Praca m. Słupsk - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy m. Słupsk, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 5097 ofert pracy m. Słupsk.

następna strona
SAMODZIELNA KSIĘGOWA - od 3 000 PLN

księgowanie faktur zakupu, sprzedaży towarów i materiałów oraz korekt, WNT, WDT;sprawdzanie poprawności opisu faktur zgodnie z wymogami podatkowymi;sporządzanie sprawozdań statystycznych; prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP;prowadzenie i kontrola rozrachunków;terminowe wprowadzanie transakcji do systemu bankowego i księgowanie wyciągów bankowych;dbanie o jakość i poprawność dokumentacji finansowo - księgowej oraz jej przechowywanie i utrzymanie.Umowa na 3 miesiące, z możliwością przedłużenia; godziny pracy: 7.00- 15.00
MMI Sp. Z o.o. - 2017-09-18 - Słupsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA ART. BUDOWLANYCH - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; godziny pracy: 8.00- 18.00
Przedsiębiorstwo Handlowe Rebis - 2017-09-18 - Słupsk (pomorskie)

OPERATOR LASERA CNC - od 2 800 PLN

wypalanie elementów stalowych laserem, doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane, szczególnie znajomość obsługi maszyn Trumpf i Mazak, pracodawca oferuje możliwość przeszkolenia; godziny pracy: 6.00- 14.00, 14.00- 22.00
Kamir Spółka z o.o - 2017-09-18 - Słupsk (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń: komputer, ksero, telefon, fax, drukarka, skaner, znajomość pakieru MS Office, sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej, odbieranie połączeń telefonicznych wraz z rozmową i kierowanie ich do odpowiednich organów w firmie, wykonywanie obowiazków powierzonych przez pracodawcę w terminie i zachowanie odpowiedniej jakości świadczonych usług na rzecz klienta, dbanie o utrzymanie czystosci w biurze
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK SALI SPRZEDAŻY-KASJER - DZIAŁ DROGERYJNY - od 2 100 PLN

Wykładanie towaru na dziale DPH ( drogeria, perfumeria, higiena); doradzanie klientom odn. asortymentu na dziale; dbanie o produkty, ich oznaczenia i zgodność cen; obsługa kasy fiskalnej. okres próbny 3 miesiące, czas określony 1 rok; godziny pracy: 6.00- 21.00
SŁUPSKDIS SP Z O.O. - 2017-09-18 - Słupsk (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; godziny pracy: 6.00- 14.00
M&S Okna i Drzwi Sp. z o.o. - 2017-09-18 - Słupsk (pomorskie)

KSIĘGOWY - 2 000 - 3 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; godz. pracy 7-15; wynagrodzenie 2000 zł - 3000 zł brutto
KSIĘGOWA USŁUGI KSIĘGOWE Bogusława Lewandowska - 2017-09-18 - Słupsk (pomorskie)

SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ - od 2 050 PLN

1.Nadzór nad obiegiem dokumentacji2. Kompletowanie dokumentacji uczestników specjalizacji3. Sprawozdawczość do Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych 4. Monitorowanie procesu przebiegu specjalizacji w Systemie Monitorowania Kształcenia5. Przeprowadzanie postępowań w trybie zmówień publicznych6. Archiwizacja dokumentacjiPrzewidywany okres zatrudnienia: listopad 2017 maj 2019 r.
Okręgowa Izba Pilęgniarek i Położnych w Słupsku - 2017-09-18 - Słupsk (pomorskie)

MONTER/ MONTERKA - od 13,8 PLN

praca przy montażu konstrukcji stalowych lekkich, czyszczenie, malowanie itp. Okres próbny 3 miesiące. średnie wynagrodzenie do 15 zł brutto/ h; godziny pracy: 6.00- 6.00.
LEANN STAŃCZYK S.A. - 2017-09-18 - Słupsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; umowa na czas określony 1 rok; godziny pracy: 9.00- 21.00
Firma Handlowa MOJA Monika Cheba - 2017-09-18 - Słupsk (pomorskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; praca w godz. 8-16; wynagrodzenie od 2000 zł brutto
"SPEKTRUM" Spółka z o.o. - 2017-09-18 - Słupsk (pomorskie)

