Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Słupsk Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Słupsk

Województwo: pomorskie

Powiat: m. Słupsk

Adres miejsca pracy: Szczecińska 41

Data dodania ogłoszenia: 2016-05-18

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy; praca w godz. 10-18; wstępnie kontakt telefoniczny w godz. 10-20
Salon Fryzjerski KERATYNA Agata Szałowińska - 2016-08-26 - Słupsk (pomorskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; praca w godz. 11-19; wynagrodzenie 1850 zł brutto+premia uznaniowa; kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 11-19, telefoniczny w godz. 10-20
Firma Handlowo-Usługowa Figielek Kopiński Robert - 2016-08-25 - Słupsk (pomorskie)

Kierownik regionu w dziale kontroli wewnętrznej - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli wewnętrznej w podmiotach należących do firmy TERG MediaExpert , kontrolę poprawności realizacji wdrażanych procedur i zarządzeń wewnętrznych, opracowywanie protokołów oraz wprowadzanie i realizację zaleceń pokontrolnych.
Media Expert - 2016-01-08 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

POMOC W PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

odbiór tarcicy od traka sortowanie ,sztaplowanie i układanie tarcicy w pakiety, spinanie pakietów taśmą; praca w godz. 6.30-14.30; 14.30-22.30; kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 7-15
SILVA Zakład Drzewny Sp.z o.o. w Słupsku - 2016-05-05 - Słupsk (pomorskie)

SPEDYTOR - od 2 000 PLN

Prowadzenie aut po terenie Europy; jedna zmiana (8-16); kontakt z pracodawcą e-mailowy.
PHU GAST-EKO - Marcin Siwak - 2016-02-22 - Słupsk (pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-03-24 - Siemiatycze (podlaskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-10-17 - Żagań (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy; praca po godz. 16.00; wstępnie kontakt telefoniczny z pracodawcą w godz. 10-14 w celu ustalenia terminu spotkania
AUTO TORUŃ Sp. z o. o. - 2016-02-10 - Słupsk (pomorskie)

Kierowca- Dostawca - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Media Expert - 2016-06-20 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

KIEROWCA KAT. B - od 6 500 PLN

towary cargo i przeprowadzki
KOJOTE.KO Jadwiga Malec - 2017-01-13 - Słupsk (pomorskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

Prace ściśle związane z wykonywanym zawodem; praca w godz. 7-15; kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 7-15; Miejsce wykonywania pracy według zleceń
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Słupsk (pomorskie)

NAUCZYCIEL 2/18 ETATU - od 345 PLN

Nauczyciel do prowadzenia zajęć socjoterapeutycznych. Wynagrodzenie 345 zł brutto (2/18 etatu) zgodnie z Kartą Nauczyciela; kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 10-14
Gimnazjum nr 5 im. Sejmu Polskiego w Słupsku - 2016-04-22 - Słupsk (pomorskie)

KASJER SPRZEDAWCA - do 2 200 PLN

obsługa klientów, kasy, wykonywanie raportów dla przełożonych w języku chińskim, uzupełnianie towaru, składanie zamówień na brakujący asortyment u chińskich dostawców, kontakt telefoniczny i mailowy z chińskimi dostawcami; praca w godz. 10-18
Hong Li Fa Sp.z.o.o. - 2016-11-21 - Słupsk (pomorskie)

MECHANIK WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 2 500 PLN

utrzymanie urządzeń -głównie wózków widłowych w dobrym stanie technicznym i jezdnym poprzez usuwanie awarii i usterek oraz przeprowadzanie stałych przegłądów i konserwacji; kontakt telefoniczny z pracodawcą w godz. 8-15
PAULA FISH Sławomir Gojdź Spółka Jawna - 2016-03-01 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK SALI SPRZEDAŻY - DZIAŁ WĘDLINY, SERY - od 1 850 PLN

WYKŁADANIE TOWARU, OBSŁUGA KLIENTA ( SPRZEDAŻ WĘDLIN I SERÓW ), OBSŁUGA KRAJALNICY,PRACA DWUZMIANOWA W GODZ. 6.00-21.15; PRACODAWCA PROSI O APLIKOWANIE CV NA PODANY ADRES E-MAIL
SŁUPSKDIS SP. ZO.O. - 2016-08-17 - Słupsk (pomorskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Żagań (lubuskie)

Media Expert - 2015-10-29 - Stargard Szczeciński (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- zapewnienie obsługi klienta - utrzymywanie standardów i procedur wewnętrznych sieci KIK - obsługa klienta na kasie - dbałość o porządek i czystość w sklepie - rozkładanie dostarczanego do sklepu towaruPraca zależna od harmonogramu; kontakt osobisty i telefoniczny z pracodawcą w godz. 9-21
KIK Textil Sp. z o.o. - 2016-07-22 - Słupsk (pomorskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-08-31 - Warka (mazowieckie)

Doradca Klienta - -

Media Expert - 2016-12-19 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

Sprzątanie, obieranie, podstawowe czynności zlecone przez kuchnię
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Słupsk (pomorskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-29 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Obsługa klienta, zamawianie towaru, wprowadzanie towaru do systemu komputerowego, przyjmowanie oraz sprawdzanie towaru z zamówieniem, utrzymanie czystości zarówno na sklepie jak i w jego obrębie; kontakt telefoniczny z pracodawcą w godz. 9-16
AMTI Beata Jurkowska - 2015-11-27 - Słupsk (pomorskie)

CUKIERNIK - od 3 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; godz. pracy do ustalenia; wynagrodzenie 3200 zł brutto do uzgodnienia; kontakt osobisty i telefoniczny z pracodawcą w godz. 8.00-9.00 i 15.00-16.30
Piekarnia -Cukiernia Gerard Cyman - 2017-02-01 - Słupsk (pomorskie)

Media Expert - 2016-01-25 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-12-13 - Oświęcim (małopolskie)

SPAWACZ - od 3 500 PLN

spawanie elementów i konstrukcji stalowych; godz. pracy 6-14, 14-22
Kamir Spółka z o.o - 2016-11-28 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK SERWISU - od 13 PLN

obsługa klienta na kasie, dbanie o porządek na sali konsumpcyjnej
kontakt przez OHP - 2017-02-16 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY MIENIA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
Przedsiębiorstwo MORZE - 2016-09-01 - Słupsk (pomorskie)

Media Expert - 2015-12-28 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)