Praca INFORMATYK Polkowice CCC S.A.

Miejsce pracy:
59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
NADZÓR NAD KOMPUTERAMI I URZĄDZENIAMI BIUROWYMI W CENTRALI I SALONACH, ROZWIĄZYWANIE BIEŻĄCYCH PROBLEMÓW UŻYTKOWNIKÓW, BIEŻĄCE PRACE W ZAKRESIE STRUKTURY IT, WDRAZANIE KORPORACYJNYCH STANDARDÓW IT

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: polkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Polkowice

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik informatyk* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
ZNAJOMOŚĆ SYSTEMÓW OPERACYJNYCH, UMIEJĘTNOŚĆ SERWISOWANIA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO, DYSPOZYCYJNOŚĆ ORAZ GOTOWOŚĆ DO WYJAZDÓW SŁUŻBOWYCH

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: CCC S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Adres pracodawcy:
59-101 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: polkowicki

Gmina pracodawcy: Polkowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Polkowice

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015