Praca Dobroszyce - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Dobroszyce, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 91 ofert pracy Dobroszyce.

następna strona
WYCHOWAWCA W INTERNACIE - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA. - od 2 500 PLN

Ogólny zakres obowiązków wychowawcy - nauczyciela.
kontakt przez PUP - 2017-11-10 - Dobroszyce (dolnośląskie)

POMOCNIK OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI MEBLI. - od 2 000 PLN

Pomoc przy przygotowaniu stanowiska, załadunek elementów do magazynów, odbiór gotowych elementów do obróbki, zabezpieczenie palet.
kontakt przez PUP - 2017-11-07 - Dobroszyce (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS SITODRUKU - od 2 800 PLN

Specjalista ds. sitodruku będzie odpowiedzialny za: stworzenie od podstaw działu, który będzie zajmował się sitodrukiem oraz wszystkimi kwestiami z tym związanymi. Przy tworzeniu takiego działu specjalista ds. sitodruku odpowiedzialny będzie za tworzenie stanowisk pracy w dziale druku, wyrób maszyn do zakupu, materiałów, narzędzi do pracy, środków ochrony (w porozumieniu z działem BHP). Osoba taka będzie odpowiedzialna za ścisłą i sprawną współpracę z działami powiązanymi (m.in.: administracja, produkcja, dział projektowania). Codziennością będzie: szybkie, precyzyjne reakcje w kontaktach z klientem (wewnętrznym i zewnętrznym) oraz realizację jego wymagań, oczekiwań i potrzeb. Dostosowywanie wydruków/projektów do wysokich standardów produkcji przy zleceniach prowadzonych dla naszych klientów. Częścią zadań będzie tworzenie prototypów wydruków nanoszonych na ekspozycje przeznaczonych do prezentacji klientom, nanoszenie zmian i aktualizowanie wcześniejszych projektów do aktualnie obowiązujących norm przy prezentacji produktów kosmetycznych naszych klientów.
DIAM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-10-25 - Dobroszyce (dolnośląskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 800 PLN

Szybkie, precyzyjne reakcje w kontaktach z klientem oraz realizację jego wymagań, oczekiwań i potrzeb. Dostosowanie grafik/projektów do wysokich standardów produkcji przy zleceniach prowadzonych dla naszych klientów. Częścią zadań będzie tworzenie prototypowych ekspozycji przeznaczonych do prezentacji klientom, przygotowywanie gotowych projektów do wydruku, nanoszenie zmian i aktualizowanie wcześniejszych projektów do aktualnie obowiązujących norm przy prezentacji produktów kosmetycznych naszych klientów.
DIAM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-10-25 - Dobroszyce (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Montaz stolarki budowlanej i ogólne prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2017-10-20 - Dobroszyce (dolnośląskie)

INSPEKTOR DS. ŚWIADCZEŃ WYCHOWAWCZYCH - 997,4 PLN

Udzielanie informacji klientom, prowadzenie rejestru wpływu wniosków, prowadzenie rejestru wpływu wniosków, prowadzenie teczek świadczeniobiorców, udzielanie informacji, wskazówek i pomocy w zakresie rozwiązywania spraw życiowych osobom, które dzięki tej pomocy bęą zdolne samodzielnie rozwiązywać problemy dotyczące trudnej sytuacji życiowej. Bieżąca praca administracyjna, pomoc współpraca i wspóluczestnictwo w inspirowaniu, opracowaniu, wdrożeniu oraz rozwijaniu lokalnych programów pomocy społecznej.
kontakt przez PUP - 2017-10-02 - Dobroszyce (dolnośląskie)

POMOC PRZEDSZKOLNA. - 997,4 PLN

Pomoc nauczycielce w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo - wychowawczej, spełnienie w stosunku do dzieci czynności obsługowych, uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci, organizowanie wypoczynku dzieci, utrzymanie w ładzie i porządku przydzielanego oddziału, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz zabezpieczenie mienia punktu przedszkolnego.
kontakt przez PUP - 2017-09-26 - Dobroszyce (dolnośląskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN DO PRODUKCJI MEBLI - od 2 000 PLN

PRACA PRZY LINI PRODUKCYJNEJ MEBLI DO SKŁADANIA I KOMPLETOWANIA MEBLI,
kontakt przez PUP - 2017-09-12 - Dobroszyce (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA W INTERNACIE. - od 2 500 PLN