MECHANIK/MECHATRONIK - od 3 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; godziny pracy: 9.00- 17.00
Agricultural Production & Handling Sp. z o.o. - 2017-09-18 - Słupsk (pomorskie)

KIEROWCA KAT. C - od 3 500 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie pojazdu, załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem, obsługę codzienną pojazdów i przyczep, inne prace podejmowane w celu wykonania zadania służbowego lub zapewnienia bezpieczeństwa osób, pojazdu i rzeczy, niezbędne formalności administracyjne;godz. pracy 7-15; kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 8-16
Fimal PSB sp z o.o. - 2017-09-18 - Słupsk (pomorskie)

SZEWC - od 2 100 PLN

Naprawa obuwia; godziny pracy: 7.00- 15.00
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe MECH-BUT Zakład Szewski - 2017-09-15 - Słupsk (pomorskie)

SPECJALISTA DS. KADR - od 2 400 PLN

SZCZEGÓŁY OFERTY NA STRONIE BIP
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku - 2017-09-15 - Słupsk (pomorskie)

DIAGNOSTA LABORATORYJNY-BIOLOG - 997,4 PLN

kwalifikacja krwi i jej składników do użytku klinicznego, kwalifikacja sprzetu jednorazowego użytku i odczynników, reklamacje składników krwi i sprzętu jednorazowego użytku, wydruk etykiet kodów kreskowych donacji, kontrola jakości składników krwi, walidacja aparatury i urządzeń, przeprowadzanie audytów wewnętrznych, działania korygujące i zapobiegawcze
kontakt przez PUP - 2017-09-15 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK SALI SPRZEDAŻY- DZIAŁ WĘDLINY, SERY - od 2 100 PLN

sprzedaż wędlin i serów; obsługa krajalnicy; pilnowanie terminów ważności sprzedawanych towarów; dbanie o czystość na dziale i zgodność cen; okres próbny 3 miesiące, czas określony 1 rok; godziny pracy: 6.00- 21.15
SŁUPSKDIS SP Z O.O. - 2017-09-15 - Słupsk (pomorskie)

ELEKTROMONTER O SPECJALNOŚCI AUTOMATYKA ZABEZPIECZENIOWA - od 3 600 PLN

Realizacja zadań w obszarze eksploatacji, remontów oraz budowy i modernizacji urządzeń automatyki zabezpieczeniowej (EAZ) oraz potrzeb własnych prądu stałego i zmiennego zgodnie ze zleceniami i harmonogramami wynikających z rocznych planów operacyjnych.Realizacja zgłoszeń i awarii w zakresie urządzeń automatyki zabezpieczeniowej (EAZ) i potrzeb własnych prądu stałego i zmiennego.Realizacja zadań w zakresie pomiarów jakości energii elektrycznej w odniesieniu do urządzeń automatyki i zabezpieczeń.Prowadzenie laboratorium stacjonarnego i przewoźnego z zakresu badań urządzeń automatyki zabezpieczeniowej (EAZ).Pełnienie dyżuru pogotowia domowego.Identyfikowanie w toku realizowanych zadań zjawisk lub symptomów w obszarze nielegalnego poboru energii elektrycznej oraz ich zgłaszanie odpowiednim komórkom organizacyjnym spółki.Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień do kierowania pojazdami.Umowa o pracę na czas określony 6 miesięcy, docelowo na czas nieokreślony. Godziny pracy: 7.00- 15.00
Energa-Operator Eksploatacja Słupsk Sp. z o.o. - 2017-09-15 - Słupsk (pomorskie)

SPECJALISTA DS. EXPORTU - od 3 500 PLN

•pozyskiwanie nowych klientów•przygotowywanie ofert•koordynacja zamówień i dostaw przy współpracy z pozostałymi działami firmy•współpraca z produkcją i pozostałymi działami firmy,•nadzór prawidłowego obiegu dokumentacji•opieka nad zagranicznymi oddziałami oraz dystrybutorami; godz. pracy 8-16; kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 10-14
FACH-PAK Sp. z o.o. Sp. K. - 2017-09-15 - Słupsk (pomorskie)

