Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE Legionowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pomoc dzieciom i uczniom w rozbieraniu sie i ubieraniu przed ćwiczeniami i wyjściem na dwór. Opieka w czasie spacerów i wycieczek. Pomoc w czynnościach higienicznych. Pomoc nauczycielowi w prowadzeniu zajęć.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Legionowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 16.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi niepełnosprawnymi.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Adres strony pracodawcy: http://www.pzszsl.republika.pl/home.html

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Działalność wspomagająca edukację

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA K/M - od 2 700 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Czernichów (śląskie)

OBSŁUGA RECEPCJI/ MARKETING - od 1 850 PLN

Obsługa recepcji, przygotowanie ofert handlowych, rozliczanie kasy, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Gryfów Śląski (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

ZAŁATWIANIE SPRAW ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA BIZNESOWY - od 2 250 PLN

Sprzedaż usług sieci telekomunikacyjnej, kontakt z klientem, obsługa klienta, przygotowywanie ofert handlowych, obsługa posprzedażowa, przyjmowanie i obsługa zgłoszeń, wysyłka dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Błaszki (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 700 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami wietnamskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY/POMOC KADROWO-PŁACOWA - od 1 850 PLN

obsługa sekretariatu, obsługa korespondencji, proste redagowanie pism, pomoc w dziedzinie kadr i płac
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

-obsługa programów technicznych, sporządzanie dokumentacji technicznych, wykonywanie kosztorysów,-doradztwo klientów w zakresie zakupu i montażu urządzeń grzewczych i sanitarnych,-obsługa programu SUBIEKT GT, KASIARZ GT,-sporzadzanie umów z klientami pod nadzorem opiekuna
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Lednica Górna (małopolskie)

POSADZKARZ-PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Stanomino (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Zgdonie z programem stażu. Oferta skierowana dla osób poniżej 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, składanie zamówień, wystawianie faktur, sprzątanie sklepu, prowadzenie inwentaryzacji, ważenie towaru, układanie towaru na półkach
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Wardyń (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

staż - segregacja wniosków, przyjmowanie, kserowanie i upinanie akt podatkowych, przygotowanie pism do wysyłki, wprowadzanie danych do systemu POLTAX, kopertowanie, adresowanie, paczkowanie, przygotowanie dokumentów do archiwum,pomoc inspektorom na rejonach, wprowadzanie danych do systemów informatycznych, sprawdzanie poprawności wprowadzanych dokumentów za pomocą dostępnych narzędzi systemowych, wykonywanie drobnych prac biurowych. Praca przy komputerze - ok. 4h/dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MURARZ - do 2 000 PLN

wykonywanie prac murarskich
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Golina (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 T - od 4 000 PLN

prowadzenie busa po krajach UE, załadunek i rozładunek towarów, masa całkowita do 3,5 t
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Pińczów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Białystok (podlaskie)

Prowadzenie dokumentacji firmy, przygotowanie opisów produktów, kompletowanie zmówień.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Krzeczów (małopolskie)

POMOCNIK HYDRAULIKA - 997,4 PLN

pomocnik hydraulika
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Góra (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Zgodnie z progarmem stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Bielsko-Biała (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

-przyjmowanie, wydawanie materiału-obsługa wózka widłowego-utrzymanie porządku na magazynie-rozmieszczanie i układanie towaru-prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Obsługa klienta, układanie towaru, sprawdzanie terminów ważności, porządkowanie sali sprzedażowej oraz zaplecza, Odbiór ilościowy oraz jakościowy towaru, obsługa kasy fiskalnej. Praca w godz. 5.30 - 19.30. Oferta skierowana dla osób w wieku 30-50 lat w ramach programu realizowanego ze środków rezerwy FP.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Brzesko (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, sprzedaż i oferowanie usług
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

Sprzedaż bezpośrednia, wykładanie towaru, dbanie o czystość sklepu.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Turzyniec (lubelskie)

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Mława (mazowieckie)

-zapoznanie sie ze stanowiskiem pracy-składanie zamówień na towar-obsługa klienta-sprzedaż produktów-utrzymanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Świebodzin (lubuskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie potraw
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Baboszewo (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

sprzedaż wyrobów firmy
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Kraśnik (lubelskie)

ELEKTROMONTER - od 1 750 PLN

Montaż wiązek kablowych i szaf sterowniczych
kontakt przez PUP - 2015-11-09 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 2 265 PLN

Praca nauczyciela przedszkola. Oferta skierowana dla osób do 30 roku życia zarejestrowanych w PUP.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Zamość (kujawsko-pomorskie)