Praca AGENT DS ZAKUPÓW - PROKURENT Nadarzyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nadarzyn, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
handel tekstyliami, zamówienia hurtowe i zbyt dalszym hurtownikom, zarządzanie handlem w spółce, wszystkie transakcje kupna i zbytu odbywają się w języku wietnamskim (dostawcy i odbiorcy)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AGENT DS ZAKUPÓW - PROKURENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nadarzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pruszkowski

Zawód: agent do spraw zakupów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 200 PLN

Data zakończenia pracy: 01.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie bez wymagań, minimum 3 lata doświadczenia w handlu hurtowym tekstyliami, doskonała znajomość rynku tekstyliów, biegła znajomość języka wietnamskiego w mowie i piśmie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Drzymały 30, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: pruszkowski

Gmina pracodawcy: Pruszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pruszków

Ulica pracodawcy: Drzymały

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: agent do spraw zakupów

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.11.2015