Praca ASYSTENT KSIĘGOWEJ Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługa: urządzeń biurowych, programów finansowo-księgowych, kadrowych, nadzór nad obiegiem dokumentacji, segregowanie i weyfikacja dokumentów finansowo-księgowych, numeracja dokumentacji księgowej, pomoc w kontroli rozrachunków, tworzenia raportów i zestawień na potrzeby rozliczeń finansowo-księgowych, prowadzenie księgi poczty przychodzącej i wychodzącej, bieżąca obsługa biura, wykonywanie zadań zleconych przez opiekuna stażu.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KSIĘGOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. średnie ekonomiczne. Znajomość pakietu MS Office. kierunek: ekonomia, księgowość, finanse. Mile widziane: j. angielski, niemiecki lub inne.. Cechy charakterystyczne: dokładność, przedsiębiorczość, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER (10OP) - od 2 000 PLN

Montaż elementów elektrotechnicznych,programowanie sterowników PLC, uczestnictwo podczas instalacji, uruchamiania i rozruchu systemów automatyki u klientów z Polski oraz obcojęzycznych (zagranicznych).
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Boryszew (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 750 PLN

Czynności obejmujące badanie jakości przyjmowanych zbóż do przemiału. Sprawdzanie jakości wyprodukowanych wyrobów w zakładzie oraz sprawdzanie zgodności z obowiązującymi normami dla danych wyrobów. Istnieje możliwość przyuczenia w zakładzie.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Brzesko (małopolskie)

PSYCHOLOG - od 2 100 PLN

psycholog w placówce opiekuńczo-wychowawczej, zajęcia indywidualne i grupowe, zajęcia terapeutyczne
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Sienno (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klienta, dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz firmy
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Zgierz (łódzkie)

SZWACZKA MASZYNOWA - do 1 850 PLN

przygotowanie maszyn szyjących z oprzyrządowaniem i bezoprzyrządowania, obsługiwanie maszyn szyjących z oprogramowaniem
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Łęczyca (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 1 850 PLN

Montaż wiązek kablowych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Radomsko (łódzkie)

REFERENT DS. UBEZPIECZEŃ I ADMINISTRACJI - od 1 900 PLN

Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, prowadzenie rejestrów zawieranych umów, archiwizowanie dokumentów, kontakt z klientem telefonicznie, mailowo, listownie, nauka i przyswajanie wiedzy niezbędnej do pracy agenta ubezpieczeniowego.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

ANALITYK ZAWARTOŚCI SERWISÓW INTERNETOWYCH - od 2 500 PLN

Analityk zawartości serwisów internetowych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kraków (małopolskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

WOŹNY (OFPR/16/2322) (S) - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Przyszowa (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż towarów, układanie towaru, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Zamość (lubelskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - do 2 000 PLN

PRACE BUDOWLANE PRZY BUDOWIE HALI HANDLOWEJ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MINIMUM 10 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE;
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT BANKOWY - 997,4 PLN

Obieg dokumentów, klasyfikacja i poufność dokumentacji, przechowywanie i archiwizacja, obsługa rachunków bieżących, obsługa rachunków oszczędnościowych i ROR, obsługa stałych zleceń płatniczych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Podegrodzie (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

obsługa komputera, wprowadzanie danych do komputera, obsługa urządzeń biurowych, pomoc w prowadzeniu dokumentów księgowych
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

SPECJALISTA DS. RYNKU PRACY W KAZACHSTANIE - od 2 300 PLN

Kandydat po przejściu szkolenia w Polsce (około miesięca) w celu zapoznania się ze sposobem organizacyjnym polskich agencji pracy, legalizacją zatrudnienia i pobytu cudzoziemców w Polsce oraz Niemczech zostanie oddelegowany do Kazachstanu celem prowadzenia agencji pracy i rekrutacji pracowników (szczególnie lekarzy, pielęgniarek), kompletowanie ich dokumentacji niezbędnej do podjęcia pracy na terenie Polski i Niemiec (zezwolenia, nostryfikacje itp.).
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace wykończeniowe, prace przy dociepleniach
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Lubatowa (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN KUZIENNICZYCH - od 2 100 PLN

Kucie, okrawanie, zabudowa i przebudowa oprzyrzadowania
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Jawor (dolnośląskie)

BARMAN - do 1 850 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Cieszanów (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - do 1 850 PLN

Reklama towarów polskich na rynku wschodnim, poszukiwanie konkretnych odbiorców, usług reklamowych. Wykształcenie średnie handlowe. Doświadczenie zawodowe 3-5 lat. Biegła znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Ząbki (mazowieckie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

dozór mienia
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Opoczno (łódzkie)

KIEROWCA KAT. C + E - od 2 100 PLN

Kierowca w transporcie międzynarodowym (kraje UE).
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Zabrze (śląskie)

GŁÓWNY PROGRAMISTA - 8 000 - 22 000 PLN

- programowanie aplikacji i systemów informatycznych- tworzenie dokumentacji systemów komputerowych- analiza wymagań systemowych- kieruje działaniami zespołu- nadzoruje wsparcie produkcji
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Zabierzów (małopolskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Białystok (podlaskie)

PAKOWACZ - od 13 PLN

obsługa maszyn i urządzeń, składanie, kontrolowanie, pakowanie produktów
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Leszno (wielkopolskie)

KSIĘGOWY/ KSIĘGOWA - od 1 200 PLN

Samodzielne rozliczanie na pełnej księgowości.CV - proszę przesłać na adres: m.pasternak (at) pup.rzeszow.pl z zaznaczeniem stanowiska pracy .
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Rzeszów (podkarpackie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - od 1 750 PLN

pomoc przy sporządzaniu pism urzędowych, uzupelnianie dzienników objazdów dróg, uzupełnianie książek dróg oraz archiwizowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)