Praca ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU Grudziądz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: wg załacznika

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 06.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*

Podobne oferty pracy

MAKLER PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH - od 2 000 PLN

POŚREDNICTWO W TRANSAKCJACH KUPNA I SPRZEDAŻY PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Kraków (małopolskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

obsługa zagęszczarki, prace brukarskie
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI- BRANŻA MOTORYZACYJNA - od 2 344,71 PLN

Praca w dziale montażu, obsługa maszyn i urządzeń do produkcji elementów gumowych w branży motoryzacyjnej, kontrola jakości i pakowanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Częstochowa (śląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Sierpc (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Gdańsk (pomorskie)

LABORANT MIKROBIOLOGICZNY - 997,4 PLN

Pobieranie próbek do badań hałasu, zapylenia, czynników chemicznych na stanowiskach pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Nowy Targ (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

Pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Goniądz (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Sułkowice (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 4 100 - 5 500 PLN

wykonywanie prac wykończeniowo - budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Szadek (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

dokonywanie załadunku przy pomocy ciągnika z ładowaczem
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Hrubieszów (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI POSPRZEDAŻOWEJ - 997,4 PLN

wsparcie administracji portalu klienta, udział w przygotowaniu harmongramu i planu sprzedaży, wsparcie administracji bazy zamówień i wysyłek
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Mielec (podkarpackie)

SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI - 997,4 PLN

Specjalista kontroli jakości
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Kamienica Polska (śląskie)

MŁODSZY KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

wsparcie głównej księgowej
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Kościan (wielkopolskie)

STAŻ - REFERENT DS ODPADÓW SPECJALNYCH - 997,4 PLN

pon- pt 8-16
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientów, wypełnianie dokumentacji HACCP, wykładanie towaru na półki, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Bodzanów (mazowieckie)

KUCHARZ - od 13,09 PLN

- Przygotowywanie posiłków kuchni polskiej zgodnych z karta dań, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.- Wynagrodzenie: 13,09 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 rok, z możliwością podpisania kolejnej umowy.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 11:00-23:00 + soboty, niedziele. Wymagane wykształcenie min. zawodowe gastronomiczne lub inna szkoła gastronomiczna. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku w gastronomii. Wymagana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna). Wymagana umiejętność samodzielnej pracy na stanowisku, umiejętność pracy zespołowej, znajomość podstawowych zasad sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Katowice (śląskie)

MONTER URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH I GASTRONOMICZNYCH - od 1 850 PLN

naprawa, montaż urządzeń gastronomicznych do kuchni przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SZLIFIERZ-OSTRZARZ - od 2 300 PLN

ostrzenie głowic strugarskich, frezów, pił trakowych, wierteł. Wymiana noży w głowicach
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Sławno (zachodniopomorskie)

KIEROWCA-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

dowóz i sprzedaż gotowych wyrobów kamiennych
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Piława Górna (dolnośląskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

przygotowywanie terenu pod założenia ogrodowe; wycinak drzew, krzewów, cięcie formujace drzew i krzewów; plantowanie nawiezionej ziemi, sadzenie drzew, krzewów, roślin jednorocznych; zakładanie oczek wodnych; wykonywanie trawników
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Szczuka (kujawsko-pomorskie)

BROKER INFORMACJI - od 20 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie prezesa, sporządzanie raportów i baz danych klientów z Chin potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy, obsługa poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

- przyjmowanie i kontrolowanie dowodów księgowych dot. wydatków budżetowych oraz ZFŚŚ- kompletowanie i przygotowywanie dowodów do księgowania- klasyfikowanie i dekretowanie dowodów zgodnie z przepisami o rachunkowości budżetowej- terminowe prowadzenie księgowości, uzgadnianie kont i sald po zaksięgowaniu dokumentów- wystawianie polecień księgowych
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Leszno (wielkopolskie)

ZBIERACZ PIECZAREK - do 1 000 PLN

Zbieranie oraz sortowanie pieczarek świeżych.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Nowosielec (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. PROJEKTOWANIA - od 3 000 PLN

projektowanie nowych wyrobów oraz modyfikowanie oraz modyfikowanie istniejących produktów, wykonywanie dokumwntacji nowego produktu,przygotowywanie specyfikacji technicznej na poszczególny plan do fazy konstrukcji, spodkania z dostawcami surowców
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Głowno (łódzkie)

Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Lisków (wielkopolskie)

INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 1 900 PLN

Wykonywanie zadań służby bezpieczeństwa i higieny pracy w jednostce.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)