Praca Pustków-Osiedle - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Pustków-Osiedle, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 117 ofert pracy Pustków-Osiedle.

następna strona
KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 2 800 PLN

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ ZGŁOSZONA PRZEZ AGENCJĘ
PLUS KADRA SP. Z O.O. - 2017-09-14 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

POMOCNIK OPERATORA PRASY - od 2 800 PLN

PRACE POMOCNICZE NA PRODUKCJI.OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ ZGŁOSZONA PRZEZ AGENCJĘ

DEKARZ - od 1 300 PLN

OBIJANIE BLACHY ELEMENTÓW DREWNIANYCH, MONTOWANIE RYNIEN I RUR SPUSTOWYCH, KRYCIE DACHÓW I IZOLACJA DACHÓW. OFERTA ZGŁOSZONA W CELU UZYSKANIA INFORMACJI STAROSTY DOT. ZATRUDNIENIA OBCOKRAJOWCA
kontakt przez PUP - 2017-08-11 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

MONTER/SPAWACZ - od 5 000 PLN

PRACE SPAWALNICZO-MONTAŻOWEMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY :PUSTKÓW OSIEDLE+DELEGACJA
KAZET K I E TARCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA - 2017-07-20 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

ŚLUSARZ /OPERATOR WYPALARKI NUMERYCZNEJ / MIELEC - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac ślusarskich, obsługa wypalarki numerycznej
kontakt przez OHP - 2017-07-13 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

SPAWACZ / MIELEC - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac spawalniczych

MURARZ-TYNKARZ / MIELEC - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac murarsko-tynkarskich na terenie budowy

ROBOTNIK BUDOWLANY / MIELEC - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych na budowie

CIEŚLA-ZBROJARZ / MIELEC - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac ciesielsko-zbrojarskich

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - od 3 000 PLN

POZYSKIWANIE KLIENTÓW, PROWADZENIE NEGOCJACJI, PRZYGOTOWYWANIE OFERT, PROWADZENIE DOKUMENTACJI SPRZEDAŻOWEJ
KRONOSPAN HPL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-07-07 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

LABORANT - od 2 500 PLN

Kontrola jakości półfabrykatów i wyrobów gotowych
Kronospan HPL - 2017-05-24 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca
ZIELENIAK-CZESŁAW KSIĄŻEK - 2017-05-22 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER/DĘBICA - od 2 000 PLN

cenowanie towarów, wykładanie towaru w magazynie, prace porządkowe na terenie zakładu
kontakt przez OHP - 2017-05-17 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

SPRZEDAWCA/MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, OBSŁUGA MAGAZYNU
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe PAN-BUD Andrzej Przybyłowicz - 2017-05-16 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 2 000 - 5 000 PLN

NAPRAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
Firma Handlowo - Usługowa "ALIS" Sebastian Hamala - 2017-05-10 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

Specjalista ds. sprzedaży
Kronospan HPL Sp. z o.o. - 2017-04-28 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 500 PLN

Zgodnie z umową.
KRONOSPAN HPL Sp. z o.o. - 2017-04-10 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

POMOCNIK OPERATORA PRASY - od 2 500 PLN

Sprzedawca-OBSŁUGA KLIENTA-PRZYJMOWANIE TOWARU
F.H.U. MINI - MARKET 2 IRENEUSZ WRÓBEL - 2017-04-07 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

Pomocnik operatora prasy
Kronospan HPL Sp. z o.o. - 2017-03-31 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

SPRZEDAWCA/MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

SPRZEDAWCA/MAGAZYNIER W SKŁADZIE BUDOWLANYMSPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH,OBSŁUGA MAGAZYNU
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe PAN-BUD Andrzej Przybyłowicz - 2017-03-30 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. KOSZTORYSOWANIA ROBÓT BUDOWLANYCH - od 3 600 PLN

ANALIZA DOKUMENTACJI PRZETARGOWEJ, PRZYGOTOWANIE KOSZTÓW, PRZYGOTOWANIE KOSZTORYSÓW, PRZYGOTOWANIE OFERT, ANALIZA OFERT ITP.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe PAN-BUD Andrzej Przybyłowicz - 2017-03-16 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

JUNIOR MANAGER - od 3 000 PLN

Celem stanowiska Junior Manager jest przygotowanie do podjęcia zadań zawodowych na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcyjnym, poprzez poznanie specyfiki firmy oraz zdobycie doświadczenia w pracy
Kronospan HPL Sp. z o.o. - 2017-03-15 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

POMOCNIK OPERATORA - od 2 000 PLN

Obowiązki:- ocena jakościowa gotowego produktu,- układnie, segregowanie towaru;- odbieranie towaru z linii produkcyjnej;- załadunek gotowych wyrobów na paletę.
WORK SERVICE S.A. - 2017-03-14 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

Kronospan HPL Sp. z o.o. - 2017-03-13 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)