Praca DORADCA FINANSOWY Zielona Góra kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
spotkania z klientamidoradztwo, rekrutingdziałanie w branży

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 450 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 450 zł od umowy

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 450 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Niekaralność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

Zamenhofa 1, 65-186 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Zamenhofa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - 2 400 - 2 600 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów oraz dbałość o ich właściwe rozmieszczenieProwadzenie prostych czynności związanych z gospodarką magazynową
kontakt przez OHP - 2016-09-30 - Łowicz (łódzkie)

SPRZEDAWCA TRUSKAWEK - od 8 PLN

Sprzedaż truskawek w wyznaczonym miejscu.
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

obsługa wybranego odcinka linii produkcyjnejprace pomocnicze na produkcji,pilnowanie ładu i porządku w miejscu pracy,prace magazynowe
kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Myślenice (małopolskie)

INWENTARYZATOR - od 12 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-11-25 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - MAKRO - od 9 PLN

prace pomocnicze na hali, wykładanie towaru, przebudowa działu
kontakt przez OHP - 2016-03-23 - Słupsk (pomorskie)

MERCHANDISER. SZCZECIN - AUCHAN. - od 490 PLN

Wykładanie towaruDbanie o należytą ekspozycją towarów
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK CENTRUM OBSŁUGI TELEFONICZNEJ (PRACOWNIK CALL CENTER) - od 1 850 PLN

przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji telefonicznych i bieżące ich wprowadzanie do wewnątrzzakładowego systemu komputerowego, udzielanie informacji klientom, wprowadzanie do systemu rezerwacji mailowych
BRACIAKTRANS ANDRZEJ KOT - 2016-08-11 - Zielona Góra (lubuskie)

MAGAZYNIER - od 11 PLN

UKŁADANIE ORAZ WYSZUKIWANIE DOKUMENTÓW
kontakt przez OHP - 2016-03-23 - Gdańsk (pomorskie)

INWENTARYZACJA - do 11 PLN

liczenie i spisywanie ilości towarów
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Warszawa (mazowieckie)

HOSTESSA - od 10 PLN

Akcja promocyjna Cafe Santi
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA OBUWIA - od 2 200 PLN

detaliczna sprzedaż obuwia
kontakt przez OHP - 2016-05-11 - Rybnik (śląskie)

SPRZĄTANIE MAGAZYNU (HOLANDIA) - 4,03 - 9,4 PLN

Praca polega na sprzątaniu magazynu firmy produkującej opony do wysokiej klasy samochodów. Przygotowanie hali do dalszej produkcji.
kontakt przez OHP - 2016-07-15 - Kluczbork (opolskie)

-promocja usług klienta;-informowanie o korzyściach z oferty;-przeprowadzenie loterii (koło fortuny)
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI DRZWI DREWNIANYCH - od 11,9 PLN

prace na produkcji
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Bieszkowice (pomorskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY W MAGAZYNIE - od 12 PLN

Prace porządkowe na magazynie.Bieżące sprzątanie magazynu.Zbieranie folii.Segregacja odpadów.
kontakt przez OHP - 2016-08-08 - Rusocin (pomorskie)

MAGAZYNIER - 2 200 - 2 500 PLN

obsługa wózków paletowych, transport,
kontakt przez OHP - 2016-06-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 800 PLN

SERWIS PORZĄDKOWY W GODZ. POPOŁUDNIOWYCH
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Sopot (pomorskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 3 500 PLN

Wysyłanie i odbieranie e-maili do klientów, organizacja pracy kierowców, obsługa urządzeń biurowych, rozliczanie czasu pracy kierowców
AR Trucking Gawrysiak Agnieszka - 2016-05-31 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOCNIK PRACOWNIKA MAGAZYNU - od 10 PLN

Pomocnik prac magazynowych, zliczanie, sortowanie.
kontakt przez OHP - 2016-01-15 - Gliwice (śląskie)

POMOC KSIĘGOWA - 997,4 PLN

księgowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 2 130 PLN

obsługa klientów marketu zgodnie z przyjętymi standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych, praca na stoisku mięsnym, dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów
Dino Polska S.A - 2016-10-25 - Zielona Góra (lubuskie)

OPERATOR KOPARKO -ŁADOWARKI - od 977 PLN

obsługa koparko-ładowarki
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Józefów (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie terenów zewnętrznych, prace konserwatorskie i elektryczne
POZIOM Sp. z o.o. - 2016-06-06 - Zielona Góra (lubuskie)

DYSTRYBUTOR ULOTEK - do 9 PLN

rozdawanie ulotek reklamowych przechodniom
kontakt przez OHP - 2016-07-25 - Chełm (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY BEZ LICENCJI - od 8,5 PLN

ochrona obiektów
kontakt przez OHP - 2016-04-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MANAGER DS. ROZWOJU RYNKOWEGO - od 3 000 PLN

nawiązywanie kontaktów klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów, zapewnienie dostawy stoisk targowych zgodnie z oczekiwaniami klienta, współpraca z działem projektowania i architektury w celu przygotowania stosika spełniającego, wymagania klienta, koordynacja działu produkcji
kontakt przez OHP - 2017-01-13 - Przylep (lubuskie)

ARCHIWIZATOR DOKUMENTÓW - od 12 PLN

Składanie korespondencji do teczek, odbieranie teczek od pracowników kancelarii i rozkładanie w archiwum, dbanie o porządek w miejscu pracy.
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTER - od 1 850 PLN

montaż
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Częstochowa (śląskie)