Praca DORADCA HANDLOWY, DZIAŁ SANITARNY Warszawa SAINT-GOBAIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: DORADCA HANDLOWY, DZIAŁ SANITARNY

Wynagrodzenie: od 2 350 PLN

Zakres obowiązków: j/w

Data publikacji: 2016-06-13

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: SAINT-GOBAIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aleje Jerozolimskie 204, 02-486 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 350 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA HANDLOWY, DZIAŁ SANITARNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 350 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Doradca klienta

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie: podstawowe, uprawnienia: na wózki widłowe, doświadczenie zawodowe: obsługa klienta, doświadczenie w branży sanitarnej, instalacyjnej, grzewczej, zakres obowiązków: obsługa klienta, doradztwo w zakresie doboru produktów i opracowaniu ofert sprzedaży, realizacja założonych celów sprzedażowych, dbanie o ekspozycję towarów. W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy: umowę o pracę, system premiowania powiązany z osiąganymi wynikami, konkursy motywacyjne, program szkoleń wspierający rozwój pracownika, wysokie standardy BHP, opiekę medyczną w Medicover, Dofinansowaną przez Pracodawcę Kartę Sportwoą Multisport, Program akcji Pracowniczych (tzw. PEG). Pracę 5 dni w tygodniu i wolne niedziele, kontakt: 600421879, e-mail: magdalena.miller (at) saint-gobain.com

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
SAINT-GOBAIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Szklanych Domów 1, 42-530 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Ulica pracodawcy: Szklanych Domów

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta