Praca AGENT DS. OBSŁUGI PASAŻERSKIEJ Nowy Dwór Mazowiecki LS AIRPORT SERVICES S.A.

Gen. Wiktora Thommee, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Asysta pasażerska, odprawa biletowo-bagażowa, obsługa bagażu opóźnionego, obsługa kasy biletowej.Wysokość wynagrodzenia: do uzgodnienia z pracodawcą. Równoważny system czasu pracy. Zmiany planowane różnie - nie ma stałych godzin. Kolejna umowa o pracę na czas określony.Kontakt mailowy: rekrutacja (at) lsas.aero

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wysokość wynagrodzenia: do uzgodnienia z pracodawcąRównoważny system czasu pracyZmiany planowane różnie - nie ma stałych godzinKolejna umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AGENT DS. OBSŁUGI PASAŻERSKIEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Mazowiecki

Zawód: informator ruchu pasażerskiego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WARUNEK KONIECZNY - niekaralność, znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.

Nazwa pracodawcy: LS AIRPORT SERVICES S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Wirażowa 35, 02-158 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV skierowane do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Adres strony pracodawcy: www.lsas.pl

Ulica pracodawcy: Wirażowa

Numer budynku pracodawcy: 35

Profil działalności pracodawcy:
Działalność usługowa wspomagająca trasnport lotniczy - obsługa naziemna, obsługa sprzętu lotniskowego (GSE). Obsługa linii Ryanair

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: informator ruchu pasażerskiego