Praca SALEMAX Maciej Makowski - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy SALEMAX Maciej Makowski, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 138 ofert pracy SALEMAX Maciej Makowski.

następna strona
DORADCA KLIENTA W PLACÓWCE BANKOWEJ - od 3 000 PLN

- bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej,- sprzedaż produktów banku,- kompletowanie dokumentacji klientów,- sporządzanie wniosków i umów kredytowych
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-04-18 - Chełmno (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA W PLACÓWCE BANKOWEJ - 2 000 - 4 000 PLN

Bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej, sprzedaż produktów banku, kompletowanie dokumentacji klientów, sporządzanie wniosków i umów kredytowych. Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, min 6 miesięcy doświadczenia w kontakcie z klientem niezależnie od branży, umiejętności sprzedażowe, biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, znajomość MS Office. Miejsce wykonywania pracy Wejherowo.
SALEMAX Maciej Makowski - 2017-04-18 - Wejherowo (pomorskie)

- bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej,- profesjonalna sprzedaż produktów banku,- kompletowanie dokumentacji klientów,- sporządzanie wniosków i umów kredytowych,- obsługa kasowa.
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-04-06 - Oświęcim (małopolskie)

- bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej,- sprzedaż produktów banku,- kompletowanie dokumentacji klientów,- sporządzanie wniosków i umów kredytowych,- obsługa kasowa
Salemax Maciej Makowski - 2017-04-05 - Skawina (małopolskie)

KIEROWNIK PLACÓWKI BANKOWEJ - 2 000 - 4 000 PLN

aktywne i efektywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz z sektora mikro, nadzór nad realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych, terminowe raportowanie wyników sprzedażowych, zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów Banku, budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami, zarządzanie podległą placówką oraz zarządzanie zespołem sprzedażowym, aktywne wsparcie i motywowanie pracowników, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-03-31 - Polkowice (dolnośląskie)

KIEROWNIK PLACÓWKI BANKOWEJ - od 4 000 PLN

•aktywne i efektywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz z sektora mikro,•nadzór nad realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych,•terminowe raportowanie wyników sprzedażowych,•zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów Banku,•budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami,•zarządzanie podległą placówką oraz zarządzanie zespołem sprzedażowym,•aktywne wsparcie i motywowanie pracowników,•kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-03-31 - Rawicz (wielkopolskie)

Salemax Maciej Makowski - 2017-03-27 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

Obługa klientów w placówce, sprzedaż produktów banku.
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-03-24 - Krapkowice (opolskie)

bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej, sprzedaż produktów banku, kompletowanie dokumentacji klientów, sporządzanie wniosków i umów
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-03-21 - Radzionków (śląskie)

Salemax Maciej Makowski - 2017-03-18 - Radlin (śląskie)

- Bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej, sprzedaż produktów banku, kompletowanie dokumentacji klientów, sporządzanie wniosków i umów kredytowych.- Wynagrodzenie: 3000 zł/brutto + prowizja. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca w godzinach: 9:00-17:00. Wykształcenie min. średnie ogólnokształcące. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy w pracy w kontakcie z klientem. Wymagana umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem, umiejętność obsługi klienta. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 531-991-020) (9:00-17:00) lub e-mail: k.hoffmann (at) franczyzabanku.pl
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-03-17 - Katowice (śląskie)

- Bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej.- Sprzedaż produktów banku.- Kompletowanie dokumentacji klientów.- Sporządzanie wniosków i umów kredytowych.
Salemax Maciej Makowski - 2017-03-17 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SALEMAX Maciej Makowski - 2017-03-16 - Bagatela (wielkopolskie)

sprzedaż produktów bankowych (kredyty, kart, kredytowe, debety, konta, lokaty), bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce, kompletowanie dokumentacji.
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-03-14 - Tarnowskie Góry (śląskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej, sprzedaż produktów bankowych, kompletowanie dokumentacji klienta, sporządzanie wniosków i umów kredytowych; WYMAGANIA: wykszt. średnie, min. 6 mies. w kontakcie z klientem, umiejętności sprzedażowe, biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, znajomość MS Office; MIEJSCE PRACY: Lubliniec
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-03-14 - Katowice (śląskie)

DORADCA KLIENTA W PLACÓWCE BANKOWEJ (ZGORZELEC) - 2 000 - 4 000 PLN

sprzedaż produktów banku, bieżąca obsługa operacyjna klienta, sporządzanie umów, kompletowanie dokumentacji
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-03-14 - Zgorzelec (dolnośląskie)

- bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej, - sprzedaż produktów Banku, - sporządzanie wniosków i umów
SALEMAX Maciej Makowski - 2017-03-13 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

DORADCA KLIENTA W PLACÓWCE BANKOWEJ (BOGATYNIA) - 2 000 - 4 000 PLN

-sprzedaż produktów banku, bieżąca obsługa operacyjna klienta, sporządzanie umów, kompletowanie dokumentacji
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-03-13 - Bogatynia (dolnośląskie)

bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej, sprzedaż produktów bankowych, kompletowanie dokumentacji klientów, sporzadzanie umów kredytowych, aktywny udział w funkcjonowaniu placówki
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-03-09 - Syców (dolnośląskie)

Salemax Maciej Makowski - 2017-03-06 - Nowy Targ (małopolskie)

bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej, sprzedaż produktów bankowych, kompletowanie dokumentów klientów, sporządzanie wniosków i umów kredytowych
SALEMAX Maciej Makowski - 2017-03-03 - Katowice (śląskie)

DORADCA KLIENTA W PLACÓWCE BANKOWEJ - do 3 000 PLN

Bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej.Sprzedaż produktów banku. Kompletowanie dokumentacji klientów. Sporządzanie wniosków i umów kredytowych.
Salemax Maciej Makowski - 2017-03-03 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - 2 000 - 4 000 PLN

Bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej, sprzedaż produktów banku, kompletowanie dokumentacji klientów, sporządzanie wniosków i umów kredytowych.
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-03-02 - Kolno (podlaskie)

Bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej, sprzedaż produktów Banku, kompletowanie dokumentacji klientów, sporządzanie wniosków i umów kredytowych.Wyskość wynagrodzenia 3000 zł/brutto + prowizja. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mail.
Salemax Maciej Makowski - 2017-03-01 - Płońsk (mazowieckie)

Salemax Maciej Makowski - 2017-02-27 - Kielce (świętokrzyskie)

- bieżąca obsługa operacyjna Klientów w placówce bankowej,- sprzedaż produktów Banku,- obsługa kasowa,- sporządzanie wniosków i umów kredytowych,- kompletowanie dokumentacji Klientów
Salemax Maciej Makowski - 2017-02-20 - Nowy Targ (małopolskie)

sprzedaż produktów banku, bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce, kompletowanie dokumentacji klientów, sporządzanie wniosków i umówkredytowych, aktywny udział w funkcjonowaniu placówki
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-02-17 - Świętochłowice (śląskie)

bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej, sprzedaż produktów banku, sporządzanie wniosków i umów kredytowych
SALEMAX Maciej Makowski - 2017-02-17 - Ostrołęka (mazowieckie)

- bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej,- sprzedaż produktów Banku,- kompletowanie dokumentacji Klientów,- sporządzanie wniosków i umów kredytowych
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-02-10 - Rawicz (wielkopolskie)

MOBILNY DORADCA KLIENTA - od 3 000 PLN

- aktywna sprzedaż produktów bankowych,- kompletowanie dokumentacji klientów,- sporządzanie wniosków i umów kredytowych
SALEMAX MACIEJ MAKOWSKI - 2017-02-01 - Lębork (pomorskie)

MOBILNY DORADCA KLIENTA - 3 000 - 4 000 PLN

Aktywna sprzedaż produktów banku, pozyskiwanie klientów na produkty bankowe, sporządzanie wniosków i umów kredytowych, kompletowanie dokumentacji klientów. Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, min. 6 m-cy doświadczenia w kontakcie z klientem, umiejętności sprzedażowe, biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, prawo jazdy kat. B.
SALEMAX Maciej Makowski - 2017-02-01 - Lębork (pomorskie)