Ogólny zakres obowiazków wychowacy-nauczyciela. Praca w godzianch od 7.oo do 8.oo, od 12.oo do 21.oo i od 21.. do 7.oo. Praca również w wolne dni i w porze nocnej.
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY CARITAS ARCHIDIECEZJI - 2017-08-29 - Dobroszyce (dolnośląskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 16 PLN

Obsługa ładowarki, rozładunek surowca drzewnego.
Silva Sp. z o.o. - 2017-08-28 - Dobroszyce (dolnośląskie)

OPERATOR ŻURAWIA - od 16 PLN

Obsługa żurawia.
Silva Sp. z o.o. - 2017-08-25 - Dobroszyce (dolnośląskie)

OPERATOR RĘBAKA - od 15,5 PLN

Obsługa rębaka, dbanie o stan techniczny, wymiana ostrzy/noży.
Silva Sp. z o.o. - 2017-08-25 - Dobroszyce (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 17,5 PLN

Bieżące usuwanie awarii i usterek w sprzęcie i środkach transportu, naprawy, remonty, konserwacje środków transportu.
Silva Sp. z o.o. - 2017-08-25 - Dobroszyce (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

Przewóz surowca z zakładów drzewnych zgodnie z dyspozycją. Załadunek i rozładunek surowca drzewnego.
Silva Sp. z o.o. - 2017-08-25 - Dobroszyce (dolnośląskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Dbanie o ekspozycję towarów, obsługa Klienta, wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami, dbanie o porządek na sali sprzedaży. Praca wdobroszycach Również w wolne dni( za zgoda prcaownika) w godzinach od 6.15 do 14.15 i od 14.15 do 22.15.
Dino Polska S.A. - 2017-08-11 - Dobroszyce (dolnośląskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 800 PLN

Grafik komputerowy będzie odpowiedzialny za: szybkie i precyzyjne reakcje z klientem oraz realizację jego wymagań, oczekiwań i potrzeb. Dostosowanie grafik/prpjektów do wysokich standardów produkcji przy zleceniach prowadzonych dla klientów. Częścią zadań będzie tworzenie prototypowych ekspozycji przeznaczoych do prezentacji klientom, przygotowywanie gotowych projektów do wydruku, nanoszenie zmian i aktualizowanie obowiązujących norm przy prezentacji produktów kosmetycznych klientów.
DIAM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-11 - Dobroszyce (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 800 PLN

5ykonywanie posadzek, ściąganie na łacie i zacieranie mechaniczne, samodzielny przejazd na mkiejsce wykonywania pracy, przewiezienie narzędzi, prezjazd powierzonym samochodem. Praca na terenie woj. dolnośląskiego, teren całego Kraju. Poacodawca zapewnia djazd z Dobroszyc do miejsca wykonywania pracy ( wyjazd o godz. 5.oo)
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Dobroszyce (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. SITODRUKU - od 2 800 PLN

Specjalista ds. sitodruku będzie odpowiedzialny za: stworzenie od podstaw działu, który będzie zajmował się sitodrukiem oraz wszystkimi kwestiami z tym związanymi. Przy tworzeniu takiego działu specjalista ds. sitodruku odpowiedzialny będzie za tworzenie stanowisk pracy w dziale druku, wyrób maszyn do zakupu, materiałów, narzędzi do pracy, środków ochrony (w porozumieniu z działem BHP). Osoba taka będzie odpowiedzialna za ścislą i sprawną współpracę z działami powiązanymi (m.in.: administracja, produkcja, dział projektowania). Codziennością będzie: szybkie, precyzyjne reakcje w kontaktach z klientem (wewnętrznym i zewnętrznym) oraz realizację jego wymagań, oczekiwń i potrzeb. Dostosowywanie wydruków/projektów do wysokich standardów produkcji przy zleceniach prowadzonych dla naszych klientów. Częścią zadań będzie tworzenie prototypów wydruków nanoszonych na ekspozycje przeznaczonych do prezentacji klientom, nanoszenie zmian i aktualizowanie wcześniejszych projektów do aktualnie obowiązujących norm przy prezentacji produktów kosmetycznych naszych klientów.
DIAM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-10 - Dobroszyce (dolnośląskie)

