Praca ASYSTENT/KA DZIAŁU HANDLOWEGO Pruszcz Gdański kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Wsaparcie administracyjne pracowników działu handlowego. Pomoc w przygotowywaniu ofert, umów, raportów i analiz. Zaangażowanie w sprzedaż produktów i usług firmy. Utrzymywanie kontaktów telefonicznych z klientami.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
umowa o prace na okres próby lub na czas określony 6 m-cy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT/KA DZIAŁU HANDLOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pruszcz Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gdański

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera i urządzeń biurowych

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie lub wyższe kierunek bez znaczenia, dobra znajomość pakietu Ms Office, znajomość j. angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym, prawo jazdy kat. B, mile widziane osoby z doświadczeniem w obsłudze klienta. Pracodawca preferuje osoby komunikatywne i dokładne, umiejące dobrze zorganizować pracę własną, które posiadają umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu. Miejsce pracy: Pruszcz Gdański.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej