Praca Ostrów Wielkopolski - oferty pracy


bezpieczne zakupy - erli.pl

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Ostrów Wielkopolski, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 8463 ofert pracy Ostrów Wielkopolski.

następna strona
KSIĘGOWA/KSIĘGOWY - 5 300 - 6 500 PLN

Zakres obowiązków:prowadzenie ewidencji księgowych firmy i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,przygotowanie bieżących zestawień i raportów,sporządzanie deklaracji podatkowych,księgowanie faktur i pozostałych dokumentów księgowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi,weryfikacja dokumentów księgowych w zakresie odliczenia podatku VAT,księgowanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych,przygotowywanie wybranych raportów i analiz do rozliczenia kosztów.Wymagania:wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku ekonomicznym,znajomość przepisów prawa z zakresu finansów i rachunkowości,dobra znajomość obsługi komputera,znajomość obsługi programów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość programu ERP Graffiti),dobra organizacja pracy i systematyczność,skrupulatność, dokładność.
FP SPOMAX Spółka Akcyjna - 2020-11-24 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 17,5 PLN

wykształcenie zawodowe - mile widziane mechaniczne,uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
"REGIONALNY ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-23 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER - od 17,84 PLN

montowanie i składanie parasoli ogrodowych;wymagana umiejętnośc montażu i skladania parasoli ogrodowych;
kontakt przez PUP - 2020-11-20 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (ZBROJARZ,CIEŚLA, STOLARZ, BETONIARZ) - od 2 600 PLN

praca w zakładzie produkującym prefabrykaty i elementy betonowe, elementy konstrukcyjne (belki, dźwigary, słupy, ściany)
"HR WORK FORCE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SZKLARZ - od 2 600 PLN

osoba do przyuczenia,prawo jazdy kat. B,
SZKLARNIA "FISCHER" S.C.-WOJCIECH FISCHER,WIESŁAWA FISCHER - 2020-11-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - od 3 000 PLN

wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (automatyk, mechatronik, elektromechanik)wymagana praktyczna wiedza z zakresu elektrotechniki, pneumatyki i automatykiumiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego,prawo jazdy kat.B,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,komunikatywność;może być osoba do przyuczenia;Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez bieżące usuwanie problemów technicznych na hali produkcyjnej. Wykonywanie prac konserwatorskich, modernizacja, rozbudowa urządzeń produkcyjnych. Udział w pracach montażowych i instalacyjnych maszyn, urządzeń i infrastruktury. Obsługa urządzeń elektrycznych, pneumatycznych, systemów zasilania elektrycznego i sprężonym powietrzem, elektronarzędzi.
ZMK-DELIKATES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

TOKARZ NA TOKARKĘ KONWENCJONALNĄ - od 3 000 PLN

Toczenie detali na tokarce konwencjonalnej na podstawie rysunku technicznego oraz umiejętność wykonania pomiarów wykonywanych detali przy pomocy suwmiarki.
ZAKŁAD NARZĘDZIOWO USŁUGOWY TOOL-ZAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - od 2 600 PLN

wykształcenie średnie kierunkowe,mile widziane doświadczenie w pracy na ww stanowisku,może być osoba do przyuczenia
GUBAŃSKA EWA BIURO RACHUNKOWE - 2020-11-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 774,96 PLN

wykształcenie wyższe lub średnie, wiedza z zakresu ksiegowości i kadr
kontakt przez PUP - 2020-11-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 2 600 PLN

kierowanie busem do 3,5 t w transporcie międzynarodowym, bezpieczny transport towarów na trasach międzynarodowych, nadzór nad przewożonym towarem, uzupełnianie dokumentacji przewozowej
kontakt przez PUP - 2020-11-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PIEKARZ - od 3 000 PLN

wymagane doświadczenie w pracy na ww stanowisku; 2 zmiany: 5-13, 20-4wynagrodzenie: 3000 zł brutto + dodatek nocny
"PIEKARNIA" SPÓŁKA JAWNA ZENON I KRYSTYNA WIECZOREK - 2020-11-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 2 600 PLN

wykszt. srednie, doświadczenie w zawodzie, osoba bezr. zamieszkująvca na terenie wiejskim
kontakt przez PUP - 2020-11-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW: HISTORIA, WOS, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA, WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE - 2 949 - 4 046 PLN

wykształcenie wyższe - magister z przygotowaniem pedagogicznym,szkoła czynna od 7:10 do 18:45,wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM.JÓZEFA GNIAZDOWSKIEGO - 2020-11-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT/-KA DZIAŁU HANDLOWEGO - od 2 600 PLN