WYKAŃCZANIE WNĘTRZ - od 2 100 PLN

Wykończanie wnętrz.
FIRMA USŁUGOWA -MASTER WOJCIECH LIPIEC - 2017-08-01 - Dobroszyce (dolnośląskie)

SPEDYTOR - 3 000 - 4 500 PLN

Spedytor będzie odpowiedzialny za-organizację przewozów międzynarodowych i krajowych,-utrzymanie i rozwój współpracy z klientami i podwykonawcami firmy,-tworzenie dokumentacji przewozowych,-poszerzenie bazy podwykonawców firmy,-negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami,-współpraca z innymi działami w firmie - komunikacja z produkcją (towary przychodzące/wychodzące) - wyszukiwanie przewoźników
DIAM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-07-20 - Dobroszyce (dolnośląskie)

POMOC PRZEDSZKOLNA - 997,4 PLN

a. pomoc nauczycielce w organizowaniu i prowadzeniu prcay opiekuńczo-wychowawczej,b. spełnianie w stosunku do dzieci czynności obslugowych,c. uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci.d. organizowanie wypoczynku dzieci,e. utrzymywanie władzie i porządku przydzileonego oddziału, dbałość o bepieczeństwo i zdrowie wychowanków, g. dbałośc o bezpieczeństwo i higienę prcay oraz zabezpieczene mienia punktu przedszkolnego.
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Dobroszyce (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZO-BIUROWY - 997,4 PLN

1.zapoznanie sie z przepisami BHP.2. nauka obsługi klienta ( bezpośrednia,telefoniczna, mailowa)3. zapoznanie sie z asortymentem.4. nauka przyjmowania i realizacji zamówień5. nauka organizacji sklepu internetowego.6. prace biurowe-nauka wypełniania dokumentacji zamóiweń i sprzedazy.7. Dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Dobroszyce (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 400 PLN

montaż, klejenie części plastikowych, składanie gotowych elementów, proste prace malarskie z drobnymi elementami, kontrola jakościowa gotowych podzespołów. Możliwy jest dojazd z osobami, które już są zatrudnione( z Oleśnicy i okolic).
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Dobroszyce (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 3 000 PLN

- przygotowywanie surowca do produkcji- formowanie iz dobienie czekolady-pakowanie czekoladek. Praca w Dobroszycach. ( umowa o prace tymczasową. )
DOMINO POLSKA Sp. z o.o. - 2017-06-19 - Dobroszyce (dolnośląskie)

MECHANIK MASZYN -UTRZYMANIE RUCHU - od 3 000 PLN

-naprawa maszyn-usuwanie awarii-konserwacje urządzeń-urządzenie z branży spożywczej ( umowa o pracę tymczasową)
DOMINO POLSKA Sp. z o.o. - 2017-06-19 - Dobroszyce (dolnośląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

-obsluga klientów marketu zgodnie z przyjetymi standardami firmy,- obslug aksy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych,- praca n astoisku mięsnym,Dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów. Praca dwuzmianowa od 6.oo do 14.oo i od 24.oo do 22.oo
Dino Polska S.A. - 2017-05-30 - Dobroszyce (dolnośląskie)

OPERATOR RĘBAKA - od 2 604 PLN

Obsluga rębaka, dbanie o stan techniczny, wymiana ostrzy /noży. Praca w Dobroszycach 56-410.
Silva Sp. z o.o. - 2017-05-24 - Dobroszyce (dolnośląskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 2 688 PLN

obsługa ładowarki , rozładunek surowca drzewnego. Praca w Dobroszycach 56-410.
Silva Sp. z o.o. - 2017-05-24 - Dobroszyce (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 000 PLN

Bieżące usuwanie awarii i usterek w sprzecie i środkach transportu, naprawy , remonty, konserwacje środków transportu.
Silva Sp. z o.o. - 2017-05-24 - Dobroszyce (dolnośląskie)

OPERATOR ŻURAWIA - od 2 688 PLN

obsługa żurawia. Praca w Dobroszycach
Silva Sp. z o.o. - 2017-05-24 - Dobroszyce (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

Przewóz surowca z zakładów drzewnych zgodnie z dyspozycją., załadunek i rozładunek surowca drzewnego.
Silva Sp. z o.o. - 2017-05-24 - Dobroszyce (dolnośląskie)

następna strona

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Wybierz kraj