Praca Rybnik - oferty pracy


bezpieczne zakupy - erli.pl

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Rybnik, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 7831 ofert pracy Rybnik.

następna strona
SPRZEDAWCA - od 2 600 PLN

Wymagane doświadczenie w handlu. Praca w kiosku RUCH-u - sprzedaż, przyjęcie towaru. Praca pomiędzy godziną 7:00 a 21:00. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu lub telefoniczny.
PIOTR ŚLEBODA - 2020-11-20 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU KONFEKCJONOWANIA SŁODYCZY - od 2 250 PLN

Pakowanie słodyczy. Praca na produkcji (siedząca). Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Wynagrodzenie miesięczne. Praca od godz. 7:00 do 16:00. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu, telefoniczny lub mailowy biuro (at) custom-colours.pl
FERENC PIOTR CUSTOM COLOURS - 2020-11-20 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK LEŚNY - od 2 800 PLN

Wycinka drzew, koszenie upraw leśnych, budowa ogrodzeń leśnych, sadzenie. Wymagane uprawnienia na pilarkę mechaniczną. Minimum rok doświadczenia w leśnictwie. Praca na akord. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2020-11-19 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY/KONSERWATOR - od 2 600 PLN

Charakterystyka pracy: mycie samochodów, dbanie o czystość myjni, porządkowanie terenów wokół salonu, nadzór nad obiektami w godzinach nocnych. Wymagane prawo jazdy kat. B. Wynagrodzenie + premia. Praca w godz. 7:00-15:00/10:00-18:00/18:00-2:00. Praca: przy ul. Armii Krajowej 70 w Jastrzębiu Zdroju oraz w Rybniku przy ul. Żorskiej 75. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu lub telefoniczny.
FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI - 2020-11-19 - Rybnik (śląskie)

KSIĘGOWA - 2 600 - 5 000 PLN

Pełna księgowość. Wymagane wykształcenie wyższe - rachunkowość, min. rok doświadczenia, znajomość przepisów prawa w określonej dziedzinie, odporność na stres, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność, sumienność. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mailowy: kadry (at) biuro-strzalka.pl
KADRY I BHP STRZAŁKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-19 - Rybnik (śląskie)

MANAGER (ZARZĄDCA SKLEPU) - od 2 600 PLN

Wymagane wykształcenie średnie farmaceutyczne - średnie handlowe (technik farmacji), znajomość obsługi komputera. Mile widziane doświadczenie handlowe. Charakterystyka pracy: zatowarowanie sklepu, dostawy (przyjęcie towaru), dbanie o porządek w sklepie, obsługa klienta. Praca w godzinach 9:00-17.30 od poniedziałku do soboty. Kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach 12:00-16:00.
JOANNA MARIA WOŹNICA - 2020-11-19 - Rybnik (śląskie)

SPAWACZ- ŚLUSARZ - od 2 730 PLN

Wykształcenie zawodowe: spawacz,ślusarz. Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji. Zakres obowiązków: montaż serwis (przepompowywanie, tłoczenie, oczyszczanie ścieków) na terenie województw: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
AWATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-17 - Rybnik (śląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Charakterystyka pracy: dbanie o stanowisko pracy, w tym higiena pracy, salonu, dezynfekcja osobista, narzędzi, stanowiska pracy, salonu, mycie włosów, modelowanie, strzyżenia oraz koloryzacja. Wynagrodzenie miesięczne. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
SALON FRYZJERSKI BROCANTE MAGDALENA FORNAL - 2020-11-17 - Rybnik (śląskie)

ELEKTROMECHANIK (TECHNIK SERWISU- SERWISANT) - od 2 730 PLN

Wykształcenie zawodowe: elektryk, automatyk. Mile widziane uprawnienia SEP. Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji. Zakres obowiązków: serwis urządzeń elektromechanicznych (przepompowywanie, tłoczenie, oczyszczanie ścieków) na terenie województw: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
AWATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-17 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK TRANSPORTU POSIŁKÓW - od 2 600 PLN

Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna, sprawnośc fizyczna. Równoważny czas pracy w co drugi dzień od 7:00 do 19:00. Charakterystyka pracy: przewożenie szaf cateringowych z posiłkami na oddziały szpitalne z kuchni centralnej, dbanie o czystość szaf cateringowych. Wynagrodzenie miesięczne. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
IMPEL CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2020-11-17 - Rybnik (śląskie)

