Praca INFORMATYK K/M Karczew SUPERDROB ZAKŁADY DROBIARSKO-MIĘSNE S.A.

Armii Krajowej 80, 05-480 Karczew, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: INFORMATYK K/M

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Karczew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Karczew

Zawód: administrator systemów komputerowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Data zakończenia pracy: 27.02.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Administrator systemów komputerowych (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Książeczka sanepidu

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa programu Windows

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie informatyczne, książeczka sanepidu, uprawnienia do pracy na wysokości, 2 lata doświadczenia zawodowego, praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows, oprogramowania biurowego, umiejętność diagnostyki uszkodzeń sprzętu, wiedza i doświadczenie z zakresu sieci komputerowych, znajomość baz danych w szczególności MS SQL, dyspozycyjność na wypadek awarii, duża samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność. Zakres obowiązków: administracja i serwis stacji roboczych oraz drukarek, konfiguracja i zarządzanie siecią komputerową, rozwijanie środowiska sieciowego, utrzymanie ciągłości działania systemów informatycznych, pomoc w administrowaniu serwerami. Możliwość wyżywienia.Zgłoszenia mailowe: kadry2 (at) superdrob.pl

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: SUPERDROB ZAKŁADY DROBIARSKO-MIĘSNE S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Karczew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Karczew

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 80

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator systemów komputerowych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015