dostawę, konserwację i wsparcie. WYMAGANIAWykształcenie:Studia licencjackie lub magisterskie z informatyki.Doświadczenie zawodowe: Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowegoZnajomość języków: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego Kwalifikacje:Znajomość Java. Umiejętność korzystania z bazy danych RDBMS, SQL, JDBC, MySQL / MS SQL Server. OOAD i wzorców projektowych (GoF et al.)Mile widziana znajomość:- Spring Framework, mapowanie O / R (Hibernate, JDO itp.)- Aplikacje Web 2.0, usługi sieciowe- Przetwarzanie języka naturalnego- Technologia wyszukiwarek (Nutch, Lucene)- C ++Inne:Umiejętność samodzielnej pracy jak i współpracy w zespole
Nynodata AS - 2019-01-10 - Norwegia (Norwegia)

SZEF KUCHNI A LA`CARTE - od 190 NOK

Pracodawca poszukuje utalentowanego, pełnego pasji i doświadczonego szefa kuchni à la carte. Praca w restauracji, odpowiedzialność za wszystkie serwowane potrawy a la carte kuchni międzynarodowej takich jak: pasty, dania z grilla, owoce morza jak również przygotowanie pizzy.Wykształcenie: Zawodowe jako kucharzDoświadczenie zawodowe: Wymagane, co najmniej 6 lat jako kucharz w restauracjach gdzie serwuje się dania a`la carteZnajomość języków: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Inne istotne wymagania:Kandydat powinien być osobą:- komunikatywną, umiejąca pracować w zespole, pod presją czasu, jak również współpracować z gośćmi hotelowymi,- osoba schludna, dokładna, kreatywna, zajmująca się gotowaniem z pasją,- osoba posiadająca wiedzę dot. funkcjonowania kuchni zarówno pod względem ekonomicznym jak i zaopatrzeniowym.
Sjöloftet Varn ANS - 2018-12-20 - Norwegia (Norwegia)

BLACHARZ DACHOWY - od 200 NOK

Wykonywanie pokryć dachowych zgodnie z projektem, montaż gotowych produktów, pokrywanie papą.
kontakt przez OHP - 2018-11-29 - Norwegia (Norwegia)

DEKARZ - od 200 NOK

Przygotowanie i wykonywanie pokryć dachowych przy wykorzystaniu dachówek, blachy, gontu dachowego.
kontakt przez OHP - 2018-11-29 - Norwegia (Norwegia)

PRACOWNIK DO OKLEJANIA SAMOCHODÓW I PRZYCIEMNIANIA SZYB - od 180 NOK

Oklejanie samochodów folią winylową i przyciemnianie szyb
Fantasy Factory AS - 2018-11-21 - Norwegia (Norwegia)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 400 000 NOK

Konfigurowanie sprzętu do malowaniaSzlifowanie i przygotowanie karoseriiWybieranie, dopasowywanie i mieszanie kolorówNakładanie podkładów, głównych płaszczy i wykończeńCzyszczenie i konserwacja sprzętuWykształcenie:Mile widziane wykształcenie jako lakiernik samochodowy. Wykształcenie może być zastąpione doświadczeniem w pracy na danym stanowisku.Doświadczenie zawodowe: Wymagane co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy jako lakiernik.Znajomość języków: angielski lub skandynawski- komunikatywnyInne:Dobra współpraca w grupie, umiejętność samodzielnej pracy, dobra organizacja pracy m.in. postępowania zgodnie z przyjętymi pisemnymi instrukcjami oraz odpowiednie przechowywanie dokumentacji, chęć pracy w małym sklepie z częściami samochodowymi.
Telemark Smartrepair - 2018-11-20 - Norwegia (Norwegia)

DEKARZ - od 210 NOK

Wykonywanie pokryć dachowych z blachy.
Bemanning Nord as BNS - 2018-11-13 - Norwegia (Norwegia)

DEKARZ - od 210 NOK

Wykonywanie pokryć dachowych z papy, folii oraz dachów systemu kasetonowego.
Bemanning Nord as BNS - 2018-11-13 - Norwegia (Norwegia)

