Praca ASYSTENT DS. EXPORTU-IMPORTU - NADARZYN Mroków AURORA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: ASYSTENT DS. EXPORTU-IMPORTU - NADARZYN

Wynagrodzenie: od 900 PLN

Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów, kontakt z kontrahentami i klientami. Praca na 2/5 etatu, od poniedziałku do piątku w godzinach 14-17.

Data publikacji: 2016-06-16

Lokalizacja: Mroków (mazowieckie)

Pracodawca: AURORA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Świątkiewicz 51, 05-552 Mroków, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów, kontakt z kontrahentami i klientami. Praca na 2/5 etatu, od poniedziałku do piątku w godzinach 14-17.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.4

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. EXPORTU-IMPORTU - NADARZYN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mroków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lesznowola

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 900 PLN

Data zakończenia pracy: 23.06.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: chiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie, pół roku pracy w zawodzie, biegła znajomość języków hindii i angielskiego.

Nazwa pracodawcy:
AURORA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Lesznowola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mroków

Ulica pracodawcy: Świątkiewicz

Numer budynku pracodawcy: 51

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej