Praca INSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH Tychy Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Zakład Budżetowy

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
opracowanie harmonogramów i określenie zakresów przeglądów instalacji gazowej, elektrycznej, odgromowej i wentylacyjnej nieruchomości zgodnie z przepisami prawa budowlanego, udział w opracowaniu planów finansowo-rzeczowych remontów i konserwacji nieruchomości, prowadzenie rejestru potrzeb remontowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tychy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tychy

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tychy

Zawód: inspektor dozoru technicznego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 900 PLN

Data zakończenia pracy: 15.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: EXCEL MS - obsługa

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne, budowlane; uprawnienia budowlane, bardzo dobra znajomość programów komputerowych Excel, Word oraz programu przeznaczonego do kosztorysowania, znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego, sumienność - wykonywanie obowiązków dokładnie, skrupulatnie, dbałość o szybkie i, wydajne i efektywne realizowanie powierzonych zadań, umiejętność stosowania odpowiednich przepisów, etyczna postawa - wykonywanie obowiązków w sposób uczciwy i dbałośc o dobrą opinię

Nazwa pracodawcy:
Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Zakład Budżetowy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Adres pracodawcy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV - życiorys zawodowy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: tel: 32 227 40 91 w.123

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor dozoru technicznego