Praca Wyszków - oferty pracyW serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Wyszków, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 1580 ofert pracy Wyszków.

następna strona
MŁODSZY ASYSTENT KIEROWNIKA BRYGADY OGRODNIKÓW - od 17 PLN

Stała współpraca z kierownikiem brygady ogrodników; pomoc w prowadzeniu szkoleń, dotyczących uprawy grzybów jadalnych (w języku ukraińskim); pomoc w planowaniu i koordynacji pracy, prowadzeniu kontroli oraz ocenianie pracy brygady (także w języku ukraińskim), pomoc w prowadzeniu dokumentacji dotyczącej wykonywania zadań przez brygadę.
kontakt przez PUP - 2019-12-04 - Wyszków (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 3 500 - 4 000 PLN

Praca przy kompletacji towaru, układanie towaru na palety, jazda wózkiem elektrycznym. Praca zmianowa: 7-16, 19-4.
JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2019-12-03 - Wyszków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA KASJER W SKLEPIE ODZIEŻOWYM - od 1 125 PLN

Sprzedaż towarów, utrzymanie czystości. Do ustalenia rodzaj umowy: umowa o pracę lub umowa zlecenie. Praca zmianowa w godz. 10-15, 15-20, 10-20. Do ustalenia wymiar czasu pracy: 1/2 etatu, 2/3 etatu lu do 100 h/m-c
kontakt przez PUP - 2019-11-29 - Wyszków (mazowieckie)

POMOCNIK MASZYNISTY - od 2 600 PLN

- układanie produkcji na paletach,- ustawianie parametrów odbioru ręcznego i odbioru zautomatyzowanego,- pomoc przy utrzymaniu należytego stanu technicznego i konserwacji,- wykonywanie prac zleconych przez maszynistę,- przestrzeganie zasad BHP,- dbanie oczystość wokół stanowiska
kontakt przez PUP - 2019-11-28 - Wyszków (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 250 PLN

Bdanie o utrzymanie ładu i porządku hali magazynowej, obsługa urządzenia czyszczącego, prace orządkowe zlecone przez kierownika magazynu
kontakt przez PUP - 2019-11-25 - Wyszków (mazowieckie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - od 2 400 PLN

- składanie standów reklamowych, lam i opakowań,- czyszczenie arkuszy kartonów i tektury,- oklejanie taśmą,- sklejanie klejem na gorąco,- montowanie zaczepów,- montaż wyrobu gotowego,- pakowanie w opakowania jednostkowe i zbiorcze,- współpraca mw zespole,- przestrzeganie zasad BHP.
kontakt przez PUP - 2019-11-25 - Wyszków (mazowieckie)

LABORANT CHEMICZNY - od 2 250 PLN

pomoc przy wykonywaniu prób w laboratorium zakładowym, sporządzanie list dostawców mleka, prowadzenie rejestrów indywidualnych dostaw mleka, sporządzanie list dostawców mleka, przygotowanie tulejek do pracy w terenie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MLEKS" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2019-11-21 - Wyszków (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DZIAŁU WINDYKACJI - od 3 000 PLN

pozyskiwanie kontrahentówprowadzenie rozmów handlowychsporządzanie umów i ofertpraca w terenie (województwo)mile widziana osoba z wykształceniem wyższym prawniczym, ekonomicznym, administracyjnym3000,00 brutto + prowizjaSpotkanie w siedzibie pracodawcy.
4 GRANTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2019-11-20 - Wyszków (mazowieckie)

PRACA ZWIĄZANA Z SORTOWANIEM MATERIAŁÓW DRZEWNYCH - od 17 PLN

Przeprowadzanie sortowania pod względem przydatności do produkcji i klas jakości półfabrykantów oraz materiałów drzewnych. Markowanie części meblowych oraz drewna. Prace przy przenoszeniu mebli. Praca przy pakowaniu mebli oraz części meblowych. Pilnowanie porządku. Inne prace zlecone przez kierownika.
kontakt przez PUP - 2019-11-20 - Wyszków (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 2 250 PLN

wykonywanie prostych prac porządkowych, sprzątanie odpadów i opróżnianie koszy na śmieci
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MLEKS" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2019-11-19 - Wyszków (mazowieckie)

PRACA ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ URZĄDZEŃ DO POLEROWANIA DREWNA - od 17 PLN

