Praca Doradca klienta-sprzedawca Bydgoszcz Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Bydgoszcz

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Bydgoszcz

Data dodania ogłoszenia: 2016-05-04

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

KASJER - SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Wykładanie i uzupełnianie towarów, obsługa klientów przy pomocy kasy fiskalnej, dbanie o porządek na stanowisku pracy i w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+E (NR 0731) - od 2 000 PLN

przewóz towarów na trasach międzynarodowych
DON TRUCKING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI(NR 2840) - od 1 850 PLN

odpowiedzialność za realizację założeń produkcyjnych i jakościowych, odpowiedzialność za stan maszyn i ich bieżącą konserwację,
"BUDO-PLAST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-02-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POKOJOWA(NR 7925) - od 8 PLN

umiejętność pracy pod presją czasu, w zespole, sprzątanie pokoi hotelowych oraz zaplecza hotelowego, restauracja, sale konferencyjne
"HOTEL CITY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MONTER KLIMATYZACJI I WENTYLACJI(NR 5125) - od 2 000 PLN

montaż instalacji klimatyzacyjnych Split, Multisplit
EZET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Zapoznanie i sprzedaż artykułów elektrotechnicznych w hurcie i detalu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ZARZĄDCA-ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI (NR 9053) - od 2 000 PLN

- zarządznie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi,- realizacja bieżących zadań administracyjnych,- nadzór i weryfikacja dokumentacji księgowej,- monitoring należności,- kontrola inwestycji i prac remontowych,- koordynacja remontów obiektówwynagrodzenie w kwocie netto
Omega Sp. z o.o. - 2015-11-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

INŻ. ELEKTRYK(NR 8591) - od 2 500 PLN

Projektowanie instalacji i sieci elektrycznych, montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną; instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji,wykonywaniem przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa linii napowietrznych i kablowych.Jednocześnie do zadań kierownika należeć będzie szukanie nowych zleceń, nadzór nad całą ekipą pracowników itp.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TAPICER SAMOCHODOWY(NR 6727) - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY (NR.1598) - od 1 850 PLN

- prace ogólnobudowlane,- prace wykończeniowe,- prace posadzkarskie,- ocieplenia.
RENO-MAL Orłowski Łukasz - 2016-03-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRAKTYKANT/KA W WYDZIALE ORZECZNICTWA LEKARSKIEGO I PREWENCJI - nieodpłatny

poznanie struktury organizacyjnej oddziału ZUS, zapoznanie się z zadaniami i procesami realizowanymi w Wydziale Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji
ODDZIAŁ ZUS W BYDGOSZCZY - 2016-01-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PIASKARZ (NR 8229) - od 1 850 PLN

Wykonywanie procesu czyszczenia i piaskowania
IGDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY(NR 7920) - od 1 850 PLN

dozór mienia, patrolowanie terenu, wypełnianie dokumentacji
Multiservice Sp.z o.o. ZPChr - 2016-11-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ(NR 5655) - od 2 500 PLN

bez nałogów dyspozycyjny szybko uczący się nowych obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK WARSZTATU - 997,4 PLN

Baza transportu i sprzętu - eksploatacja i przegląd sprzętu, warsztat i dział techniczny - dokumentacja robót, zaopatrzenie, prace ślusarskie, montażowe w warsztacie i na placach budowy.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Brdyujście
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 11 PLN

Obsługa wtryskarki
"SUWARY" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-01-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-09-13 - Wrocław (dolnośląskie)

Media Expert - 2015-12-23 - Lębork (pomorskie)

KIEROWCA C+E(NR 5313) - 1 850 - 2 500 PLN

kierowca na terenie Polski, bądź praca na budowie jako kierowca (w zależności od potrzeby)
ŻALA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA(NR 2770) - 2 000 - 2 500 PLN

sprzedaż wyrobów cukierniczych i ciastkarskich
Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski - 2016-04-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER TABORU SZYNOWEGO (NR 1922) - od 13,5 PLN

przegląd techniczne i konserwacyjne instalacji oświetleniowych, grzewczych i elektrycznych taboru szynowego
KRISMAR Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-03-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

INŻYNIER PIERWSZEJ LINII WSPARCIA (NR 0112) - 1 850 - 3 700 PLN

Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia), koordynowanie - przyjmowanie, przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników, diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie
ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Specjalista ds. reklamacji - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podejmowanie działań związanych
z obsługą reklamacyjną Klienta według standardów Firmy TERG Media Expert, tj. m.in. za prowadzenie korespondencji z Klientem oraz obsługę telefoniczną Klienta.
terminowe rozpatrywanie reklamacji ,
przestrzeganie standardów i procedur,
rozliczanie zwrotów zamówień internetowych i nadanie atrybutów wg przyjętych kryteriów zwrotu,
współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie obsługi reklamacyjnej towaru- ustalenie statusu zgłoszenia, zamówienie braku/części lub wizyty serwisowej do Klienta,
uzupełnienie dokumentacji dla Klienta- karty gwarancyjne, faktury sprzedaży, instrukcje obsługi.
Media Expert - 2016-06-03 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA / HANDLOWIEC(NR 0841) - od 2 600 PLN

Zakres obowiązków:Obsługa klientów w siedzibie firmy oraz w terenie. Budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi klientami firmy.2 x w tygodniu całodniowe wyjazdy z towarem do klientów (samochodem dostawczym, kat. B).Stałe trasy w kierunkach warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie.Pozostałe dni praca w siedzibie firmy w Bydgoszczy (dział handlowy).Rodzaj umowy:Pierwsza umowa o pracę na czas określony, potem na czas nieokreślony
PHU "PRYMUS" Zygmunt Grygorczuk - 2017-02-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)