Praca INSPEKTOR DS. MEDIÓW Warka GRUPA ŻYWIEC S.A

GRÓJECKA 65, 05-660 Warka, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
eksploatacja urządzeń i instalacji energatycznych w Browarze, w tym: kotłowni, maszynowni chłodniczej, stacji uzdaniania wody, oczyszczalni ścieków, sprężonego powietrza, CO2, węzłów cieplnych, systemów wentylacji mechanicznej;Efektywne zarządzanie pracą podległych instalacji telechnologicznych;Utrzymanie, na określonym poziomie, stanu technicznego urządzeń instalacji technologicznych. - Mile widziane uprawnienia energetyczne E grupa I, II, III;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS. MEDIÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grójecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Warka

Zawód:
inżynier mechanik - maszyny i urządzenia energetyczne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 600 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Inżynier mechanik - maszyny i urządzenia energetyczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: GRUPA ŻYWIEC S.A

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Adres pracodawcy:
BROWARNA 88, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: BROWARNA

Numer budynku pracodawcy: 88

Profil działalności pracodawcy: produkcja piwa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.07.2016