Praca bytowski - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy bytowski, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 1890 ofert pracy bytowski.

następna strona
ŚLUSARZ - od 2 300 PLN

wg umowy
kontakt przez PUP - 2017-10-18 - Miastko (pomorskie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - od 2 000 PLN

odbieranie i układanie elementów drewnianych
kontakt przez PUP - 2017-10-18 - Wołcza Mała (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 600 PLN

Obsługa linii technologicznej, załadunek i rozładunek samochodów
Polski Gaz S.A. - 2017-10-18 - Ugoszcz (pomorskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - 2 300 - 2 900 PLN

Wykonywanie czynności wychowawczo- dydaktycznych w przedszkolu
Niepubliczne Przedszkole "Bolek i Lolek" - 2017-10-18 - Bytów (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

w/g oferty pracy
kontakt przez PUP - 2017-10-18 - Lipnica (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 950 PLN

Sprzedawca na dziale mięsym. Praca według grafiku. Praca na 3/4 etatu
KAUFLAND Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k. - 2017-10-18 - Bytów (pomorskie)

PEDAGOG - od 2 700 PLN

Obowiązki pedagoga w PCPR Bytów
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie - 2017-10-18 - Bytów (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-10-18 - Nakla (pomorskie)

PSYCHOLOG - od 2 700 PLN

Obowiązki psychologa w PCPR Bytów

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 000 PLN

Pozyskiwanie klientów biznesowych w branży energetycznej - energia elektryczna, gaz ziemny oraz OZE (fotowoltaika
I. IQ ENERGETYKA DARIUSZ MIKRUT II. DM NEGOTIUM DARIUSZ MIKRUT - 2017-10-16 - Bytów (pomorskie)

DOZORCA MECHANICZNY - 2 500 - 3 000 PLN

Przegląd maszyn, współpraca z serwisem, naprawy, remonty
Lafarge Cement S.A. - 2017-10-16 - Ostrowite (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. J.J. Paderewskiego - 2017-10-16 - Bytów (pomorskie)

PALACZ KOTŁÓW PAROWYCH - od 2 000 PLN

w/g umowy
kontakt przez PUP - 2017-10-16 - Łodzierz (pomorskie)

MASARZ- WĘDLINIARZ - od 4 200 PLN

Masarz- wędliniarz
RENATA ETMAŃSKA DOM HANDLOWY "SZULTA" - 2017-10-16 - Bytów (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż w sklepie odzieżowym
DACH - BUD Roman Malinowski - 2017-10-14 - Bytów (pomorskie)

KOSMETOLOG - od 2 100 PLN

obowiązki związane ze stanowiskiem wskazanym u pracodawcy
kontakt przez PUP - 2017-10-14 - Miastko (pomorskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - od 2 300 PLN

w/g oferty
kontakt przez PUP - 2017-10-14 - Studzienice (pomorskie)

HYDRAULIK - od 2 000 PLN

Prace hydrauliczne
kontakt przez PUP - 2017-10-13 - Rokity (pomorskie)

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B - od 2 000 PLN

Nauka jazdy. Miejsce wykonywania pracy: Bytów Słupsk
ŁUKASZ LEWANDOWSKI CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW "PLUS" - 2017-10-12 - Modrzejewo (pomorskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 2 000 PLN

Obsługa wózka widłowego. Pracoawdca zapewnia dojazd z terenu Gminy Lipnica
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "KARO" Wojciech Megier - 2017-10-11 - Sątoczno (pomorskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 2 000 PLN

Obsługa rębaka. miejsce wykonywania pracy: Nadleśnictwo Bytów i Osusznica
kontakt przez PUP - 2017-10-11 - Gliśno Wielkie (pomorskie)

KIEROWCA - od 17 PLN

Odśnieżanie dróg i inne obowiązki
Firma Handlowo-Usługowa "AUTO COMPLEX" Paweł Józkowski - 2017-10-11 - Czarna Dąbrówka (pomorskie)

REHABILITANT - od 35 PLN

Rehabilitacja dzieci niepełnosprawnych
Zespół Szkół w Kołczygłowach - 2017-10-11 - Kołczygłowy (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

Obsługa klienta Alior Banku
ATM PARTNER Agnieszka Dorywalska - 2017-10-11 - Bytów (pomorskie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie tynków wewnętrzych i zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2017-10-10 - Bytów (pomorskie)

SPAWACZ - od 2 200 PLN

Spwawanie wyrobóew metalowych metodą Mig i Mag
HELEN STANDARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-10-10 - Bytów (pomorskie)

LAGOWACZ - od 2 100 PLN

Rozładunek i załudnek produktów

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Sprzedaż art. z branży dom- ogród.Wymagania pracodawcy: prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy na danym stanowisku.Miejsce wykonywania pracy woj.pomorskie
K-TECH Paweł Karnicki - 2017-10-10 - Bytów (pomorskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 2 500 PLN

- organizacja transportów drogowych w transporcie międzynarodowym, - nadzór nad prawidłowym przebiegiem wykonywanego zlecenia, - utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych, - wystawianie dokumentów transportowych oraz monitorowanie spływu płatności.
VIPER24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOIŚCIĄ - 2017-10-09 - Warszawa (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-10-07 - Miastko (pomorskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Prace w zakresie elektryki.
kontakt przez PUP - 2017-10-07 - Osieki (pomorskie)