Nakładanie materiałów wykończeniowych, polerskich, polerowanie różnego rodzaju powierzchni (płaskich, wklęsłychi wypukłych), detali i mebli za pomocą przyrządów i urządzeń elektromechanicznych. Prace przy przenoszeniu mebli. Praca przy pakowaniu mebli oraz części meblowych. Pilnowanie porządku. Inne prace zlecone przez kierownika.
kontakt przez PUP - 2019-11-19 - Wyszków (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - 3 000 - 4 000 PLN

- obsługa maszyn/ urządzeń na stanowisku pracy,- odbiór z maszyny gotowych produktów,- wzrokowa kontrola jakości produktów,- dbanie o porządek/ czystość na stanowisku pracy
POMELAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2019-11-18 - Wyszków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/ KASJER W DZIALE ART. ŚWIEŻYCH - od 3 000 PLN

- dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru,- zatowarowanie sklepu, - przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,- dbanie o uprzejmą obsługę klienta,- szybka i staranna obsługa klientów przy kasach,- kontrola terminów przydatności do spożycia,- przygotowywanie zwrotów towarów, -zapewnienie regularnej i płynnej odprawy kasowej
KAUFLAND POLSKA MARKETY SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2019-11-14 - Wyszków (mazowieckie)

PRACOWNIK MASARNI - od 2 250 PLN

Przeprowadzanie rozbioru i klasyfikacji mięsa; wykonuje czynności rozbioru tusz, półtusz i ćwierćtusz na części zasadnicze; sporządzanie gotowych produktów, takich jak wędliny czy wędzonki; magazynowanie mięsa i przeznaczanie go do sprzedaży.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MLEKS" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2019-11-14 - Wyszków (mazowieckie)

ROBOTNIK ROZBIÓRKI BUDOWLI - od 2 250 PLN

demontaż elementów konstrukcji budowlanych, rozbiórka i wyburzanie obiektów budowlanych
K.S.DIAMENT MARTA ŚLESICKA - 2019-11-13 - Wyszków (mazowieckie)

MŁODSZY ASYSTENT TECHNOLOGA W USŁUGACH CZYSTOŚCIOWYCH - od 2 250 PLN

Stała współpraca z technologiem w usługach czystościowych, pomoc w opracowaniu technologii sprzątania obiektów z uwzględnieniem stosowanych preparatów chemicznych, niezbędnych maszyn i urządzeń; organizacji pracy (w języku ukraińskim), pomoc w prowadzeniu kontroli obiektów oraz ocenianie pracy zespołu w zakresie stosowania środków i urządzeń czystości (także w języku ukraińskim), pomoc w prowadzeniu szkoleń, dotyczących stosowania środków i urządzeń czystości (w języku ukraińskim).
kontakt przez PUP - 2019-11-07 - Wyszków (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 250 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2019-11-06 - Wyszków (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 400 PLN

Prowadzenie samochodu o masie do 3,5 tony, kontakty z odbiorcami i dostawcami towarów, wypełnianie dokumentów transportowych CMR, list przewozowych, ścisła współpraca ze spedytorami w języku białoruskim.
AUTOSZEF Szczepan Grzela - 2019-10-30 - Wyszków (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 470 PLN

Prowadzenie samochodu o masie do 3,5 tony, kontakty z odbiorcami i dostawcami towarów, wypełnianie dokumentów transportowych CMR, list przewozowych, ścisła współpraca ze spedytorami w języku ukraińskim.
kontakt przez PUP - 2019-10-30 - Wyszków (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 900 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Praca w godz. 15-18.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "EMIR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2019-10-29 - Wyszków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 250 PLN

Obsługa systemu sprzedażowego, obsługa klientów na sali sprzedaży, tworzenie stref wystawowych, realizacja wytycznych wg. materiałów shop system.
F.H. SKLEP ODZIEŻOWY-PINK Magdalena Rozdeba-Szymańska - 2019-10-28 - Wyszków (mazowieckie)

POMOCNIK MASZYNISTY - od 2 400 PLN

Układanie produkcji na paletach, ustawianie parametrów odbioru ręcznego i odbioru zautomatyzowanego, pomoc przy utrzymaniu należytego stanu technicznego i konserwacji, wykonywanie prac zleconych przez maszynistę, przestrzeganie zasad BHP, dbanie o czystość wokół stanowiska.
QUAD/GRAPHICS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2019-10-25 - Wyszków (mazowieckie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - od 2 400 PLN

