Praca DORADCA FINANSOWY Lewin Brzeski kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lewin Brzeski, powiat: brzeski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów, doradztwo w zakresie ubezpieczeń i kredytów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lewin Brzeski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa faksu

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa klienta

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa kserokopiarki

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA CIAGNIKA SIODŁOWEGO - do 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym, rozładunek, załadunek
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Trzebieszów Drugi (lubelskie)

HANDLOWIEC STAŻ - 997,4 PLN

sprzedaż mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Dębno Polskie (wielkopolskie)

WYBIJACZ ODLEWÓW - od 1 850 PLN

wybijanie odlewów z form, wymagana wytrzymałość na wysoką temperaturę (odlewnia), zaangażowanie i dokładność, mile widziane doświadczenie kierunkowe - odlewnictwo
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - 997,4 PLN

obsługa lini do segregacji tworzyw sztucznych,obsługa wytłaczarki do tworzyw sztucznych,obsługa urządzeń do suszenia tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Libiąż (małopolskie)

REFERENT DS. TURYSTYKI REGIONALNEJ (S) - 997,4 PLN

pomoc przy udzielaniu informacji turystycznej turystom krajowym i zagranicznym, pomoc w promowaniu poszczególnych przedsięwzięć programowych, aktualizacja bazy danych, przeprowadzenie badań ankietowych dot. ruchu turystycznego w Tarnowie
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Nowosiółki (podlaskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 750 PLN

Koszenie trawników, cięcie żywopłotów, pielenie rabat, , nasadzienia, grabienie, prace porządkowe.Umowa o pracę na czas określony 3 miesiące.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - STAŻ - 997,4 PLN

przyjmowanie dostaw, układanie i metkowanie towaru, prace porządkowe na terenie sklepu i magazynu, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Żarki (małopolskie)

GONIEC - od 1 750 PLN

roznoszenie korespondencji
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac ślusarskich
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK OKUWACZA - od 2 000 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Białogard (zachodniopomorskie)

KUCHARZ KUCHNI KRESOWEJ - od 1 920 PLN

Kucharz kuchni kresowej
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC BIUROWA - od 2 050 PLN

Pomoc biurowa, dbanie o dokumenty, kontakt z klientami
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Warszawa (mazowieckie)

WĘDLINIARZ - od 3 200 PLN

prace związanez produkcją wędlin
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Istebna (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Rozładunek,załadunek towaru,obsługa klienta,kontrola stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Łabowa (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wykształcenie zawodowe lub średnie, zapoznanie się z pracą na poszczególnych działach tj. kasy, nabiał, piekarnia, owoce, warzywa. Preferowane: sumienność, uczciwość, pracowitość
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Mława (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Ostrołęka (mazowieckie)

KIEROWCA/MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 700 PLN

Znajomość mechaniki samochodowej oraz systemów hydrauliki siłowej, praca na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

sporządzanie potraw z warzyw i woców z zachowaniem ich wartości odżywczej, sporzadzanie potraw z soi, z kasz
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Skoczów (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodny z harmonogramem - Biuro ds. Egzekucji
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

wydawanie towaru z magazynu, przyjmowanie od dostawców, wywóz do klientów, układnie na regałąch, dbanie o porządek na terenie magazynu i placu hurtowni
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Brąchnowo (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

Montaż, instalacja, serwis instalacji elektrycznych.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Puck (pomorskie)

SERWISANT - od 1 850 PLN

Serwisowanie instalacji HVAC
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Milanówek (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH - do 1 850 PLN

Obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych (ciągnik John Deere, kombajn Claas, suszarnia do kukurydzy). Miejsce wykonywania pracy: Przedkowice
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Przedkowice (dolnośląskie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - od 1 600 PLN

Przygotowywanie dań kuchni Wietnamskiej, odczytywanie oryginalnych receptur
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK DRUKARZA - od 1 850 PLN

pomocnik drukarzaOferta pracy skierowana do osób bezrobotnych do 30 r.ż. z ustalonym II profilem pomocy, które dotychczas nie były w stosunku pracy z Wnioskodawcą, nie odbywały u niego stażu ani nie korzystały z innych form wsparcia finansowanych z Funduszu Pracy lub Europejskiego Funduszu Społecznego u tego Wnioskodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Kolbuszowa (podkarpackie)

GLAZURNIK - 997,4 PLN

analiza rysunków, dobór chemii budowlanej, zabezpieczenie miejsca pracy, docinanie glazury, układanie glazury, spoinowanie, utrzymanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Mielec (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed