Praca Doradca klienta-sprzedawca Bydgoszcz Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Bydgoszcz

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Bydgoszcz

Data dodania ogłoszenia: 2016-05-04

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

SPAWACZ MIG/MAG (NR 0638) - od 1 850 PLN

spawanie konstrukcji stalowych
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tarpol Sp. z o.o. - 2016-02-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

AGENT OCHRONY(NR 5517) - od 1 850 PLN

- ochrona obiektu handlowego przy ulicy Fordońskiej,- reagowanie na każdorazowe wzbudzenie bramki antykradzieżowej,- sprawdzanie zgodności towaru z paragonemStawka: 8.00 zł netto/h, dla osób uczących się 8.50 zł netto/h
SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Praca w Bydgoszczy dla internisty, pulmonologa, specjalisty rehabilitacji med -

Kujawsko - Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy Praca w Bydgoszczy dla internisty, pulmonologa, specjalisty rehabilitacji med. Specjalizacja: Rehabilitacja medyczna, Choroby płuc Oferta praca na stanowisko Kierownika Izby Przyjęć w Kujawsko-Pomorskim Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy zatrudni lekarza – specjalistę chorób wewnętrznych lub/i choró
Kompendium24 - 2016-11-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-10-11 - Katowice (śląskie)

KIEROWCA KAT. B - TECHNIK ELEKTRONIK(NR 0406) - od 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych z naprawą i konserwacją urządzeń sprzętu łączności
Jednostka Wojskowa 4224, Warsztaty Techniczne Bydgoszcz ( 1 Regionalna Baza Logistyczna ) - 2016-01-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-13 - Brzeg (opolskie)

KONSULTANT DO SPRAW SPRZEDAŻY (NR 2778) - od 2 000 PLN

- sprzedaż produktów i usług Orange Polska- budowanie długofalowych relacji z klientami
LUKIVO ŁUKASZ KAMECKI - 2016-04-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

INFORMATYK - WDROŻENIOWIEC - 2 800 - 3 200 PLN

Serwis sprzętu komputerowego, wdrażanie oprogramowania, serwis oprogramowania
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ(NR 4949) - od 17,5 PLN

łączenie części i elementów konstrukcji ze stali
VITWORKER Vitalii Kutsyi - 2016-07-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KRAWCOWA - SZWACZKA(NR 2420) - od 1 850 PLN

rozkrój materiałów wg modełka, wzorów, szycie, pomoc przy przygotowaniu produkcji;umowa-zlecenie lub umowa o pracę
Zakład Produkcyjny "JUNIOR" Wroniecka Eryka - 2016-04-12 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER(NR 2827) - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych
" EXOTIC " SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY MARZENA CICHOSZ - 2016-04-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-04-21 - Sieradz (łódzkie)

INSTRUKTOR DS. KULTURALNO OŚWIATOWYCH(NR 6949) - od 1 811,25 PLN

organizacja zajęć kulturalno-oświatowych z uwzględnienim różnych form pracy terapeutycznej z uwzględnieniem ich kompleksowej realizacji na terenie placówki, organizowanie zajęć między innymi muzykoterapia, zajęcia wokalno-teatralne
Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy - 2016-09-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

DZIEWIARZ (NR 0551) - od 1 850 PLN

- obsługa maszyn komputerowych dziewiarskich
RB&MS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-02-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY(NR 4577) - od 2 100 PLN

Prace porządkowe na targowisku.
MEWAT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA - 2016-06-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KONSULTANT TELESPRZEDAŻY(NR 4129) - od 2 100 PLN

Sprzedaż usług mobilnych, prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z przyjętymi standardami, dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy.
REINFORCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-06-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-04-04 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK HALI - od 16 PLN

prace poocnicze na terenie sklepu meblowego
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY(NR 9362) - od 5 PLN

pracownik fizyczny do koszenia trawy, sprzątania i pielęgnacji terenu zewnętrznego
4 House-Nieruchomości Hanna Dehnhard - 2015-12-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Specjalista Operacyjny ds. Sprzedaży-POK - -

Media Expert Zadania:

- Koordynacja procesu szkolenia wstępnego nowych pracowników
- Koordynacja procesu zatowarowania i budowy ekspozycji w nowo otwieranych placówkach
- Charakter pracy będzie wymagał częstych i długich wyjazdów służbowych – średni czas pracy w terenie to trzy tygodnie w miesiącu
- Stanowisko podlegać będzie pod Kierownika operacyjnego ds. otwarć Elektromarketów
Media Expert - 2016-11-24 - Cała Polska ()

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

Sprzątanie powierzchni biurowych z zachowaniem zasad BHP i panujących w firmie, odkurzanie, mycie szyb
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY(NR 7920) - od 1 850 PLN

dozór mienia, patrolowanie terenu, wypełnianie dokumentacji
Multiservice Sp.z o.o. ZPChr - 2016-11-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed