Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO Mroczno ZESPÓŁ SZKÓŁ W MROCZNIE

13-324 Mroczno 22A, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
praca asystenta nauczyciela z dzieckiem niepełnopsrawnym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mroczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowomiejski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grodziczno

Zawód: nauczyciel nauczania początkowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 24.06.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: ZESPÓŁ SZKÓŁ W MROCZNIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, dokumenty potwierdzające wykształcenie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 8.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: nowomiejski

Gmina pracodawcy: Grodziczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mroczno

Numer budynku pracodawcy: 22A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Zawód wykonywany przez pracownika: nauczyciel nauczania początkowego