Praca INFORMATYK - GRAFIK Stanisławowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stanisławowo, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Graficzne przygotowanie materiałów reklamowych: gazetek - banery. Wsparcie techniczne. Admistracja siecią.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK - GRAFIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stanisławowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 17.05.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik informatyk* (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętności obsługi programów komputerowych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Słowackiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*