Praca Szczecin - oferty pracy


bezpieczne zakupy - erli.pl

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Szczecin, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 19752 ofert pracy Szczecin.

następna strona
LICZARZ - od 2 263,8 PLN

Przeliczanie, sortowanie, pakowanie wartości pieniężnych.
SOLID MCG Sp. z o. o. - 2022-12-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA DOMOWA/STANOWISKO: PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 18 PLN

SPRZĄTANIE TERENU ZEWNĘTRZNEGO
kontakt przez PUP - 2020-09-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA/STANOWISKO: SPRZĄTACZKA - od 1 300 PLN

-Sprzątanie pomieszczeń biurowych,-Sprzątanie korytarzy, klatki schodowej i toalet,-Mycie okien,-Aktywacja i dezaktywacja systemu alarmowego,-Przegląd budynku w zakresie prawidłowego zabezpieczenia na czas nocny.
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY TRAS KOMUNIKACYJNYCH "TRAKT" W SZCZECINIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIA - 2020-09-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REDAKTOR PROGRAMOWY - od 3 300 PLN

OPRACOWYWANIE AUDYCJI TELEWIZYJNYCH
MICHAŁ WINNICKI ENTERTAINMENT - 2020-09-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OGRODNIK- KIEROWCA - od 3 500 PLN

PRACA PRZY PIELĘGNACJI TERENÓW ZIELONYCH.KIEROWANIE PRZYDZIELONYM POJAZDEM MECHANICZNYMPRACA NA TERENACH ZIELONYCH (M IN. SPRZĄTANIE, KOSZENIE, GRABIENIE, PIELENIE, SADZENIE ROŚLIN) KURS OGRODNIKA, SZKOŁA OGRODNICZ LUB PRZYUCZENIE DO ZAWODUPRACA NA TERENIE MIASTA SZCZECINA, POLIC, PYRZYC, KOŁBASKOWA
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE WALDIX GRAŻYNA HARĘŻA - 2020-09-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY-KIEROWCA - od 3 500 PLN

KIEROWANIE CIĄGNIKIEM ROLNICZYMPRAWO JAZDY KATEGORII T LUB B+ E LUB C LUB C+ EPRACA NA TERENIE SZCZECINA, POLIC, PYRZYC, KOŁBASKOWA
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE WALDIX GRAŻYNA HARĘŻA - 2020-09-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 600 PLN

-POMOC KUCHARZOWI PRZY SPRZĄTANIU POSIŁKÓW,-ZMYWANIE NACZYŃ W ZMYWARCE,-OBRÓBKA WSTĘPNA WARZYW I OWOCÓW,-SPORZĄDZANIE SURÓWEK,-OGÓLNE SPRZĄTANIE KUCHNI.MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:ŚWINOUJŚCIEKONTAKT TELEFONICZNY - 668 18 20 60
KARCZMA POLSKA S.C. JAROSŁAW BIAŁKOWSKI, DARIUSZ GOLEMA - 2020-09-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 600 PLN

ZAKRES PRAC ZWIĄZANYCH Z NAPRAWĄ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
P.H.U FORDFACH Sobczak Ewa - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 3 700 PLN

-SEGREGOWANIE DOKUMENTÓW POD WZGLĘDEM ICH RODZAJU,-SPRAWDZANIE DOKUMENTÓW POD WZGLĘDEM FORMALNO-RACHUNKOWYM,-PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW DO ZAPŁATY ZA DOSTAWY I USŁUGI WYNIKAJĄCE Z ZATWIERDZONYCH DOWODÓW KSIĘGOWYCH,-SPRAWDZANIE ZAPISÓW KONT ROZRACHUNKOWYCH ORAZ UZGADNIANIE SALD Z DOSTAWCAMI I ODBIORCAMI,-WPROWADZANIE DO SYSTEMU FINANSOWO-KSIĘGOWEGO ZADEKRETOWANYCH DOKUMENTÓW,-KOMPLETOWANIE DOWODÓW KSIĘGOWYCH STANOWIĄCYCH PODSTAWĘ WYSTAWIANIA DOKUMENTÓW KORYGUJĄCYCH,-PRZYGOTOWYWANIE KORESPONDENCJI Z KONTRAHENTAMI, URZĘDAMI I BANKAMI.
kontakt przez PUP - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY/ STANOWISKO: JUNIOR ACCOUNTANT - od 4 100 PLN

- ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WYKONYWANIE PODSTAWOWYCH ZADAŃ W RAMACH WYBRANEGO OBSZARU KSIĘGOWEGO (NALEŻNOŚCI, KSIĘGA GŁÓWNA, ŚRODKI TRWAŁE),- DBAŁOŚĆ O SKUTECZNOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ WYKONYWANYCH ZADAŃ,- ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z MIĘDZYNARODOWYM PARTNEREM,- PEŁNE ZAANGAŻOWANIE W SZYBKI PROCES UCZENIA SIĘ I ADAPTACJI
kontakt przez PUP - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 17 PLN

PRZYJMOWANIE I PRZYGOTOWYWANIE POJAZDÓW DO DIAGNOSTYKI; WYKONYWANIE POMIARÓW I BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH; LOKALIZOWANIE USTEREK; KONSERWACJA I NAPRAWA SILNIKÓW ORAZ ZESPOŁÓW I UKŁADÓW MECHANICZNYCH W POJAZDACH SILNIKOWYCH Z UŻYCIEM NARZĘDZI ŚLUSARSKICH I MONTERSKICH; PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP I PPOŻ
kontakt przez PUP - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

EKSPEDIENT POCZTOWY/STANOWISKO DS. OPRACOWANIA ŁADUNKU - od 2 600 PLN

-PRZYJMOWANIE, OPRACOWYWANIE I EKSPEDIOWANIE PRZESYŁEK,-EWIDENCJONOWANIE PRZESYŁEK,-PROWADZENIE DOKUMENTACJI EKSPLOATACYJNEJ,-PRACE FIZYCZNE (M.IN. ŁADUNKI).MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:1. MIERZYN UL. WELECKA 2 A (ZAPEWNIONY BEZPŁATNY DOJAZD Z UL. DWORCOWEJ 20 W SZCZECINIE),2. SZCZECIN, UL. DWORCOWA 20.
"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA" - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SZATNIARZ/KĄPIELOWA - od 2 600 PLN

-UTRZYMYWANIE WŁAŚCIWEGO STANU SANITARNEGO W CAŁYM OBIEKCIE- MYCIE OKIEN, CZYSZCZENIE,I DEZYNFEKCJA POMIESZCZEŃ HIGIENICZNO SANITARNYCH- OBSŁUGA SZATNI- SPRZEDAŻ BILETÓW JEDNORAZOWEGO WEJŚCIAPRACA NA DWIE ZMIANY OD 06.00 DO 14.00 I 14.00 DO 22.00
AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 3 200 PLN

REALIZACJA ZADAŃ MAGAZYNIERA ZWIĄZANA Z ZAŁADUNKAMI I ROZŁADUNKAMI W MAGAZYNIE. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA DOKUMENTACJĘ MAGAZYNOWĄ. W PRZYPADKU GDY KANDYDAT BĘDZIE POSIADAŁ UPRAWNIENIA UDT I KURS PROWADZENIA WÓZKÓW WIDŁOWYCH BĘDZIE TO TEŻ OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO. OFERUJEMY SYSTEM 4 ZMIAN, TAKŻE POPOŁUDNIOWE ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ OD 13:00 I 14:00.PODANO WYNAGRODZENIE MINIMALNE, MOŻLIWE ŻE BĘDZIE ONO WYŻSZE - JEST TO UZALEŻNIONE OD POZIOMU KANDYDATA.
JAS-FBG S.A. - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STARSZA SPRZĄTACZKA - od 2 600 PLN

-SPRZĄTANIE SZKOŁY I SALI GIMNASTYCZNEJ, TERENU WOKÓŁ SZKOŁY I PRZY SALI GIMNASTYCZNEJ,-UTRZYMYWANIE PORZĄDKU W OBIEKTACH SZKOŁY ORAZ INNE PRACE ZLECONE PRZEZ DYREKTORA.
kontakt przez PUP - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 500 PLN

-PRZYGOTOWANIE I PRZYRZĄDZANIE POTRAW AZJATYCKICH W BARZE ORIENTALNYM,-WSPÓŁPRACA Z WŁAŚCICIELEM WIETNAMSKIM ORAZ DOSTAWCAMI WIETNAMSKIMI W ZAKRESIE ZAMÓWIEŃ SUROWCÓW NIEZBĘDNYCH DO WYKONYWANIA PRACY NA STANOWISKU KUCHARZA.
kontakt przez PUP - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 17 PLN

-kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem,-pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 17 PLN

KUCHNIA UKRAIŃSKA, PRZESTRZEGANIE BHP, NADZOROWANIE ŻYWNOŚCI
AVOCADO SP Z O.O. - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNYCH - od 4 000 PLN

- PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ AWARII I USTEREK OD UŻYTKOWNIKÓW LOKALI,- DOKONYWANIE ODCZYTÓW STANU LICZNIKÓW WODNYCH, ELEKTRYCZNYCH I CIEPŁOMIERZY, W RAZIE POTRZEBY ANALIZA EWENTUALNYCH REKLAMACJI,- PROWADZENIE EWIDENCJI ILOŚCIOWEJ ŚRODKÓW TRWAŁYCH,- SPORZĄDZANIE DOKUMENTACJI ROZLICZENIA PONIESIONYCH KOSZTÓW ENERGII CIEPLNEJ DOSTARCZANEJ NA OGRZEWANIE LOKALI, WODY,- DOKONYWANIE PRZEGLĄDÓW UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I ESTETYKI OSIEDLI ORAZ POMIESZCZEŃ UŻYTKOWANYCH PRZEZ SPÓŁDZIELNIĘ,- POZYSKIWANIE NAJEMCÓW NA WOLNĄ POWIERZCHNIĘ PRZEZNACZONĄ DO ODDANIA W NAJEM ORAZ SPORZĄDZANIE PROJEKTÓW UMÓW I ANEKSÓW NA NAJEM POMIESZCZEŃ UŻYTKOWYCH,- SPORZĄDZANIE DOKUMENTACJI DOTYCZĄCEJ WYKONYWANYCH CZYNNOŚCI ZGODNIE Z ZAKRESEM OBOWIĄZKÓWWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE: ŚREDNIE LUB WYŻSZEUMIEJĘTNOŚĆ: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW W ZAKRESIE GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI I PRZEPISÓW PRAWA BUDOWLANEGO, OBSŁUGA PAKIETU MS OFFICE, WYSOKA KULTURA OSOBISTAUPRAWNIENIA: ORZECZENIE LEKARSKIE O KONTROLI PRAC NA WYSOKOŚCIACH POWYŻEJ 3 MDOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: DOŚWIADCZENIE W PRACY NA STANOWISKU ZWIĄZANYM Z TECHNICZNYM UTRZYMANIEM NIERUCHOMOŚCI BUDYNKÓW MIESZKALNYCH
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WARSZEWO - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 600 PLN

Proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków.
kontakt przez PUP - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY/ STANOWISKO: ACCOUNTANT - od 5 500 PLN

- ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA REALIZACJĘ ZADAŃ W RAMACH DANEGO OBSZARU KSIĘGOWOŚCI (GA, FA, AR LUB REPORTING),- DBANIE O DOKŁADNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ REALIZACJI ZADAŃ,- UDZIAŁ W PROJEKTACH USPRAWNIENIA PROCESÓW KSIĘGOWYCH,WSPÓŁPRACA I WSPIERANIE CZŁONKÓW ZESPOŁU W CODZIENNEJ DZIAŁALNOŚCI
kontakt przez PUP - 2020-09-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MANIKIURZYSTKA - 3 000 - 4 000 PLN

-OBOWIĄZKOWOŚĆ,-UTRZYMANIE CZYSTOŚCI,-DBANIE O MIŁĄ ATMOSFERĘ W PRACY,-ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE DO KLIENTA.
ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI URSZULA TRAWIŃSKA - 2020-09-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 2 340 PLN

Przygotowanie posiłków typu fast food, obsługa klientów, dbanie o czystość w restauracji, praca według standardów oraz przestrzeganie zasad BHP.
kontakt przez PUP - 2020-09-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 2 600 - 3 600 PLN

-SPRZEDAŻ NA WYDZIELONYCH STOISKACH (MIĘSO, WĘDLINY),-OBSŁUGA KASY FISKALNEJ,-WYKŁADANIE TOWARU.MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:70-893 SZCZECIN UL. PRZYSZŁOŚCI 26 (PŁONIA)--------------------------------------------ADRES KIEROWANIA KANDYDATÓW NA ROZMOWĘ:71-446 SZCZECIN UL. KRASIŃSKIEGO 79/80 LUB SKLEP SPOŁEM W PŁONI (CV + KONTAKT TELEFONICZNY 519329675).
"SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW - 2020-09-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK KUCHNI - od 1 950 PLN

Przygotowanie posiłków typu fast food, obsługa klientów, dbanie o czystość w restauracji, praca według standardów oraz przestrzeganie zasad BHP.
kontakt przez PUP - 2020-09-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 19 PLN

-WSZELKIE PRACE ZWIĄZANE Z DZIAŁEM SUCHEJ ZABUDOWY,-KONSTRUKCJE Z PŁYT KARTONOWO- GIPSOWYCH,-POKRYCIA SUFITOWE,-ŚCIANKI DZIAŁOWE Z PŁYT GK,-PRACE WEWNĘTRZNE (PRACE GIPSOWE, SZPACHLOWANIE, MALOWANIE).
ND SERWIS Natalia Dera - 2020-09-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE/ STANOWISKO: PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 850 PLN

SKUWANIE TYNKÓW, ROZBIERANIE ŚCIAN MUROWANYCH, BETONOWYCH I INNYCH, MUROWANIE, TYNKOWANIE, SZPACHLOWANIE, MALOWANIE, KAFELKOWANIE, PŁYTKOWANIE, PRACE DEKARSKIE, RÓWNANIE POSADZEK, WYLEWANIE POSADZEK ORAZ WSZYSTKIE POZOSTAŁE PRACE - ROBOTY TOWARZYSZĄCE JAKIE WYSTĘPUJĄ PODCZAS REMONTÓW BUDYNKÓW.
kontakt przez PUP - 2020-09-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - PRACA NA ZMYWAKU - od 3 000 PLN

-obługa zmywarki, -rozkładanie naczyń, -utrzymywanie czystości.
SKT MARIUSZ SIWAK, PRZEMYSŁAW KSIĘŻOPOLSKI, JOANNA TARNIOWA SPÓŁKA CYWILNA - 2020-09-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI/ STANOWISKO: TECHNIK - od 2 600 PLN

PROWADZENIE OBSŁUGI KASOWEJ, W TYM W SZCZEGÓLNOŚCI: - REALIZACJA WYDATKÓW BUDŻETOWYCH Z RACHUNKU BANKOWEGO POPRZEZ POBRANIE DO KASY GOTÓWKI CZEKIEM GOTÓWKOWYM,- DOKONYWANIE WYPŁAT GOTÓWKOWYCH Z KASY (ZALICZKI, DELEGACJE I INNE) ORAZ ICH ROZLICZANIE NA PODSTAWIE SPRAWDZONYCH POD WZGLĘDEM FORMALNYM DOKUMENTÓW ŹRÓDŁOWYCH I ZASTĘPCZYCH PRZEDKŁADANYCH DO WYPŁATY,- PRZYJMOWANIE WPŁAT GOTÓWKOWYCH Z ROŻNYCH TYTUŁÓW ORAZ ODPROWADZANIE NA RACHUNEK BANKOWY PRZYJĘTYCH ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH,- BIEŻĄCE UZUPEŁNIANIE STAŁEGO ZAPASU W KASIE (POGOTOWIE KASOWE) ORAZ SPORZĄDZANIE RAPORTÓW KASOWYCH,- EWIDENCJA KSIĘGOWA RAPORTÓW KASOWYCH,- PRZYGOTOWANIE PRZELEWÓW W SYSTEMIE BANKOWYM,- ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCHUMIEJĘTNOŚCI: ZNAJOMOŚĆ PRACY W KSIĘGOWYCH PROGRAMACH KOMPUTEROWYCH, ZNAJOMOŚĆ BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ,DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA W JEDNOSTCE SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W KSIĘGOWOŚCI
KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - 2020-09-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FRYZJER DAMSKI - 3 000 - 4 000 PLN

-ODPOWIEDZIALNOŚĆ,-UTRZYMANIE CZYSTOŚCI,-LOJALNOŚĆ.
kontakt przez PUP - 2020-09-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

następna strona

bezpieczne zakupy - erli.pl