Opis obowiązków:przeprowadzanie wstępnego wywiadu telefonicznego z potencjalnymi klientami,przygotowywanie informacji oraz ofert handlowych,przygotowanie materiałów, cenników i informacji na spotkania handlowe,współtworzenie spójnej bazy danych klientów,wsparcie w prowadzeniu działań handlowych,prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji działu handlowego,Nasze oczekiwania wobec kandydata/-ki:umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole,dobra organizacji pracy oraz samodzielność,lojalność, odpowiedzialność i zdecydowanie,biegła obsługa komputera oraz płynna praca w środowisku MS Office,wykształcenie min. średnie,znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie atutem,zaangażowanie i staranność;Oferujemy:pracę stacjonarną w dynamicznie rozwijającej się firmie w środowisku międzynarodowym,stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę,rozwój osobisty oraz możliwość zdobycia doświadczenia,możliwość rozwoju ścieżki zawodowej,miłą i przyjazną atmosferę pracy
GOLIAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 4 000 PLN

Instalacje elektryczne , alarmowe , domofonowe, monitoring
ELEKTRO SYSTEM Piotr Kołodziej - 2020-11-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA SERWISU SAMOCHODOWEGO - od 3 000 PLN

wykształcenie minimum średnie,znajomość branży motoryzacyjnej,komunikatywność
PRZEDSIĘBIORSTWO MOTORYZACYJNE "POL - CAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 600 PLN

wykształcenie technicznewymagana umiejętność pracy w zespole komunikatywnośćosoba do przyuczeniaKontrola wyrobów gotowych.
ALSPAW GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2020-11-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER AKPIA - od 20 PLN

Czytanie dokumentacji technicznej, Układanie kabli, podłączanie kabli.
ELMATYK SPÓŁKA Z O.O. - 2020-11-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER AKPIA - od 18 PLN

Wykonywanie tras kablowych, stojaków aparaturowych, układanie kabli
ELMATYK SPÓŁKA Z O.O. - 2020-11-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ŚLUSARZ GALANTERII METALOWEJ - STAŻ WRPO(V) - 1 440 PLN

staż - wykonywanie wyrobów z metalu tj. kraty, balustrady, ustalanie przyczyn niesprawności i określanie sposobu naprawy urządzeń, czyszczenie urządzeń przed dokonaniem naprawy i konserwacji, demontaż urzadzeń z wykorzystaniem narzędzi oraz przyrządów ślusarskich i specjalistycznych, dorabianie, dopasowywanie i wymienianie uszkodzonych części z zastosowaniem operacji: wiercenia, rozwircania, cięcia, piłowania, skrobania, docierania, gięcia, nitowania, lutowania, kucia, szlifowania, zgrzewania, toczenia, frezowania itp., użytkowanie zgodnie z wymogami racjonalnej eksploatacji narzędzi mechanicznych i urzadzeń ślusarskich tj. wiertarki ręczne, młotki, piłki, pilniki, skrobaki, gwintowniki, narzedzia treserskie, lutownice.Praca na wysokości - powyżej 3 metrów. Dżwiganie ciężarów - do ok. 20 kg
kontakt przez PUP - 2020-11-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH- STAŻ WRPO(V) - 1 440 PLN

staż - przeszkolenie BHP i ppoż, posługiwanie się dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi,normami katalogowymi oraz intrukcjami montażu konstrukcji stalowych, odczytywanie informacji z dokumentacji projektowej dotyczące montowanych elementów konstrukcji stalowej i ich połączeń, odczytywanie z norm i specyfikacji technicznych wykonania i dbioru robót montażowych konstrukcji stalowych informacji o wymaganiach dotyczących mmontażu konstrukcji, wykorzystywanie informacji zawartych w narmach i katalogach, rozróżnianie materiałów stosowanych przy montażu tj, wyroby walcowane na gorąco i cienkościenne kształtowniki wyginane na zimno, rozróżnianie łączników mechanicznych i maeriałów do spawania, rozróżnianie narzędzi isprzętu do montażu elementów kontrukcji stalowej, przygotowywanie elementów konstrukcji stalowej do wykonywania połączeń na śruby i nity, wykonywanie połączeń na śruby i nity, czuwanie nad prawidłowym, terminowym i jakościowym, dbałość o stan techniczny wyposazenia, utrzymanie ładu i porządku w miejscu pracy, zachowanie warunków ppoż na stanowisku pracy.Praca na wysokości - powyżej 3 metrów. Dźwiganie ciężarów - do ok. 20 kg.
kontakt przez PUP - 2020-11-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 600 PLN

wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ( stopień umiarkowany),bez kwalifikacji,chęć do pracy
PROSNA KALISZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 900 PLN

wykszt. średnie, doswiadczenie ok. 6 m-cy, osoba bezrobotna zwolniona z przyczyn pracodawcy w 2020r.
kontakt przez PUP - 2020-11-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 3 000 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, montaż okablowania strukturalnego, układanie koryt kablowych, montaż instalacji alarmowych, systemu monitoringu wizyjnego, systemów sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu.
TELAN Jerzy Piasecki - 2020-11-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

BIOLOG - STAŻ WRPO(V) - 1 440 PLN

staż - wdrażanie i nadzorowanie zagadnień związanych z zapobieganiem i zwalczaniem chorób zakaźnych, inwazyjnych i zatruć, przeprowadzanie czynności p/epidemicznych przy prowadzeniu dochodzeń epidemiologicznych, opracowywanie ognisk zatruć pokarmowych, ocena i analiza sytuacji epidemiologicznej nadzorowanego terenu oraz podejmowanie doraxnych dzialań zapobiegawczych i p/epidemicznych, przeprowadzanie kontroli zakładów opieki zdrowotnej, gabinetów lekarskich zgodnie z obowiazujacymi przepisami, prowadzenie stosownej dokumentacji w zakresie nadzoru bieżącego, współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Stacji oraz udział we wspólnych kontrolach, przygotowywanie projektów decyzji i wykonywanie innych czynnosciw postepowaniu administracyjnym i egzekucyjnym w administracji, prowadzenie działalności represyjnej, wdrażanie systemu jakości w nadzorze i wykonywanie czynno.sci kontrolnych zgodnie z systemem w oparciu o normę PN-EN ISO/IEC 17020: 20212 "Ocena zgodności - Wymagania dotyczace działania różnych rodzajów jednostek przeprowadzajacych inspekcję". Na stanowisku wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2020-11-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 2 600 PLN

wykształcenie kierunkowe,wymagane 5 lat doświadczenia w pracy na ww stanowisku
TECHNOPOL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 600 PLN

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,mile widziany staż pracy;sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnychpraca od: 14 do 22
INTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-11-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH I POMP CIEPŁA - od 6 000 PLN

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH I POMP CIEPŁA, DBANIE O POWIERZONY SPRZĘT, PODNOSZENIE SWOICH KWALIFIKACJI, UCZESTNICTWO W SZKOLENIACH
WEST FROST SERWIS WŁODZIMIERZ ZIEMNIEWICZ - 2020-11-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 600 PLN

praca na stanowisku ślusarskim
kontakt przez PUP - 2020-11-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

NABÓR KANDYDATÓW DO SŁUŻBY PRZYGOTOWAWCZEJW ZAWODZIE STRAŻAK PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ (1 OSOBA)ETAT DOCELOWY: STARSZY SPECJALISATA W WYDZIALEDS KONTROLNO-ROZPOZNAWCZYCH I KADR - od 2 800 PLN

szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz druki do pobrania można uzyskać na stronie http://www.gov.pl/kppsp-ostrow-wielkopolski lub w kadrach Komendy Powiatowej PSP w Ostrowie Wielkopolskim ul. Stefana Batorego 21
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej - 2020-11-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO - BIUROWA - od 3 200 PLN

wykształcenie średnie,wymagana umiejętność obsługi komputera,umiejętność pracy w zespole, rzetelność, komunikatywność, wysoka kultura osobistaPraca w księgowości m.in. znajomość programu Płatnik, znajomość i stosowanie przepisów Karty Nauczyciela, Kodeksu Pracy, Ustawy o pracownikach samorządowych.
III Liceum Ogólnokształcące - 2020-11-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

następna strona

bezpieczne zakupy - erli.pl

Wybierz powiat