Praca DORADCA DS ROLNICTWA Sieniawa Bio-Concept Plus Andrzej Brzyski

Rynek 1, 37-530 Sieniawa, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Kontakt z aktualnie współpracującymi producentami rolnymi ekologicznymi oraz przede wszystkim nawiązywanie kontaktów i podpisywanie umów kontraktacyjnych z pozostałymi rolnikami ekologicznymi na wybranym obszarze działania (województwo podkarpackie i ościenne).Kontakt mail; md (at) bio-concept.pl

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA DS ROLNICTWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sieniawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przeworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sieniawa

Zawód: pozostali przedstawiciele handlowi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Komunikatywność, umiejętność i doświadczenie w kontaktach z producentami rolnymi

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Bio-Concept Plus Andrzej Brzyski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV przesyłać na mail: md (at) bio-concept.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: przeworski

Gmina pracodawcy: Sieniawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sieniawa

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali przedstawiciele handlowi

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016