Praca DORADCA KLIENTA Ciechanów MULTI SFERA SP ZOO

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa klientów w zakresie kredytów i ubezpieczeń, realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, uczestnictwo w akcjach marketingowych i promocyjnych.

Data publikacji: 2016-04-26

Lokalizacja: Ciechanów (mazowieckie)

Pracodawca: MULTI SFERA SP ZOO

Miejsce pracy:
06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Profesjonalna obsługa klientów w zakresie kredytów i ubezpieczeń, realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, uczestnictwo w akcjach marketingowych i promocyjnych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ciechanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ciechanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ciechanów

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie- minimum średnie zawodowe, doświadczenie zawodowe- mile widziane, uprawnienia- prawo jazdy kat. B, komunikatywność.

Nazwa pracodawcy: MULTI SFERA SP ZOO

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV na ares: rekrutacja (at) multisfera.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: ciechanowski

Gmina pracodawcy: Ciechanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ciechanów

Adres strony pracodawcy: www.multisfera.pl

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta