Praca Gostynin - oferty pracy (2)


bezpieczne zakupy - erli.pl
poprzednia strona
następna strona
TECHNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - od 2 600 PLN

Opracowywanie wzorców odzieży, wykonywanie form i szablonów, stosowanie zasad normowania tkanin, opracowywanie dokumentacji technologicznej.
kontakt przez PUP - 2020-06-25 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 600 PLN

Ochrona obiektu, informowanie klientów o rozmieszczeniu biura obsługi klienta.
"PETECKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-06-25 - Gostynin (mazowieckie)

STOLARZ - od 2 600 PLN

Prace pomocnicze przy produkcji wyrobów z drewna (schody, drzwi, podłogi).
USŁUGI STOLARSKO - TARTACZNE FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MAREK SAJAK - 2020-06-24 - Gostynin (mazowieckie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 2 600 PLN

ROZBIERANIE NA CZĘŚCI ZASADNICZE PÓŁTUSZ WIEPRZOWYCH.
DUBIMEX ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSA SP.J ZYGMUNT DUBIELAK - 2020-06-24 - Gostynin (mazowieckie)

TERAPEUTA UZALEŻNIEŃ - od 4 695 PLN

Prowadzenie pracy terapeutycznej grupowej i indywidualnej oraz dobieranie odpowiednich metod i technik terapeutycznych. Opracowanie celów i planów terapii uzależnień dostosowanych do potrzeb pacjenta.Monitorowanie, ocenianie efektów realizowania planów terapeutycznych uzależnień. Nawiązywanie kontaktu terapeutycznego z pacjentem. Prowadzenie dokumentacji merytorycznej-terapeutycznej.
Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie - 2020-06-24 - Gostynin (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 500 PLN

1. Profesjonalna obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy.2. Doradztwo w zakresie doboru oferowanych usług.3. Przygotowanie ofert dla klientów.4. Tworzenie zestawień na potrzeby Zarządu.5. Nawiązywanie relacji biznesowych z klientami.
LEDLUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-06-22 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 1 057,6 PLN

Zapoznanie z aktualnymi inwestycjami, obsługa programów oraz urządzeń biurowych (kserokopiarki, skaner), sporządzanie i prowadzenie korespondencji biurowej różnego rodzaju pisemnie i komputerowo, sporządzanie różnych pism przy realizacji inwestycji, kompletowanie dokumentacji w trakcie i po zakończeniu inwestycji, przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i elektroniczną, udzielanie informacji telefonicznych.
kontakt przez PUP - 2020-06-22 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 1 057,6 PLN

Zapoznanie z aktualnymi inwestycjami, obsługa programów oraz urządzeń biurowych (kserokopiarki, skaner), sporządzanie i prowadzenie korespondencji biurowej różnego rodzaju pisemnie i komputerowo, sporządzanie różnych pism przy realizacji inwestycji, kompletowanie dokumentacji w trakcie i po zakończeniu inwestycji, przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i elektroniczną, udzielanie informacji telefonicznych.
kontakt przez PUP - 2020-06-22 - Gostynin (mazowieckie)

REFERENT DS. LOGISTYKI I ZAOPATRZENIA - 1 057,6 PLN

Bieżąca analiza zapotrzebowania na materiały i stanów magazynowych, generowanie zamówień i kontrola ich realizacji, ustalanie z dostawcami terminarza dostaw oraz organizacja transportu, planowanie , koordynacja i nadzór nad wszelkimi działaniami związanymi z wysyłką towaru, wystawianie dokumentów sprzedaży i dokumentów wysyłkowych, wprowadzanie do systemu przyjęć i/lub zwrotów towarów, utrzymanie i kontrolowanie poziomu zapsów.
kontakt przez PUP - 2020-06-16 - Gostynin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 1 057,6 PLN

Zapoznanie z zasadami organizacji pracy, prawami i obowiązkami, rozmieszczenie towarów na regałach, prace w magazynie i przyjmowanie dostaw, kontakt z klientem na bazie znajomości towarów i ich cen, wprowadzanie produktów do systemu komputerowego, wystawianie FV,WZ,PZ i sporządzanie zamówień, obsługa klientów, systemu komputerowego, kas fiskalnych i czytnika kart kredytowych oraz gotówki.
kontakt przez PUP - 2020-06-15 - Gostynin (mazowieckie)

SEKRETARKA- KOORDYNATOR - od 2 600 PLN

kontakt z klientami biura, odbiór dokumentów zarówno w firmie jak u klientów, segregowanie i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym oraz przygotowanie do wprowadzanie do ksiąg, prowadzenie korespondencji biurowej, dostarczenie dokumentów do urzedów w zakresie wniosków i wymian informacji
kontakt przez PUP - 2020-06-10 - Gostynin (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 600 PLN

przyjmowanie towaru do magazynu, wydawanie towaru z magazynu zgodnie z dokumentami, rozmieszczanie i układanie towaru na wyznaczonej powierzchni, zabezpieczanie towaru przed zniszczeniem, zepsuciem, kradzieżą, przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów, rozliczanie kierowców ze zdawanych opakowań zwrotnych, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
kontakt przez PUP - 2020-06-10 - Gostynin (mazowieckie)

KIEROWCA - od 5 500 PLN

Przestrzeganie terminów realizowanych tras. Dbanie o stan techniczny pojazdów i zgłaszanie ewentualnych awarii. Odpowiednie zabezpieczenie towaru. Transport krajowy i zagraniczny (kraje UE).
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "PARTNER" MAGDALENA MICHALSKA - 2020-06-04 - Gostynin (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 600 PLN

Przygotowywanie dań serwowanych w restauracji.
kontakt przez PUP - 2020-06-03 - Gostynin (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 2 600 - 4 000 PLN

Naprawa samochodów ciężarowych.
K.S.S. IMPORT - EXPORT SŁAWOMIR LISIECKI - 2020-06-01 - Gostynin (mazowieckie)

SPAWACZ ELEKTRYCZNY - od 2 600 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych.
ZUPH - TOM-TRAK Jacek Tomczak - 2020-05-25 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - 2 600 - 2 800 PLN

Przyjmowanie towaru-sprawdzenie, czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy (ważenie, liczenie, mierzenie przedmiotów, sprawdzenie zgodności etykiet z dowodem nadania), przechowywanie towaru- decydowanie o rozmieszczeniu w magazynie, zabezpieczenie przed pożarem, zalaniem, kradzieżą, zepsuciem czy zniszczeniem, utrzymywanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów, przestrzeganie terminów przechowywania, wydawanie towaru odbiorcom, informowanie o zasobach magazynowych i konieczności uzupełnienia zapasów, inwentaryzowanie, sortowanie, paczkowanie, etykietowanie towaru, gospodarowanie opakowaniami.
ELEMENTUM PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-05-21 - Gostynin (mazowieckie)

KIEROWCA- KONSERWATOR - od 2 600 PLN

wyjazd z dziećmi do szkoły, lekarzy, ośrodków; naprawy konserwatorskie i malowanie, naprawa zamków, gniazdek, wymiana żarówek itp.
kontakt przez PUP - 2020-05-21 - Gostynin (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 600 PLN

utrzymanie porządku na terenie Miasta Gostynina, utrzymanie zieleni miejskiej (podlewanie, koszenie, pielenie, przycinanie krzewów i usuwanie odrostów przy drzewach), prace remontowo budowlane (malowanie, naprawa chodników, montaż słupków, naprawa ogrodzeń), podstawowa pomoc przy przycinaniu drzew, podstawowe remonty stolarki wewnętrznej, czyszczenie koryta rzeki, prace pomocnicze przy montowaniu sceny
kontakt przez PUP - 2020-05-20 - Gostynin (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 600 PLN

Układanie glazury i terakoty - praca na terenie powiatu gostynińskiego.
ZAKŁAD USŁUGOWO - BUDOWLANY ZBIGNIEW ZIELIŃSKI - 2020-05-19 - Gostynin (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 600 PLN

Prace pomocnicze budowlane-praca na terenie powiatu gostynińskiego.
ZAKŁAD USŁUGOWO - BUDOWLANY ZBIGNIEW ZIELIŃSKI - 2020-05-15 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY DO SPRZĄTANIA TERENÓW OSIEDLA ARMII KRAJOWEJ I STODÓLNA - od 2 600 PLN

Dbałość o powierzone jego pieczy osiedle, jego wypozażenie oraz urządzenia techniczne. Sprzątanie altan śmietnikowych, usuwanie nieczystości z powierzchni dróg wewnątrz osiedlowych, tj. chodników, parkingów, placy zabaw i zieleńców oraz chodnika na odcinku ulicy wzdłuż osiedla. Wygaszanie punktów świetlnych w pomieszczeniach ogólnego użytku jak: klatki schodowe, korytarze piwniczne, światło nad drzwiami do budynków. Inne prace zlecone przez pracodawcę.
Gostynińska Spółdzielnia Mieszkaniowa - 2020-05-11 - Gostynin (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 600 PLN

malowanie w świetlicach wiejskich w Kozicach i Feliksowie, malowanie ogrodzenia boiska gminnego w Kozicach, montaż i malowanie ogrodzeń działki gminnej w Sołectwie Zaborów Stary, malowanie i drobne prace remontowo naprawcze w szkołach, pomieszczeniach biurowych, budynkach komunalnych i obiektach gminnych
kontakt przez PUP - 2020-05-07 - Gostynin (mazowieckie)

MALARZ - 19 - 22 PLN

Wykonywanie prac malarskich w pomieszczeniach budynków mieszkalnych, biurowych oraz w budynkach produkcyjnych (hale fabryczne, magazyny itp.); przygotowanie różnych rodzajów podłoży pod malowanie, przygotowanie gruntowników i farb oraz malowanie powierzchni ścian, sufitów, elewacji, pokrycia dachów, stolarki i ślusarki budowlanej, konstrukcji i elementów metalowych, konstrukcji i elementów drewnianych; malowanie napisów i elementów ozdobnych i innych.
ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY ARTUR CIEŚLIŃSKI - 2020-05-05 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 1 033,7 PLN

Zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w banku, prace związane z korespondencją bankową i firmową, prowadzenie rejestrów korespondencji i wszystkich ewidencji, prowadzenie rozmów z klientami, aktywny udział w akcjach marketingowych organizowanych przez bank i firmę w ramach promocji na rynku lokalnym.
kontakt przez PUP - 2020-05-01 - Gostynin (mazowieckie)

REFERENT DS. DOKUMENTACJI ENERGETYCZNEJ - 1 033,7 PLN

Archiwizacja dokumentacji podwykonawczej, porządkowanie archiwum, weryfikacja paszportyzacji prostych urządzeń elektroenergetycznych na potrzeby wskaźnika oraz prace bieżące, dodatkowe wynikające podczas codziennej pracy.
kontakt przez PUP - 2020-04-10 - Gostynin (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 2 600 - 3 000 PLN

Przyjmowanie towaru-sprawdzanie czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy (ważenie, liczenie, mierzenie przedmiotów, sprawdzanie zgodności etykiet z dowodem nadania), przechowywanie towaru-decydowanie o rozmieszczaniu w magazynie, zabezpieczanie przed pożarem, zalaniem, kradzieżą, zepsuciem czy zniszczeniem, utrzymywanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów, przestrzeganie terminów przechowywania, wydawanie towaru odbiorcom, informowanie o zasobach magazynowych i konieczności uzupełnienia zapasów, inwentaryzowanie, sortowanie, paczkowanie, etykietowanie towaru. Gospodarowanie opakowaniami.
ELEMENTUM Tobiasz Górecki - 2020-03-18 - Gostynin (mazowieckie)

poprzednia strona
następna strona

bezpieczne zakupy - erli.pl

Wybierz powiat