Praca Gdańsk - oferty pracyW serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Gdańsk, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 29038 ofert pracy Gdańsk.

następna strona
NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO - 1 269 - 1 741 PLN

Nauczanie języka hiszpańskiego w LO (6/18 etatu).
X Liceum ogólnokształcące - 2020-12-05 - Gdańsk (pomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 800 PLN

Opieka i zajęcia z dziećmi w grupie przedszkolnej
Przedszkole im. św. Antoniego - 2020-12-02 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 3 200 PLN

Obsługa urządzeń biurowych. Przygotowywanie ofert cenowych. Przygotowywanie harmonogramów. Aktualizowanie i wprowadzanie danych do systemów. Wykonywanie prac administracyjno-biurowych. Obsługa interesantów. Zapewnienie prawidłowego przebiegu informacji.
Firma Ogólno- Budowlana F.O.B EL-INSTAL Jacek Uznański - 2020-01-27 - Gdańsk (pomorskie)

LISTONOSZ SAMOCHODOWY - od 2 600 PLN

Przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych (własnym samochodem), realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi (tablet).
Poczta Polska S.A. - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KELNERA/RUNNER - od 3 000 PLN

Dostarczanie dań do stolików. Współpraca z pozostałymi działami w restauracji. Wsparcie kelnerów w pracach na zapleczu. Dbanie o czystość w miejscu pracy.
Olivia Star Top Sp. z o.o. - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

BACKEND DEVELOPER - od 3 000 PLN

Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w istniejących aplikacjach i microserwisach, analiza i eliminacja błędów w oprogramowaniu dbałość o jakość wytwarzanego kodu, praca z serwisami, które z uwagi na duże obciążenie ruchem wymagają niebanalnych rozwiązań.
WAKACJE.PL - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK-GOSPODARCZO-TECHNICZNY - do 22 PLN

Prace porządkowe na placu, zapewnienie utrzymania porządku w magazynach instalacji, przeładunek towarów, udział w pracach remontowych, obsługa urządzeń sprzątających
PORT SERVICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

KOORDYNATOR BIURA - od 3 500 PLN

Koordynowanie pracy biura i kierowców.
Milestones sp. z o.o. - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 17 PLN

Prace porządkowe.
AMSTI Piotr Matyjek - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 2 600 PLN

Prace porządkowe, sprzątanie pomieszczeń biurowych, toalet, hali.
"SECURITY & CLEANING SYSTEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 17 PLN

- sprzątanie klatek schodowych (zamiatanie, mycie)- sprzątanie terenów zewnętrznych (dojść do klatek, punktów gromadzenia odpadów)- utrzymywanie czystości w punkcie gromadzenia odpadów- odśnieżanie chodników przyległych do sprzątanych nieruchomości
PHU Masterclean Radosław Łoś - Korobczak - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK TECHNICZNO-PORZĄDKOWY - 2 040 - 3 000 PLN

Utrzymanie czystości terenów zewnętrznych wspólnot, dbanie o tereny zielone (nawadnianie, koszenie traw, dbanie o nasadzenia), zimowe odśnieżanie terenów wspólnoty
ArMan Artur Stolarski - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - od 2 600 PLN

Pomoc w montażu i demontażu rusztowań oraz prace porządkowe z tym związane
Usługi Montażowe Marcin Buziewicz - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 17 PLN

Kompletacja zamówień, praca ze skanerem, ładowanie towaru, przyjmowanie dostarczonego towaru oraz przygotowanie towarów do wysyłki.
Anna Lewecka Serwis Personalny - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KUCHARZA - od 17 PLN

Pomoc przy produkcji jednodniowej żywności (bagietek, sałatek,zup,tart)
LOVEAT PIOTR LUBOCH - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

OD PODINSPEKTORA DO INSPEKTORA W DEPARTAMENCIE FINANSÓW - 2 600 - 4 600 PLN

Ewidencja dokumentów źródłowych w systemie księgowym i ich kontrola pod względem formalnym i rachunkowym. Weryfikacja umów z kontrahentami oraz ich angażowanie. Kontrola pod względem formalnym i rachunkowym wniosków o środki pieniężne. Wprowadzanie poleceń przelewów do systemu bankowości elektronicznej.
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DS. ANALITYKI INTERNETOWEJ - od 3 000 PLN

Odpowiedzialność za poprawność, kompletność oraz jakość danych od etapu ich zbierania do etapu prezentacji i analizy, przeprowadzanie nowych wdrożeń, poprawy jakości danych, przygotowywanie, analiz, raportów, rekomendacji, testowanie oraz wdrażanie nowych narzędzi i rozwiązań analitycznych.
WAKACJE.PL - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 3 100 PLN

Zarządzanie marketingowe jest idealne dla osób, które swobodnie komunikują się z klientami i innymi specjalistami w swoich organizacjach. Wymaga umiejętności obiektywnej obserwacji,
BILGICA TASTE SP.ZOO - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

POKOJOWA - od 17 PLN

Sprawdzanie i kontrolowanie wyposażenia pokoi hotelowych, sprzątanie pokoi hotelowych,utrzymywanie w czystości pomieszczeń ogólnodostępnych.
Ukraina Promotion Center Sp.z o.o. - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 17 PLN

Dostarczanie towaru z magazynu na halę, układanie towaru na półkach w magazynie, sprawdzanie ważności towaru i cen towaru, kontakt z klientem hali.
Ukraina Promotion Center Sp.z o.o. - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER - 2 600 - 2 720 PLN

Monter przygotowuje do montażu elementy stalowe lub ich zespoły, w postaci słupów, belek, ościeżnic okiennych lub drzwiowych, bram, elementów stalowych dachu, a także stalowe elementy lub zespoły do zamontowania w konstrukcjach lądowych (np. mosty) oraz morskich (np. statki, platformy). Monter wykonuje konstrukcje hal przemysłowych, zbiorników, pomostów, konstrukcje nośne urządzeń przemysłowych, konstrukcje stalowe słupów, wież i masztów. Monter jest odpowiedzialny za wykonanie prawidłowego montażu, zabezpieczenie i konserwację wykonanych konstrukcji oraz prawidłową eksploatację narzędzi i urządzeń. Obowiązkiem jego jest zachowanie zasad technologicznych, przestrzeganie norm jakościowych oraz dokonanie oceny wykonanej pracy. Praca wykonywana jest zgodnie z informacjami zawartymi w rysunkach technicznych i instrukcjach technologicznych.
WNS POMORZE Sp. z o. o. - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK TECHNICZNO-PORZĄDKOWY - 2 040 - 2 500 PLN

Utrzymanie czystości wewnątrz klatek schodowych wspólnot mieszkaniowych.
ArMan Artur Stolarski - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY - od 2 900 PLN

Na tym stanowisku możesz rozwijać zawodową karierę będąc odpowiedzialnym za:-obsługę systemu telewizji przemysłowej i innych systemów alarmowych-bsługę systemu kontroli dostępu-reagowanie i ujawnianie wszystkich przypadków wykroczeń i przestępstw oraz innychnieprawidłowości-zabezpieczanie śladów i dowodów przestępstw dokonanych na terenie chronionegoobiektu-inicjowanie wszelkich działań związanych z podniesieniem bezpieczeństwa obiektu orazjego mienia-składanie przełożonym meldunków o zaistniałych zdarzeniach w czasie pełnienia służby-należyte i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków służbowych oraz poleceńi wytycznych bezpośredniego przełożonego-realizacja i przestrzeganie przepisów wynikających z zapisów Ustawy o ochronie osóbi mieniaPracując u nas możesz liczyć na:-stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie= atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród= bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, badania profilaktyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, karty zniżkowe na paliwo, dofinansowanie urlopu, nauki i wypoczynku dzieci i młodzieży, zakup upominków świątecznych dla dzieci, program Pracodawca Przyjazny Rodzinie i inne= bardzo dobrą atmosferę w pracy= rozwój poprzez udział w różnych formach specjalistycznych szkoleń.Kontakt:Telefoniczny 695-856-585Pracodawca będzie dostępny w PUP Tczew już 11 lutego 2020. Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu rekrutacyjnym - skontaktuj się z naszymi pracownikami.
"ORLEN OCHRONA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 4 200 PLN

Prowadzenie autobusu turystycznego, obsługa (sprzedaż biletów)|
Milestones sp. z o.o. - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO - 1 240 - 1 750 PLN

Nauka języka hiszpańskiego w Szkole Podstawowej w klasach 7 i 8 .
Szkoła Podstawowa Nr 49 im. ks. Bronisława Komorowskiego w Gdańsku - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA / INSTALATOR W DZIALE ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH - od 4 500 PLN

Na tym stanowisku możesz rozwijać zawodową karierę będąc odpowiedzialnym za:-realizację czynności służbowych związanych z przeglądami, konserwacją, montażem oraz naprawami elektronicznych i mechanicznych urządzeń systemów zabezpieczeń technicznych, tj:= systemów kontroli dostępu;= systemów sygnalizacji włamania i/lub napadu;= systemów nadzoru wizyjnego;= systemów przeciwpożarowych;= systemów zabezpieczeń mechanicznych;= systemu głośników;= systemu ochrony obwodowej detekcji na ogrodzeniu.- montaż i serwis pozostałych usług świadczonych przez Spółkę.Pracując u nas możesz liczyć na:-stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie= atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród= bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, badania profilaktyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, karty zniżkowe na paliwo, dofinansowanie urlopu, nauki i wypoczynku dzieci i młodzieży, zakup upominków świątecznych dla dzieci, program Pracodawca Przyjazny Rodzinie i inne= bardzo dobrą atmosferę w pracy= rozwój poprzez udział w różnych formach specjalistycznych szkoleń.Kontakt:Telefoniczny 695-856-585Pracodawca będzie dostępny w PUP Tczew już 11 lutego 2020. Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu rekrutacyjnym - skontaktuj się z naszymi pracownikami.
"ORLEN OCHRONA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

MARKETING-MANAGER, HR - 1 600 - 1 800 PLN

Opieka nad działem marketingu, prowadzenie kampanii reklamowych, doradzanie klientom, projektowanie strategii wdrażania programów promocyjnych.
N.D.SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI SIECI - od 3 000 PLN

Monitowanie (windykacja) biur stacjonarnych, obliczanie prowizji dla biur, bieżąca obsługa zapytań mailowych i telefonicznych, nadzór nad poprawnymi danymi biur w wewnętrznych systemach spółki oraz zewnętrznych systemach, tworzenie umów agencyjnych dla nowych franczyzobiorców, nadzór nad przesłanymi dokumentami.
WAKACJE.PL - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 18 PLN

Obsługa klienta w sklepie spożywczym, układanie i uzupełnianie towaru, obsługa kasy fiskalnej.
SKLEP "EFKA" EWA STACHYRA/ SIEĆ ŻABKA GALAXY - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 18 PLN

Obsługa klienta w sklepie spożywczym, układanie i uzupełnianie towaru, obsługa kasy fiskalnej.
SKLEP "EFKA" EWA STACHYRA/ SIEĆ ŻABKA GALAXY - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 600 PLN

Praca na hali produkcyjnej, obsługa maszyn przy produkcji prefabrykowanych elementów
KOKOSZKI PREFABRYKACJA SPÓŁKA AKCYJNA - 2020-01-17 - Gdańsk (pomorskie)

następna strona