PROJEKTANT LUB ASYSTENT PROJEKTANTA MOSTOWEGO - od 2 600 PLN

Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe: konstrukcje budowlane/mosty i tunele podziemne, znajomość j. angielskiego na poziomie A2. Charakterystyka pracy: opracowywanie dokumentacji projektowej branży mostowej, uzgadnianie dokumentacji, koordynacja projektów branżowych, wykonywanie obliczeń statystycznych konstrukcji oraz projektów konstrukcyjnych (obiekty inżynierskie). Wynagrodzenie do uzgodnienia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub osobisty po wcześniejszym umówieniu.
DMK INŻYNIERIA SP. Z O.O. - 2020-11-16 - Rybnik (śląskie)

PROJEKTANT LUB ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY SANITARNEJ - od 2 600 PLN

Wymagane wykształcenie wyższe - inżynieria środowiska, specjalizacja: wodociągi i kanalizacja, prawo jazdy kat. B, znajomość programu Auto CAD, Profil Koordynator, znajomość j. angielskiego na poziomie A2. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Charakterystyka parcy: opracowywanie dokumentacji projektowej branży sanitarnej, uzgadnianie dokumentacji, koordynacja projektów branżowych. Kontakt z pracodawcą telefoniczny, osobisty po wcześniejszym umówieniu.
DMK INŻYNIERIA SP. Z O.O. - 2020-11-16 - Rybnik (śląskie)

MONTAŻYSTA RUSZTOWAŃ - od 2 600 PLN

Wymagania: wykształcenie zawodowe, min. 2 lata doświadczenia w zawodzie, zdolność do pracy pow. 3 metrów, uprawnienia montera rusztowań, umiejętność pracy w zespole. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Charakterystyka pracy: przygotowanie i transport elementów do budowy rusztowań, montaż rusztowań na wyznaczonym obszarze, demontaż rusztowań i uporządkowanie terenu po zakończonej pracy. Praca głównie na rusztowaniach modułowych na obiektach energetycznych w województwie śląskim. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
PAWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2020-11-16 - Rybnik (śląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 600 PLN

Wymagane wykształcenie kierunkowe, doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, bardzo dobra ogranizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole, sumienność. Praca na dwie zmiany 7:00-15-00, 11:00-19:00. Wynagrodzenie + premia. Charakterystyka pracy: naprawa elementów blacharskich, samochodów z samodzielnym demnontażem i montażem osprzętu, przestrzeganie prawidłowej technologii napraw samochodów, prezyzyjne i efektywne przeprowadzanie napraw, dbanie o jakość i terminowość. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu lub telefoniczny.
FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI - 2020-11-16 - Rybnik (śląskie)

KUCHARKA/ARZ - od 2 600 PLN

Mile widziane doświadczenie w ww. zawodzie. Praca od 9:00 do 18:00 oraz w sobotę i niedzielę. Wynagrodzenie + premia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub osobisty po wcześniejszym umówieniu.
FIRMA BOSMAN S.C. BORNER DANUTA, BORNER TOMASZ - 2020-11-16 - Rybnik (śląskie)

MONTER PRZEMYSŁOWYCH IZOLACJI TERMICZNYCH - od 2 600 PLN

Wymagania: wykształcenie zawodowe, min. 1rok doświadczenia w zawodzie, zdolność do pracy pow. 3 metrów, umiejętność wymiarowania elementów, rysowania szablonów, prefabrykacji elementów blaszanych. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Charakterystyka pracy: prefabrykacja i montaż przemysłowych izolacji termicznych. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
PAWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2020-11-16 - Rybnik (śląskie)

PIEKARZ - od 2 600 PLN

Wykształcenie dowolne, osoba z doświadczeniem w zawodzie - piekarza. Praca od 22:00 do 6:00. Kontakt telefoniczny z pracodawcą
"SPOŁEM" PSS RYBNIK - 2020-11-13 - Rybnik (śląskie)

KRAWIEC - od 2 600 PLN

Wykształcenie dowolne, osoba z doświadczeniem. Szycie sukien ślubnych oraz wykonywanie poprawek krawieckich. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
SARA 1 SPÓŁKA CYWILNA - 2020-11-13 - Rybnik (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 3 500 PLN

Wykształcenie dowolne, mile widziane doświadczenie. Praca na ul. Barbary 14. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub emailowy: omegasp (at) onet.pl
OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-13 - Rybnik (śląskie)

TOKARZ CNC - od 4 160 PLN

Wymagane wykształcenie min. średnie techniczne, 3 lata pracy na tokarkach, dobra znajomość systemu sterowania Heidenhain, uprawnienia do obsługi suwnicy, znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi. Wynagrodzenie + premia uzależniona od umiejętności. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: kadry (at) artech-rybnik.com.pl.
ARTECH RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-12 - Rybnik (śląskie)

MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 3 400 PLN

Wykształcenie zawodowe, doświadczenie 3-5 lat. Malowanie konstrukcji stalowych. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: sekretariat (at) artech-rybnik.com.pl
ARTECH RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-12 - Rybnik (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 17 PLN

Wykonywanie prac budowlanych: gładź, malowanie, tapetowanie, docieplenia itp. Może być osoba do przyuczenia. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
AFBUD FILA ADAM - 2020-11-12 - Rybnik (śląskie)

ELEKTRYK SAMOCHODOWY - od 3 200 PLN

Wymagane wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe, min. ostatnie 3 lata doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku, prawo jazdy kat. B. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
POLCAB N. GAMOŃ SPÓŁKA JAWNA - 2020-11-10 - Rybnik (śląskie)

SEKRETARKA - 1 440 PLN

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik prosimy o kontakt do swojego doradcy klienta. Refundacja w ramach stażu. Charakterystyka stażu: przyjmowanie i sortowanie dokumentów, weryfikacja poprawności wystawionych i otrzymanych dokumentów, sporządzanie raportów i zestawień itp.
kontakt przez PUP - 2020-11-10 - Rybnik (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 3 200 PLN

Wymagane wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe, min. ostatnie 3 lata doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku, prawo jazdy kat. B. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
POLCAB N. GAMOŃ SPÓŁKA JAWNA - 2020-11-10 - Rybnik (śląskie)

ELEKTRONIK SAMOCHODOWY - od 3 200 PLN

Wymagane wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe, min. ostatnie 3 lata doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku, prawo jazdy kat. B. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
POLCAB N. GAMOŃ SPÓŁKA JAWNA - 2020-11-10 - Rybnik (śląskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 600 PLN

Wykształcenie dowolne. Wymagane uprawnienia do obsługi ładowarki jednonaczyniowej, kołowej, klasa do 20 ton. Mile widziane prawo jazdy kat. VKontakt z pracodawcą telefoniczny.
SEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-06 - Rybnik (śląskie)

ELEKTROMONTER - 2 600 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie średnie techniczne, uprawnienia SEP kat. E, prawo jazdy kat. B. Możliwość przyuczenia do zawodu. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Podania składać e-mailem: hurt-detal.dartech (at) wp.pl
DARIUSZ WYLEŻOŁ - DARTECH - 2020-11-06 - Rybnik (śląskie)

POKOJOWA (DZIAŁ PIELĘGNACYJNO OPIEKUŃCZO REHABILITACYJNY) - 1 440 PLN

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik prosimy o kontakt do swojego doradcy klienta. Refundacja w ramach stażu. Charakterystyka stażu: stałe i systematyczne utrzymywanie czystości na powierzonym odcinku pracy, obsługiwanie mieszkańców, utrzymywanie czystości łóżek, stolików przyłóżkowych itp., sprzątanie i wietrzenie pokoi, zmiana bielizny pościelowej, firan itp., znoszenie brudnej bielizny z pomieszczeń na powierzonym odcinku pracy do pralni i czystej bielizny z pralni do pokoju, pomaganie pielęgniarce przy obsłudze mieszkańców, przynoszenie posiłków, karmienie chorych mieszkańców, udzielanie pomocy mieszkańcom przy zaspakajaniu potrzeb fizjologicznych itp. Staż od godz. 7:00 do 15:00 oraz od 11:00 do 19:00, od poniedziałku do piątku.
kontakt przez PUP - 2020-11-06 - Rybnik (śląskie)

STOLARZ - od 4 300 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe - kierunkowe oraz doświadczenie w ww. zawodzie. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny. Podania można składać e-mailowo: stolarstwo (at) blazel.pl
STOLARSTWO BOGDAN BLAZEL - 2020-11-06 - Rybnik (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 2 600 - 4 000 PLN

Wykształcenie dowolne, mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych oraz prawo jazdy kat. B. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Podania składać e-mailem: hurt-detal.dartech (at) wp.pl
DARIUSZ WYLEŻOŁ - DARTECH - 2020-11-06 - Rybnik (śląskie)

następna strona

bezpieczne zakupy - erli.pl