Praca KASJER- DYSPONENT Legionowo MONETIA Sp. z o.o.

Piłsudskiego 43c, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie wpłat w oknie kasowym. Dokonywanie wypłat. Rejestrowanie transakcji w systemie, wydawanie potwierdzeń.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 950 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER- DYSPONENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Legionowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Legionowo

Zawód: kasjer walutowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 950 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie w pracy z gotówką.

Nazwa pracodawcy: MONETIA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 43c

Profil działalności pracodawcy: Pozostałe pośrednictwo pieniężne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer walutowy