Prace pomocnicze przy obsłudze urządzeń i maszyn introligatorskich, pomoc przy utrzymaniu należytego stanu technicznego i konserwacji, nakładanie składek na strumień, układanie produkcji na paletach, kontrola jakości, przestrzeganie zasad BHP oraz dbanie o czystość wokół stanowiska, wykonywanie prac zleconych przez operatora.
QUAD/GRAPHICS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2019-10-25 - Wyszków (mazowieckie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 14,7 PLN

Kompletowanie towaru; rozładunek i załadunek towaru; srawdzanie stanów magazynowych. Praca w godzinach 7-15, 19-3.
kontakt przez PUP - 2019-10-24 - Wyszków (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 14,7 PLN

Główne zadania i obowiązki obejmują (ale nie są ograniczone do):- przyjmowanie dostaw towaru (kontrolowanie)- planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej- rozkładanie towaru - sprawdzanie stanów magazynowych- załadunek zamówień.
kontakt przez PUP - 2019-10-23 - Wyszków (mazowieckie)

KIEROWCA (KAT. B)/ SPRZEDAWCA - od 2 400 PLN

Obsługa klienta- dowóz towarów
P.U.H.P. "B2" SC - 2019-10-18 - Wyszków (mazowieckie)

NAUCZYCIEL JĘZYKÓW OBCYCH - od 4 800 PLN

Prowadzenie zajęć w liceum ogólnokształcącym, technikum i szkole podstawowej w zakresie języka angielskiego i hiszpańskiego.
kontakt przez PUP - 2019-10-18 - Wyszków (mazowieckie)

STAŻYSTA - 2 250 - 3 400 PLN

Protokołowanie na rozprawach sądowych, terminowe i prawidłowe wykonywanie zarządzeń sędziego, wszystkie czynności związane z prowadzeniem akt sądowych oraz urządzeń służących do rejestrowania, wysyłanie wezwań, postanowień, odpisów, wykonywanie innych czynności przewidzianych w regulaminie urzędowania sądów powszechnych oraz zleconych przez przełożonych.
Sąd Rejonowy w Wyszkowie - 2019-10-17 - Wyszków (mazowieckie)

MŁODSZY ASYSTENT TECHNOLOGA W USŁUGACH CZYSTOŚCIOWYCH - od 14,7 PLN

Stała współpraca z technologiem w usługach czystościowych, pomoc w opracowaniu technologii sprzątania obiektów z uwzględnieniem stosowanych preparatów chemicznych, niezbędnych maszyn i urządzeń; organizacji pracy (w języku ukraińskim), pomoc w prowadzeniu kontroli obiektów oraz ocenianie pracy zespołu w zakresie stosowania środków i urządzeń czystości (także w języku ukraińskim), pomoc w prowadzeniu szkoleń, dotyczących stosowania środków i urządzeń czystości (w języku ukraińskim).
kontakt przez PUP - 2019-10-16 - Wyszków (mazowieckie)

MŁODSZY ASYSTENT KIEROWNIKA FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ - od 14,7 PLN

Stała współpraca z kierownikiem oraz asystentem firmy sprzątającej; pomoc przy nadzorze nad realizacją grafików miesięcznych ekip sprzątających (w tym w języku ukraińskim lub rosyjskim); pomoc przy prowadzeniu rekrutacji oraz szkoleń nowych pracowników (w tym w języku ukraińskim lub rosyjskim); pomoc w kontakcie z klientami telefonicznie i drogą mailową (w tym z klientami z zagranicy w języku rosyjskim i ukraińskim).
kontakt przez PUP - 2019-10-16 - Wyszków (mazowieckie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - od 14,7 PLN

Umieszczanie arkuszy składek i innych komponentów broszur w pojemnikach linii zbierającej lub komplementującej broszury. Odbieranie i układanie składek gotowych egzemplarzy w pojemnikach lub na paletach, inne prace na stanowisku roboczym. Praca na głośnych halach produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2019-10-15 - Wyszków (mazowieckie)

następna strona

Wybierz powiat