Praca KELNER/ KELNERKA Cisie Centrum Swobodna Przestrzeń Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Lazurowa 1, 05-074 Cisie, powiat: miński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Praca w restauracji - obsługa klienta.Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 12 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER/ KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cisie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Halinów

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 12 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Centrum Swobodna Przestrzeń Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny przed spotkaniem.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : po umówieniu telefonicznym

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: miński

Gmina pracodawcy: Halinów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cisie

Ulica pracodawcy: Lazurowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.04.2016