Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE Skórcz ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W SKÓRCZU

Gen. J. Hallera 7 A, 83-220 Skórcz, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
asystent nauczyciela w oddziale klasowym - I etap edukacyjny Szkoła Podstawowa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skórcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skórcz

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 24.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: przygotowanie pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
konieczne: studia magisterskie (kierunek nie ma znaczenia) oraz przygotowanie pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W SKÓRCZU

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV oraz skierowanie do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Skórcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skórcz

Adres strony pracodawcy: www.szkola.skorcz.pl

Ulica pracodawcy: Gen. J. Hallera

Numer budynku pracodawcy: 7 A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Podobne oferty pracy

ASYSTENT RODZINY - od 830 PLN

Zadania asystenta zostały określone w art.15 ustawy z dniz 9 czerwca 2011 roku o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastepczej (tj. DZ.U.z 2016r., poz. 575 z póź.zm.).
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osieku - 2017-03-23 - Osiek (pomorskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

- naprawa opon- wyważanie - demontaż- montaż
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Rokocin (pomorskie)

KOORDYNATOR TRANSPORTU - od 5 000 PLN

organizacje transportów w relacjacjach międzynarodowych, monitorowanie i kontrole realizacji zleceń transportowych, dbanie o ich jakość i terminowość, rozliczanie i nadzorowanie pracy kierowców , rozwiązywanie problemów związanych z transportem towarów, wspólpraca z partnerami krajowymi i zagranicznymi, nadzór nad prawidłowym przebiegiem dokumentacji przewozowejKontakt telefoniczny 58 56 10 100; e-mail: probe (at) probe.com.pl
P.U.H. PROBE-TRANS JAROSŁAW PROBE - 2016-06-23 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWNIK ZAKŁADU - 2 000 - 4 000 PLN

Kierowanie pracą w prztewórni
PRO ECO FOODS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-26 - Pogódki (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków
F.H.U. "KORSO" Krystyna Wajda - Laskowska - 2016-03-10 - Lubichowo (pomorskie)

LOGISTYK MAGAZYNU - od 2 700 PLN

- przyjęcie i wydanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych,- kompletowanie wysyłek, - załadunek i rozładunek dostaw, - kontrola dokumentów magazynowych, - odpowiedzialność za logistykę powierzonej grupy towarów, - przestrzeganie i kontrolowanie standardów pracy i wewnętrznych procedur,- dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.
PESTAR SP. Z O. O. - 2017-02-15 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOC OPIEKUNA MEDYCZNEGO - PRACE INTERWENCYJNE - do 1 850 PLN

POMOC OPIEKUNA DLA OSÓB NEPEŁNOSPRAWNYCH, W PODESZŁYM WIEKU I PRZWLEKLE CHORYCH
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Starogard Gdański (pomorskie)

ASYSTENT DS. STANDARDÓW SKLEPOWYCH - od 1 600 PLN

zgodnie z zawodem
Tesco Polska Sp. zo.o. - 2016-10-12 - Starogard Gdański (pomorskie)

DOCIEPLENIOWIEC - od 3 000 PLN

Prace budowlane
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK - 2016-09-20 - Nowa Wieś Rzeczna (pomorskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

doświadczenie w zawodzie
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK - 2016-05-30 - Nowa Wieś Rzeczna (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, wysyłanie ofert handlowych do bazy klientów droga elektroniczną, odbieranie telefonów, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Starogard Gdański (pomorskie)

TECHNIK ELEKTRYK - 997,4 PLN

wykonywanie dokumentacji powykonawczych robot elektrycznych, podłaczanie urządzeń elektrycznych, układanie kabli i przewodów, wykonywanie pomiarów elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Zblewo (pomorskie)

MONTER BRAM - od 3 500 PLN

montaż bram, rolet zewnętrznych lub stolarki otworowej
ROSINPOL Patrycjusz Szachta - 2017-01-27 - Zblewo (pomorskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MIĘSNYM - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż na kasie fiskalnej, rozładunek towaru, zbieranie informcji
Firma Handlowo-Usługowa Jakub Sokolnicki - 2016-08-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - od 1 100 PLN

pomoc nauczyciela w wykonywaniu obowiązków
Szkoła Podstawowa nr 27 im. St. Wyspiańskiego - 2017-03-03 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 2 000 PLN

Wystawianie aukcji Allegro,prowadzenie sklepu internetowego
Firma Handlowa "DAWIKA" Dariusz Suwalski - 2016-06-16 - Koteże (pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

Wspieranie nauczyciela prowadzącego w organizowaniu kształcenia dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego: dyscyplinowanie dziecka, motywowanie do pracy, zachęcanie do wysiłku, opieka podczas przerw oraz inne czynności zlecone przez opiekuna stażu.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Niechobrz (podkarpackie)

OPERATOR MALARNI PROSZKOWEJ - od 1 850 PLN

- zgodnie ze stanowiskiem
INVESTMENT TRADING CONSULTING SPÓŁKA Z O. O. - 2016-04-22 - Skarszewy (pomorskie)

KOORDYNATOR TRANSPORTU - od 3 500 PLN

organizacje transportów w relacjacjach międzynarodowych, monitorowanie i kontrole realizacji zleceń transportowych, dbanie o ich jakość i terminowość, rozliczanie i nadzorowanie pracy kierowców , rozwiązywanie problemów związanych z transportem towarów, wspólpraca z partnerami krajowymi i zagranicznymi, nadzór nad prawidłowym przebiegiem dokumentacji przewozowejKontakt telefoniczny 58 56 10 100
P.U.H. PROBE-TRANS JAROSŁAW PROBE - 2016-01-11 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 900 PLN

kierowanie samochodem, wyjazdy za granicę (Niemcy i inne kraje)
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Więckowy (pomorskie)

RECEPCJONISTKA - od 1 850 PLN

Recepcjonistka
EUROBUD Chajewscy Sp. Jawna - 2016-09-28 - Starogard Gdański (pomorskie)

TECHNIK SERWISU - od 2 350 PLN

- prace serwisowe, instalacje teletechniczne, techniczna obsługa kas fiskalnych
PESTAR SP. Z O. O. - 2016-04-20 - Starogard Gdański (pomorskie)

HANDLOWIEC URZĄDZEŃ KOPIUJĄCYCH - od 2 200 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert handlowych, realizacja planów sprzedażowych, prowadzenie rozmów handlowych
PESTAR SP. Z O. O. - 2016-01-13 - Starogard Gdański (pomorskie)

PIEKARZ - od 2 000 PLN

Praca przy wypieku pieczywa
GAMA Sp. z o.o. - 2016-11-17 - Starogard Gdański (pomorskie)

HANDLOWIEC BIUROSERWISU - od 2 200 PLN

- pozyskiwanie nowych klientów- przygotowywanie ofert handlowych- realizacja planów sprzedażowych- prowadzenie rozmów handlowych
PESTAR SP. Z O. O. - 2016-10-28 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI CUTTERA ( KROJCZY MODELARZ ) - od 1 850 PLN

- opracowanie dokumentacji technicznej dla nowych pracowników - wprowadzanie szablonów na poszycia mebli do systemu komputerowego- przygotowanie plików cięcia dla maszyn CNC do rozkroju tkanin- nadzorowanie procesu doskonalenia wycinanych wykrojów
FENIKS Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o. - 2016-06-22 - Wolny Dwór (pomorskie)

FRYZJER - od 2 300 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
Studio Fryzur i Urody "KAROLLA" Beata Weiss - 2016-09-07 - Starogard Gdański (pomorskie)