INŻYNIER DS. SYSTEMÓW ELEKTRYCZNYCH - od 73 000 EUR

Projektowanie oraz monitorowanie systemu wysokiego i niskiego napięcia. Projektowanie, wdrażanie i monitorowanie systemów PMS/PDCS. Praca z Interfejsem HVDC, integracja do innych dyscyplin i dostawców. Udział w spotkaniach, warsztatach, szkoleniach. Przegląd dokumentacji technicznej dostawcy i umów. Prowadzenie i kompletowaniedokumentacji technicznej i rejestru danych. Współpraca z klientem i wykonawcami, w celu zapewnienia wydajnej i spójnej integracji między platformami offshore, HVDC offshore, kablami podmorskimi oraz kablami zasilającymi inne platformy.
IKM Consultants AS - 2018-10-31 - Norwegia (Norwegia)

INŻYNIER DS. PROJEKTOWANIA RUROCIĄGÓW - od 73 000 EUR

Realizowanie prac zwiazanych z projektowaniem rurociągów 3D z wykorzystaniem PDMS. Wykonywanie rysunków 2 D i szkiców. Używanie narzędzi przeglądu 3D przy dokonywaniu przeglądu projektu. Wstawianie danych do rejestru.
IKM Consultants AS - 2018-10-31 - Norwegia (Norwegia)

INŻYNIER PROJEKTANT KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 73 000 EUR

Praca przy projektach budowlanych w zespole, tworzenie modeli 3D stalowych konstrukcji budowlanych, sporządzanie rysunków konstrukcyjnych w E3D / PDMS.
IKM Consultants AS - 2018-10-30 - Norwegia (Norwegia)

GŁÓWNY INŻYNIER AUTOMATYZACJI PROCESÓW - od 73 000 EUR

Projektowanie systemów zarządzania procesowego i użytkowego (interfejs, FS, SCD i HMI), zgodnie z wymaganiami klientów. Współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace usługowe i modernizacyjne, kontrola wykonania usług. Prowadzenie oraz uzupełnianie dokumentów technicznych i rejestru danych.
IKM Consultants AS - 2018-10-30 - Norwegia (Norwegia)

CIEŚLA/STOLARZ BUDOWLANY - od 30 000 NOK

Wykonywanie różnego rodzaju prac ciesielskich. Budowa i renowacja domów z drewna.
Contractor Bygg as - 2018-10-26 - Norwegia (Norwegia)

PRACOWNIK PRODUKCJI W PRZETWÓRSTWIE RYBNYM - od 176,7 NOK

Obróbka ryb – makreli, gromadnika, ryb morskich o białym mięsie
Lofoten Viking AS - 2018-10-26 - Norwegia (Norwegia)

HYDRAULIK/MONTER RUR - od 30 000 NOK

Wykonywanie prac hydraulicznych i montaż systemów sanitarno-grzewczych
STAR Entreprenørservice AS - 2018-10-25 - Norwegia (Norwegia)

ELEKTRYK - od 30 000 NOK

Wykonywanie zadań i obowiązków elektryka – prace instalacyjne w nowych apartamentach mieszkalnych, szkołach, biurach i budynkach przemysłowych. Praca wykonywana jest przede wszystkim na terenie Oslo, ale zachodzi również konieczność podróżowania i wykonywania projektów na terenie całej Norwegii.
STAR Entreprenørservice AS - 2018-10-25 - Norwegia (Norwegia)

ZBROJARZ - CIEŚLA - od 200 NOK

Wykonywanie różnego rodzaju prac zbrojeniowo – ciesielskich.
PolBetong AS - 2018-10-24 - Norwegia (Norwegia)

DEKARZ - BLACHARZ - od 210 NOK

Wykonywanie pokryć dachowych z papy, folii i blachy.
Bemanning Nord as BNS - 2018-10-07 - Norwegia (Norwegia)

ELEKTRYK - od 220 NOK

Realizacja projektów związanych z budową nowych budynków (instalacje elektryczne, montaż skrzynek elektrycznych itp.).
ALL10 BEMANNING AS - 2018-09-28 - Norwegia (Norwegia)

MECHANIK ROWERÓW - od 3 000 EUR

Naprawa rowerów
Bike Brothers - 2018-09-19 - Norwegia (Norwegia)

DEKARZ - od 210 NOK

Wykonywanie dachów płaskich, dachówek stalowych, membran dachowych, pokryć dachowych z papy i folii PCV.
Protekk AS - 2018-09-14 - Norwegia (Norwegia)

następna strona

Wybierz województwo

Wybierz kraj