Praca Racibórz - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Racibórz, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 2768 ofert pracy Racibórz.

następna strona
KSIĘGOWA - od 2 000 PLN

Wymagane doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym, podstawowa znajomość kadr i płac.
BIURO RACHUNKOWE AGNIESZKA WĘGRZYNOWSKA - 2017-11-17 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK KADROWO-PŁACOWY-ZUS - od 2 000 PLN

Wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowqe wymagane, obsługa programów R2 Płatnik i Płatnik ZUS
"ELDA" Sp. z o.o. - 2017-11-17 - Racibórz (śląskie)

PORTIER-DOZORCA - od 2 000 PLN

Dozór, ochrona obiektu.
ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-11-17 - Racibórz (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 13 PLN

• Utrzymanie w czystości i porządku przydzielonych pomieszczeń;• Troska o czystość terenu zewnętrznego, ciągówkomunikacyjnych;• W przypadku wykonywania prac z wykorzystaniem urządzeń mechanicznych stosowanie się do instrukcjiich obsługi;• Zgłoszenie do konserwatora zauważonych uszkodzeń sprzętu, przepalonych świetlówek itp.;• Zamiatanie podłóg;• Czyszczenie na mokro podłóg i kaloryferów (wg potrzeby);• Pastowanie podłóg wg potrzeby;• Ścieranie kurzu z parapetów;• Usuwanie pajęczyn z sufitów, ścian i sprzętu znajdującego się na klatkach schodowych.
P.H.U. CLEAN CONSULTING Krzysztof Jakubowski - 2017-11-17 - Racibórz (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie dostaw, obsługa wózka widłowego.
RacibórzDis Sp. z o. o. Market E. LECLERC - 2017-11-16 - Racibórz (śląskie)

WYTAPIACZ TOPNIKÓW NA WYDZIALE PRODUKCYJNYM - od 2 000 PLN

Praca w systemie zmianowym (I, II i III zmiana) od poniedziałku do poniedziałku po 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy.Wykształcenie podstawowe, gimnazjalne lub zawodowe.Płaca do uzgodnienia w siedzibie firmy.
"EMA-BRZEZIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-11-16 - Racibórz (śląskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 3 024 PLN

Obsługa zasobników kruszywa, załadunek samochodów kruszywem.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI KRUSZYW MINERALNYCH I LEKKICH SPÓŁKA Z O.O. GLIWICE - 2017-11-16 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU PRZEMYSŁOWEGO - od 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru.

CIEŚLA-ZBROJARZ - od 2 000 PLN

Formowanie konstrukcji z drewna na placu budowy, wykonywanie szalunków, montaż konstrukcji żelbetowych, prace murarskie.Wymagania: doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. "B", znajomość rysunku technicznego.
Bocianie Gniazdo Katarzyna Chuda - 2017-11-15 - Racibórz (śląskie)

KUCHARZ - od 2 600 PLN

Wymagane: - wykształcenie zawodoweUmiejętności:- umiejętność wykonywania posiłków- umiejętność pracy w zespole- brak podatności na emocje- opanowanie- sprawność fizyczna- rzetelność, dyspozycyjność, odpowiedzialność i uczciwośćCharakterystyka wykonywanej pracy:- przygotowywanie posiłków dla wychowanków i personelu (śniadanie, obiad, kolacja)- utrzymanie czystości i higieny pomieszczeń kuchni, sprzętu kuchennego i zaplecza kuchennego- wydawanie posiłków
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich - 2017-11-14 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK ZIELENI - od 2 100 PLN

Obsługa kosiarek spalinowych i żyłkowych oraz pił.
Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o. o. - 2017-11-14 - Racibórz (śląskie)

TRAKTORZYSTA - od 2 100 PLN

Prawo jazdy kat. "T".

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Mile widziane doświadczenie w branży.
JAROSŁAW DROŻDŻ - 2017-11-14 - Racibórz (śląskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 200 PLN

Główne obowiązki:• Aktywna sprzedaż produktów i usług finansowych;• Realizowanie założonych planów sprzedażowych;• Pozyskiwanie nowych członków Kasy;• Współudział w organizowaniu działań marketingowych na rynku lokalnym.Pracodawca oferuje:• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;• Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje;• Samodzielne i odpowiedzialne zadania.
Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa PIAST - 2017-11-14 - Racibórz (śląskie)

SERWISANT INSTALACJI SOLARNYCH - od 2 000 PLN

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:-Prowadzenie usług serwisowych na terenie kraju oraz zagranicą;-Kontakt telefoniczny z klientem;-Montaż urządzeń znajdujących się w ofercie Spółki;-Udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych;-Bieżące sprawy działu serwisu.
SUNEX S.A. - 2017-11-14 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU ZAOPATRZENIA - od 2 000 PLN

Składanie zamówień u dostawców oraz koordynowanie realizacji tych zamówień;Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z obecnymi dostawcami;Poszukiwanie nowych dostawców na rynku określonych towarów i usług;Prowadzenie negocjacji z dostawcami.

KIEROWCA KAT. "C"+"E" - od 5 500 PLN

Praca jako kierowca kat. "C"+"E".
MYŚLIWIEC HENRYK - 2017-11-14 - Racibórz (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 000 PLN

Pomoc w przygotowaniu posiłków.
Adam Samorajczyk "Restauracja nad Odrą" - 2017-11-14 - Racibórz (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Utrzymanie czystości na terenie sklepu Auchan.
"IPT" AKROMAR SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-11-14 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie suchej zabudowy k/g, szpachlowanie, płytkowanie.Wymagane doświadczenie zawodowe
JW Rem-Bud Usługi Remontowe Jacek Wieczorkowski - 2017-11-13 - Racibórz (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI - 2 500 - 3 000 PLN

Proawdzenie rekrutacji, prowadzenie biura.Wymagania:- wykształcenie średnie- j. niemiecki na poziomie komunikatywnym
Royal Job AGENCJA PRACY Sp. z o. o. - 2017-11-10 - Racibórz (śląskie)

DORADCA-KASJER - od 3 200 PLN

Obsługa klienta, oferowanie, sprzedaż produktów bankowych.Wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.
PKO Bank Polski S.A. - 2017-11-10 - Racibórz (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA - od 25 PLN

Kierowca ciągnika do odśnieżania parkingów.Prawo jazdy kat. T lub B
"ABC SERVICE" Sp. z o. o. - 2017-11-10 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU MIĘSNEGO - od 2 000 PLN

Obsługa klientów na dziale mięsnym, wykładanie towaru.
RacibórzDis Sp. z o. o. Market E. LECLERC - 2017-11-10 - Racibórz (śląskie)

KONSTRUKTOR-MECHANIK - od 19,8 PLN

Opracowywanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych maszyn i urządzeń mechanicznych, przygotowywanie rysunków wykonawczych i montażowych.Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, obsługa specjalistycznych programów komputerowych stosowanych podczas projektowania.
Elektro-Ster Sp. z o. o. - 2017-11-09 - Racibórz (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Praca w kantynie Zakładu Karnego w Raciborzu.Niekaralność, mile widziane doświadczenie w handlu detalicznym, obsługa kasy fiskalnej, prawo jazdy kat. B, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO ODZIEŻOWE "RAKON" W RACIBORZU - 2017-11-09 - Racibórz (śląskie)