Praca Serock - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Serock, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 162 ofert pracy Serock.

następna strona
STOLARZ - od 2 000 PLN

szlifowanie, malowanie, struganie, frezowanie, łączenie drewnianych elementów, montaż
kontakt przez PUP - 2017-10-18 - Serock (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH - od 2 900 PLN

Dbałość o stan techniczny i naprawę urządzeń na terenie hotelu, osiąganie optymalnych parametrów użytkowych urządzeń i systemów oraz pilnowanie działań prewencyjnych w zakresie wyposażenia technicznego obiektu.
Hotel Narvil Sp. z o.o. - 2017-10-06 - Serock (mazowieckie)

RATOWNIK - od 2 800 PLN

Pełnienie dyżuru na wyznaczonym stanowisku, stałe obserowanie lustra wody. Reagowanie na każde wezwanie pomocy oraz podejmowanie akcji ratowniczej. Reagowanie na wszelkie wypadki naruszania regulaminu basenu. Przygotowanie i konserwacja sprzętu ratowniczego. Prowadzenie zajęć nauki pływania.
Hotel Narvil Sp. z o.o. - 2017-10-06 - Serock (mazowieckie)

PRACOWNIK OGRODNICZO-PORZĄDKOWY - od 2 500 PLN

- utrzymywanie w ładzie i porządku terenu zewnętrznego - dokonywanie nasadzeń roślin zielonych- pielęgnacja terenu zewnętrznego- koszenie, nawożenie, przycinanie i pielenie roślin - odśnieżanie w okresie zimowym- czyszczenie tarasów, mebli ogrodowych- drobne prace konserwacyjno-naprawcze w terenie- dbanie o powierzony sprzęt gospodarczy
Hotel Narvil Sp. z o.o. - 2017-10-06 - Serock (mazowieckie)

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY - od 3 000 PLN

Diagnostyka samochodów do 3/5 t. Praca na stacji kontroli pojazdów.
Mechanika Pojazdowa S.C. Popowski Kazimierz Gabriela Kioch Krzysztof Kioch - 2017-10-02 - Serock (mazowieckie)

PORTIER - od 2 300 PLN

Pomoc przy przenoszeniu bagaży. Obsługa szatni i bagażowni hotelowej (opieka nad rzeczami pozostawionymi przez gości). Kierowanie gości do właściwych miejsc lub osób.
Hotel Narvil Sp. z o.o. - 2017-09-13 - Serock (mazowieckie)

FLORYSTA- SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wykonywanie kompozycji kwiatowych z kwiatów ciętych i doniczkowych, obsługa klienta, przyjmowanie i wykładanie towaru na półki
Kwiaciarnia "Stokrotka" Marcin Izbaner - 2017-09-12 - Serock (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

obsługa klienta, wykładanie i przyjmowanie towaru, wykonywanie prac związanych z funkcjonowaniem kwiaciarni i całego asortymentu
Kwiaciarnia "Stokrotka" Marcin Izbaner - 2017-09-12 - Serock (kujawsko-pomorskie)

DEKARZ/ POMOCNIK DEKARZA - 14 - 18 PLN

Wykonywanie pokryć dachowych, obróbka blachy, dachówki i innych, montaz rynien, wykonywanie elementów wentylacyjnych z blachy.
''INSTAL- DACH'' Kamiński Łukasz - 2017-09-07 - Serock (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 16 PLN

Zabudowa K_G, szpachlowanie, gipsowanie, malowanie. Prace remontowe, adaptacja pomieszczeń, obiektów użyteczności publicznej m.in. szpitale, elektrociepłownie.
NORBUD Norbert Wrzesiński - 2017-09-07 - Serock (mazowieckie)

KUCHARZ - od 3 500 PLN

Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami. Dbanie o estetykę i walory smakowe przygotowanych potraw. Dbanie o maksymalne i ekonomiczne wykorzystanie powierzonych produktów. Dbanie o porządek i higienę na stanowiskach pracy. Kontrolowanie jakości używanych produktów, ich świeżości oraz dat przydatności do spożycia. Segregacja odpadów.
Hotel Narvil Sp. z o.o. - 2017-08-28 - Serock (mazowieckie)

KELNER - od 2 500 PLN

Przestrzeganie standardów obsługi obowiązujących w Hotelu, dbałość o utrzymanie ładu i porządku na powierzonym stanowisku pracy, stała troska o powierzone mienie hotelowe, zgłaszanie przełożonym wszelkich uwag i sugestii gości.
Hotel Narvil Sp. z o.o. - 2017-08-28 - Serock (mazowieckie)

RECEPCJONISTA/KA - od 2 800 PLN

Rejestrowanie gości hotelowych. Przydzielania pokoi. Prowadzenie i rozliczanie rachunków związanych z pobytem gościa. Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych.
Hotel Narvil Sp. z o.o. - 2017-08-28 - Serock (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 200 PLN

Przygotowywanie posiłków, obróbka wstępna.
IGUANA CATERING SPÓŁKA CYWILNA - 2017-08-25 - Serock (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 13 PLN

Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym, czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn, oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy, doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom, pozostałe prace porządkowe, mające na cale utrzymanie kuchni w czystości, oraz ułatwienie pracy całej obsłudze lokalu.
IBD BUSINESS SCHOOL Sp. z o.o. - 2017-08-03 - Serock (mazowieckie)

INSTRUKTOR SPORTU - od 2 000 PLN

Planowanie i realizowanie budżetu w części dotyczącej sportu oraz planu pracy OSiR na kolejny rok oraz ich realizacja w zakresie dział. podst., wyszukiwanie dostępnych źródeł finansowania w zakresie kultury fizycznej np.ze środków europ oraz uczestnictwo w opracowywaniu wniosków, ich realizacja i rozliczanie; nadzór nad właściwym wykorzystaniem obiektów sportowych urządzeń i sprzętów Ośrodka; prowadzenie działań na rzecz upowszechniania różnorodnych form kultury fizycznej; planowanie i organizowanie imprez sportowych i rekreacyjnych; organizowanie i nadzór nad pracą sekcji, drużyn sportowych i innych występujących w rozgrywkach ligowych oraz pracą instruktorów zatrudnionych do ich prowadzenia; pełnienie dyżurów instruktorskich zgodnie z ustalonym harmonogramem i kierowanie pracą Ośrodka w czasie ich pełnienia; współdziałanie ze szkołami, stowarzyszeniami i innymi organizacjami i instytucjami w celu popularyzacji i rozwoju kultury fizycznej
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Serocku - 2017-07-28 - Serock (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 13 PLN

Czynności pomocnicze, związane z przygotowaniem posiłków w kuchni, utrzymanie czystości na miejscu pracy.
WADWICZ GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-07-26 - Serock (mazowieckie)

KELNER - od 13 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, doradzanie i zachęcanie do zamówienia posiłków z karty dań, uprzejme zachowanie wobec klienta, sprzątanie stolików, dbanie o porządek na sali.
WADWICZ GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-07-25 - Serock (mazowieckie)

POMOCNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

mieszanie zaprawy, polewanie bloczków, układanie kostki brukowej, murowanie, gipsowanie, malowanie, docieplanie
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Serock (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA- OFERTA PRACY W RAMACH REFUNDACJI WYNAGRODZENIA, NAGRÓD I SKŁADEK ZUS DLA BEZROBOTNYCH DO 30 ROKU ZYCIA. - od 2 000 PLN

Sprzedaż w markecie. Układanie towaru na półkach, pomoc w załadunku, cenowanie, doradzanie klientom.
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Serock (mazowieckie)

POKOJOWA - od 2 300 PLN

Sprzątanie wszystkich zwolnionych i zajętych w danym dniu pokoi i łazienek zgodnie z instrukcją. Codzienne sprawdzanie i odświeżanie pokoi. Odkurzanie i czyszczenie wykładzin. utrzymanie w nienagannej czystości pomieszczeń i magazynków na danym piętrze. Sporządzanie dziennych kontrolek bielizny i raportów sprzątania. Mycie okien, parapetów, balkonów.
Hotel Narvil Sp. z o.o. - 2017-07-11 - Serock (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Praca w warsztacie samochodowym, jeżdżenie po częsci zamienne.
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Serock (mazowieckie)

STEWARD - od 2 080 PLN

utrzymanie wysokiego stanu czystości w części gastronomicznej Hotelu, stosowanie środków chemicznych i uzradzeń wg zasad systemu HACCAP ,
Hotel Narvil Sp. zo.o. Serock - 2017-07-06 - Serock (mazowieckie)

PRACOWNIK OGRODNICZO-PORZĄDKOWY - od 2 500 PLN

- utrzymywanie w ładzie i porządku terenu zewnętrznego - dokonywanie nasadzeń roślin zielonych- pielęgnacja terenu zewnętrznego- koszenie, nawożenie, przycinanie i pielenie roślin - odśnieżanie w okresie zimowym- czyszczenie tarasów, mebli ogrodowych- drobne prace konserwacyjno-naprawcze w terenie- dbanie o powierzony sprzęt gospodarczy
Hotel Narvil Sp. z o.o. - 2017-06-28 - Serock (mazowieckie)

POMOCNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Dbanie o utrzymanie czystości w biurze, wykonywanie obowiązków zleconych przez pracodawcę, sprawdzanie i odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, obsługa urządzeń znajdujących się w biurze, nadzór nad dkumentami firmowymi, organizacja własnej pracy w celu prawidłowego funkcjonowania biura.
Zajazd pod Złotym Okoniem Marek Grabowski - 2017-06-27 - Serock (mazowieckie)

LISTONOSZ - od 2 200 PLN

Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów, prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów, zbieranie i aktualizacja danych dot. rejonu doręczeń oraz bazy adresowej firm, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, monitorowanie estetyki i stanu technicznego nadawczych i oddawczych skrzynek pocztowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A.
"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA" - 2017-06-26 - Serock (mazowieckie)

MANAGER RESTAURACJI - od 2 500 PLN

Zarządzanie pracownikami restauracji, dbanie o miłą atmosferę wewnątrz zespołu, jak i w sali restauracyjnej, sprawowanie kontroli nad kadrą pracowniczą, organizacja wszelkiego rodzaju imprez na terenie restauracji, dbanie o rozwój restauracji i jej renomę na rynku.
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Serock (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA HYDRAULICZNEGO - od 2 000 PLN

załadunek i wyładunek towarów, prace transportowe
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Serock (kujawsko-pomorskie)

KOORDYNATOR OBSŁUGI GASTRONOMII - od 4 000 PLN

Bieżąca kontrola prawidłowości funkcjonowania Działu Obsługi Gastronomicznej.Uczestniczenie w konsultacjach dotyczących awansowania pracowników lub udzielania kar dyscyplinarnych podległym pracownikom.Stała kontrola wyglądu zewnętrznego pracowników oraz przestrzegania przez nich zasad utrzymania higieny osobistej.Przestrzeganie obowiązujących standardów obsługi w dziale.Przekazywanie personelowi informacji dotyczących pracy działu otrzymanych od przełożonego.Nadzór nad prawidłowym zaplanowaniem, przebiegiem i rozliczeniem końcowym funkcji bankietowych zgodnie z procedurami obowiązującymi w Hotelu.Prawidłowe rozliczanie i dysponowanie pogotowiem kasowym.Nadzór nad prawidłowym wystawianiem rachunków dla gości.Kontrola stanu i czystości sprzętu oraz urządzeń stanowiących wyposażenie działu.Kontrola rejestrów temperatury dań serwowanych dla konsumentów wg. Systemu HACCP - imprezy wyjazdowe outside.Kontrola wizualna serwowanych potraw i napoi pod względem jakościowym.
Hotel Narvil Sp. z o.o. - 2017-06-20 - Serock (mazowieckie)

BARMAN - od 2 500 PLN

- Przestrzeganie standardów obsługi obowiązujących w Hotelu.- Dbałość o utrzymanie ładu i porządku na powierzonym stanowisku pracy.- Prawidłowe wystawianie rachunków dla gości.- Przygotowywanie drinków i napojów mieszanych wg. ustalonych receptur.- Przestrzeganie obowiązujących procedur w zakresie:a) pobierania towaru z magazynu,b) wydawania towaru z baru,c) rozliczania wydanego towaru.
Hotel Narvil Sp. z o.o. - 2017-06-20 - Serock (mazowieckie)

następna strona

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Wybierz kraj