ETYKIETERKA - od 2 000 PLN

etykietowanie, praca na produkcji
kontakt przez OHP - 2017-09-15 - Słupsk (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; godziny pracy: 10.00- 17.00
BOMAR Marcin Boniek - Pierogarnia - 2017-09-14 - Słupsk (pomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 100 PLN

opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć dydaktycznych i dodatkowych
ANNA TOBIASZ-KOŹMIŃSKA PRZEDSZKOLE PRYWATNE TRELE MORELE - 2017-09-14 - Słupsk (pomorskie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; godz. pracy 7-15; kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 8-16
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe COMPLEX Dagmara Krawczun - 2017-09-14 - Słupsk (pomorskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 2 000 PLN

Praca fizyczna przy budowie dróg i robotach ziemnychPraca w Słupsku i okolicach
Ryszard Ziegert "ZIMAR" - 2017-09-14 - Słupsk (pomorskie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; wynagrodzenie 2000 zł brutto do uzgodnienia; wstępnie kontakt telefoniczny z pracodawcą po godz. 10.00
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Restauracja "Karczma Pod Kluką" Anna, Mariusz i Paweł Stachyra - 2017-09-14 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK SKLEPU - GIEŁDA PRACY 29.09.2017 R. GODZ. 10.00 POK. 30 II PIĘTRO, UL. LESZCZYŃSKIEGO 8, 76-200 SŁUPSK - od 2 550 PLN

Dbanie o wizerunek sklepu, wykładanie towaru i dbanie o jego ekspozycję, utrzymywanie porządku w sklepie oraz obsługa klienta; godz. pracy 6-14; 14-22;
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Słupsk (pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; godziny pracy : 8.00- 16.00
PPUH "DREW-GARTEN-BIS" WALDEMAR ŁEBEK - 2017-09-14 - Słupsk (pomorskie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 2 000 PLN

Dbanie o czystość, przygotowanie półproduktów, pomoc kucharzowi. Umowa na czas określony 2 lata. Równoważny system czasu pracy. Godziny pracy: 9.00- 21.00
Quan Nguyen Firma Usługowo Handlowo Produkcyjna BIQ (Restauracja LOTOS) - 2017-09-14 - Słupsk (pomorskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA KLIENTA - od 2 780 PLN

Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów. Udzielanie wyczerpujących odpowiedzi na zapytania klientów. Nadzorowanie pracy systemów telemetrycznych. Diagnozowaie i naprawa nieprawidłowo działających systemów telemetrycznych. Obsługa aplikacji mobilnych, desktopowych i webowych przeznaczonych do współpracy z produktami telemetrycznymi. Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników firm i klientów z zakrasu obsługi aplikacji przeznaczonych do współpracy z produktami telemetrycznymi. Opracowywanie raportów, analiz oraz dokumentacji zgodnie z zajmowanym stanowiskiem. Godziny pracy 7-15.
Apator Telemetria Sp. z o.o. - 2017-09-14 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK SALI SPRZEDAŻY - KASJER, DZIAŁ NAPOJE - od 2 100 PLN

Wykładanie towaru na dziale napoje, pilnowanie terminów ważności i zgodności cen, obsługa kasy fiskalnej; okres próbny 3 miesiące, czas określony 1 rok; godziny pracy: 6.00- 21.00
SŁUPSKDIS SP Z O.O. - 2017-09-14 - Słupsk (pomorskie)

STAŻYSTA-URZĘDNIK DOCELOWO KSIĘGOWY - od 2 200 PLN

•pełnienie obowiązków kasjera w kasie Sądu Okręgowego w Słupsku w pełnym zakresie, przyjmując odpowiedzialność zgodnie ze złożoną deklaracją o odpowiedzialności materialnej;•prowadzenie ewidencji obrotu kasowego w systemie ZSRK;•prowadzenie spraw związanych z ewidencją depozytów wartościowych i dokumentarnych;•prowadzenie ewidencji polis ubezpieczeniowych i innych dowodów, dokumentujących zabezpieczenia należytego wykonania umowy – inne niż finansowe;•prowadzenie spraw związanych ze sprzedażą znaków opłaty sądowej łącznie ze sprawozdawczością;•sporządzanie dokumentów aktualizujących do banków prowadzących obsługę SO w Słupsku – w zakresie kart wzorów podpisów, ważności kart i certyfikatów;•prowadzenie spraw w zakresie operacji na rachunkach sum depozytowych / kontrola formaln
Sąd Okręgowy w Słupsku - 2017-09-14 - Słupsk (pomorskie)